Küllerden Doğmak Vol.2

3.1.16 ütü yapmak yada camasir yikamak

1.chentiq
2. elifcino
3. Kubdef
4.seyhan77
5.heyecandorukta
6.Nill41
7.cnntrm

çamaşır makinesi şimdi durdu :)) ütüler de akşama

Slm kızlarrrrr ütüm hiç yok çamaşırda dün yıkadım liste nerdebugün 4 ayak üstüne düştüm kızımdan hiç bişey yapamıyorum

1.chentiq
2. elifcino
3. Kubdef
4.seyhan77
5.heyecandorukta
6.Nill41
7.cnntrm
8.naz__24

Selam hanımlar gruplar açıklanmış sanırım hiç bir şeyden haberim yok giremiyorum bebeğim ameliyattn beri çok huysuz wc ye girsem ağlıyor yorgunum ruhen zor girdim şimdi ağlamadan bakabilirsem

hanımlar son durum ne şimdi yani görev vs. biri bana açıklasın lütfen geçmiş çok birikmiş

hanımlar son durum ne şimdi yani görev vs. biri bana açıklasın lütfen geçmiş çok birikmiş

Canım chentiq açıklama yapmadı görev de vermedi sadece grupları açıkladı Merak etme yani bir şey yok daha sadece günlük odev yapıyoruz

Selam hanımlar gruplar açıklanmış sanırım hiç bir şeyden haberim yok giremiyorum bebeğim ameliyattn beri çok huysuz wc ye girsem ağlıyor yorgunum ruhen zor girdim şimdi ağlamadan bakabilirsem

İnşallah oğlun da en kisa surede daha iyi olur

Canım chentiq açıklama yapmadı görev de vermedi sadece grupımları açıkladı Meral etme yani bir şey yoka sadece günlük odev yapıyoruz
sağol canım kimseyi yarı yolda bırakmıym diye telaş sardı:) nazara geldim temizlik yapamıyorum:)

1.chentiq
2. elifcino
3. Kubdef
4.seyhan77
5.heyecandorukta
6.Nill41
7.eflalim

iyi bari görev olsada zor yapardım:)

inşallah bir an önce düzene girer oğluşun canım. çok normal çocuk hem senin kollarından alınıp ameliyat oldu yetmedi üstüne hasta oldu sen kendini üzme geçecek inşallah bu günleri atlatacaksınız ikiniz de. bu arada aynı gruptayız seninle

ütü yapmak yada camasir yikamak

1.chentiq
2. elifcino
3. Kubdef
4.seyhan77
5.heyecandorukta
6.Nill41
7.eflalim
8.ayseyma
Ben de 4 parça ütü yaptım yarın için

ütü yapmak yada camasir yikamak

1.chentiq
2. elifcino
3. Kubdef
4.seyhan77
5.heyecandorukta
6.Nill41
7.eflalim
8.ayseyma
9.suslixanim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…