Küllerden Doğmak Vol.2

Nerden doğuyoruz, nasıl doğuyoruz bende doğmaya geldimmmmmmmmm

canım öncelikle hoşgeldin, biz artık grup grup yarışıyoruz alımlar bitti ama sen yine de günlük ve haftalık ödevleri yapabilirsin

mesela bugünkü ödev

ÇAYCI YADA ÇAYDANLIK PARLATMAK

Canlar ben anneme gidiyorum görüşürüz

Görüşürüz canım selam söyle

Yanlışlıkla oldu ya Şahin kaldık
Olur Can'ım böle hatalar
Birdaha şahingiller diyeni fururum @yesa1

Hastamısın canım geçmiş olsun grupdaşız biz seninle artık

görevler açıklanaydı, hazır tatilken yapardık. hafta içi temizlik yapmak benim için çok zor oluyor.

2.1.2016
Caydemligi,cayciyi veya cay yapilan aparati temizleyip parlatmak :)

1.kubdef
2.maral
3. flores
4. Heyecandotukta
5. elifcino

ya hep hasta hep hasta mi olurlar cocuklar. Ben de ihmal ediyorum bu cocuklar hep tatilde yogun hasta oluyorlar.acilde de sirf ilac yazarlar diye goturmuyorum. 5 igne cok zormus. Kuzucuga gecmis olsun tekrardan

simdi anlamadkm bu sitem niye. Halbuki tek tek tuum sayfalari okudum her firsattta. Bir sey mi sormustun da kacirdim. Gorev haricinde tabi :)

Benim profil resmim duygusal yaaa başka yerlere çekmeyin daha aşırısını koyarım bak
haydi koy koyyy koyyy

Nerden doğuyoruz, nasıl doğuyoruz bende doğmaya geldimmmmmmmmm
fasulyeden olacaksin artik grup alimi yapmistik bitti o.

görevler açıklanaydı, hazır tatilken yapardık. hafta içi temizlik yapmak benim için çok zor oluyor.
cnm bu hafta gorev aciklamayacagim. Sen istedigini yap hepsi olur.

2.1.2016

1.kubdef
2.maral
3. flores
4. Heyecandotukta
5. elifcino
6.chentiq

Kizlar odevleri kim verdi hatirlamiyorum ama flores gunu ve yapanlar listesi ile birlikte macera bildirim topigine de koyun lütfen. Kurallarimizi uygulayalim. Yoksa geliyor 5 kardes ikonu

Evet ya bu ara çok sık hasta oldu kızım ama hepsi birbirinin tekrarı tam tedavi olamıyormuş,bugünki dokt kime götürdün bu çocuğu dedi aynı hastaneden falanca dedim,onunla olcak iş değil dedi bu napim peki dedim ben şimdi ilaçlarını yazıyorum bunları kullansın dedi bende güvenmek zorunda kaldım inş iyi olur daha öncede iğne olmuşluğu vardı daha çabuk toparlıyor.

Sen bu hafta ödev yokmu dedin ne dedin bakim

2.1.2016

1.kubdef
2.maral
3. flores
4. Heyecandotukta
5. elifcino
6.chentiq
7.ayseyma
Seviyorum böyle tesadüfleri
3 çaydanlık vardı 3 ünü de patlattım, iç gözleri kısmı kireç tutmuş onu da temizledim

Bugün ben verdim gördüğün gibi tam saatinde burdayım :) kurallar candır

1.kubdef
2.maral
3. flores
4. Heyecandotukta
5. elifcino
6.chentiq
7.ayseyma
8.suslixanim

Dün kim vermisti ayna odevini @anka_misali ve flores diger topigimize 1 ocak odevi su 2 ocak odevi de bu yazin yoksa takimlariniza ceza verijiiim

Evet bu hafta odev yok. Siz bu hafta kafaniza gore takilin

yesa tatlım bi düşüneyim bakalım güzel bi isim buluruz inş.
ya duydun mu şu chentiq yine boşladı bu haftayı ah ne yapacağız biz bununla şurda hasta hasta boğazımda genzimde göğsümde fokur fokur fokurdayan iltihapcazlarımla yeni format istiyorum ama o yine tembellik yapıyo bak
aman şiiiiiiiiiiiiiiişt duymasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…