Küllerden Doğmak Vol.2

Merhaba canlarım napıyosunuz, bugünkü ödev güzelmiş yaparım inş, bu arada herkes grubuna isim koyuyo anladığım kadarıyla hmm yesoşum biz koyduk mu isim yesa :)

2.1.2016
Caydemligi,cayciyi veya cay yapilan aparati temizleyip parlatmak :)

1.kubdef
2.maral

2.1.2016

1.kubdef
2.maral
3. flores

Oy yoruldum... Kendi ödevimi yapabilmek için tüm mutfağı toplamam gerekiyordu ben de öyle yaptım
Resimleri ekliyorum birazdan.

2.1.2016

1.kubdef
2.maral
3. flores
4. Heyecandotukta

Çaycinin ustunu dün akşam çamaşır suyuna koymuştum bugunde temizledim alt kısmını da sirkeyle parlattım bugünün ödevini de yaptığıma göre yine yatak döşek yatmaya devam [/QUOTE]

Evde limon yoktu balzamik sirke ile karbonat şeyaptım pek bi etki göremedim sonra eski usül çamaşır suyu ile içlerini parlattım. Dışları için ne çamaşır suyu ne krem temizleyici fayda etti su lekesi gibi izler kalıyor anca bu kadar parlatabildim

Ben de yine bunalıma girersem bi kaybolurum sadece okurum vs ama yine dönüp gelirim
bunalima girsen de Gitme bir yerlere. Beraber gireriz..

ooooooooo kesin chentiq der nerde kolay ödev orada chentiq
paramiz vardi da cayci mi almadik .. dil cikaranin numarasi kac

chentiq SALLA gitsin bi dk ya o benim grupdaşım

canım yaaaa olsun senin de sınavın buymuş olsun isyan etme sakın

chentiq çok kafaya takıyor ya her şeyi o yüzden salla gitsin yazdım ama bilmiyorum etkili olacak mı?
floresinkini bilmem ama benim sinavim sensin kesin. Nasil kafaya takmam sen soyle. Aha bendi gelmis yeni format soruyor bu arada sarkiyi actim dinledim. Bir de guzel oynadim

Her şeyi sallasın ama çayı demlesin yaa kıyamam ona ben
parlatacagim lakin bugun cok oyalandim. Saat carcabuk aksam olmus.

Geçmiş olsun canım. Bu gece bana uyku yok. Şimdi de ateşi düşüyor. Ateş düşürücü sabah vermiştim halbuki.
Ah ah Anka bütün gece dolaştık hiç düşmedi ateşi ilaç falan hak getire en son bugün sabah doktora götürdüm iyi bi dokt vardı sağolsun,Boğaz'ı çok fena olmuş dedi iltihaplı üç haftadır böyle dedim ateşi çıkıp iniyor dedim,tedavi yarım kalmış dedi sonuç olarak 5 tane iğne verdi günde 1 tane onlar bitincede ek olarak antibiyotik verdi,işde böle

Ah chentiq sen zaten benim sadece soru soran mesajlarımı gör sadece onları cevapla tabi cevap denirse bi @ koymaya bile üşenmiş alıntı yapmamışsın ama ben gördüm iştee
Büssürü dil çıkaran ikon yolluyorum sana hıhh

Bu arada flores in profil resmini grupdaşım canım bi tanecik kararsız şaşkolok anne aday adayım yesa e armağan ediyorum
Gülmekten yıkılan ikon :))))))

Kusum ben size çılgın altılı diyorum ama Grubumuzun ismi falan değil bu siz ne derseniz o olsun

Zaten ne secersek secelim sahingillerden güzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…