Küllerden Doğmak Vol.2

Nerden doğuyoruz, nasıl doğuyoruz bende doğmaya geldimmmmmmmmm :rolleyes::confused::KK70::cool::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

canım öncelikle hoşgeldin, biz artık grup grup yarışıyoruz alımlar bitti ama sen yine de günlük ve haftalık ödevleri yapabilirsin:KK68:

mesela bugünkü ödev

ÇAYCI YADA ÇAYDANLIK PARLATMAK

Canlar ben anneme gidiyorum görüşürüz :KK25:

Görüşürüz canım selam söyle :KK36:

Yanlışlıkla oldu ya Şahin kaldık :KK70:
Olur Can'ım böle hatalar :KK60:
Birdaha şahingiller diyeni fururum @yesa1:KK67:

2.1.2016
Caydemligi,cayciyi veya cay yapilan aparati temizleyip parlatmak :)

1.kubdef
2.maral
3. flores
4. Heyecandotukta

Çaycinin ustunu dün akşam çamaşır suyuna koymuştum bugunde temizledim alt kısmını da sirkeyle parlattım bugünün ödevini de yaptığıma göre yine yatak döşek yatmaya devam :KK42:
Hastamısın canım geçmiş olsun :KK68:grupdaşız biz seninle artık :KK19:

görevler açıklanaydı, hazır tatilken yapardık. hafta içi temizlik yapmak benim için çok zor oluyor.

2.1.2016

1.kubdef
2.maral
3. flores
4. Heyecandotukta
5. elifcino

Ah ah Anka bütün gece dolaştık hiç düşmedi ateşi ilaç falan hak getire :KK43: en son bugün sabah doktora götürdüm iyi bi dokt vardı sağolsun,Boğaz'ı çok fena olmuş dedi iltihaplı üç haftadır böyle dedim ateşi çıkıp iniyor dedim,tedavi yarım kalmış dedi :KK43:sonuç olarak 5 tane iğne verdi günde 1 tane onlar bitincede ek olarak antibiyotik verdi,işde böle :KK43:
ya hep hasta hep hasta mi olurlar cocuklar. Ben de ihmal ediyorum bu cocuklar hep tatilde yogun hasta oluyorlar.acilde de sirf ilac yazarlar diye goturmuyorum. 5 igne cok zormus. Kuzucuga gecmis olsun tekrardan

Ah chentiq chentiq sen zaten benim sadece soru soran mesajlarımı gör sadece onları cevapla tabi cevap denirse bi @ koymaya bile üşenmiş alıntı yapmamışsın ama ben gördüm iştee
Büssürü dil çıkaran ikon yolluyorum sana hıhh
simdi anlamadkm bu sitem niye. Halbuki tek tek tuum sayfalari okudum her firsattta. Bir sey mi sormustun da kacirdim. Gorev haricinde tabi :)

Benim profil resmim duygusal yaaa başka yerlere çekmeyin :KK70: daha aşırısını koyarım bak :KK8::KK200:
haydi koy koyyy koyyy

Nerden doğuyoruz, nasıl doğuyoruz bende doğmaya geldimmmmmmmmm :rolleyes::confused::KK70::cool::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
fasulyeden olacaksin artik grup alimi yapmistik bitti o.

görevler açıklanaydı, hazır tatilken yapardık. hafta içi temizlik yapmak benim için çok zor oluyor.
cnm bu hafta gorev aciklamayacagim. Sen istedigini yap hepsi olur.

2.1.2016

1.kubdef
2.maral
3. flores
4. Heyecandotukta
5. elifcino
6.chentiq

Kizlar odevleri kim verdi hatirlamiyorum ama flores flores gunu ve yapanlar listesi ile birlikte macera bildirim topigine de koyun lütfen. Kurallarimizi uygulayalim. Yoksa geliyor 5 kardes ikonu

ya hep hasta hep hasta mi olurlar cocuklar. Ben de ihmal ediyorum bu cocuklar hep tatilde yogun hasta oluyorlar.acilde de sirf ilac yazarlar diye goturmuyorum. 5 igne cok zormus. Kuzucuga gecmis olsun tekrardan

simdi anlamadkm bu sitem niye. Halbuki tek tek tuum sayfalari okudum her firsattta. Bir sey mi sormustun da kacirdim. Gorev haricinde tabi :)

haydi koy koyyy koyyy

fasulyeden olacaksin artik grup alimi yapmistik bitti o.

cnm bu hafta gorev aciklamayacagim. Sen istedigini yap hepsi olur.
Evet ya bu ara çok sık hasta oldu kızım ama hepsi birbirinin tekrarı tam tedavi olamıyormuş,bugünki dokt kime götürdün bu çocuğu dedi aynı hastaneden falanca dedim,onunla olcak iş değil dedi bu :KK43: napim peki dedim ben şimdi ilaçlarını yazıyorum bunları kullansın dedi bende güvenmek zorunda kaldım :KK43: inş iyi olur daha öncede iğne olmuşluğu vardı daha çabuk toparlıyor.

Sen bu hafta ödev yokmu dedin ne dedin bakim:KK53:

2.1.2016

1.kubdef
2.maral
3. flores
4. Heyecandotukta
5. elifcino
6.chentiq
7.ayseyma
Seviyorum böyle tesadüfleri :KK45:
3 çaydanlık vardı 3 ünü de patlattım, iç gözleri kısmı kireç tutmuş onu da temizledim :KK76:

2.1.2016

1.kubdef
2.maral
3. flores
4. Heyecandotukta
5. elifcino
6.chentiq

Kizlar odevleri kim verdi hatirlamiyorum ama flores flores gunu ve yapanlar listesi ile birlikte macera bildirim topigine de koyun lütfen. Kurallarimizi uygulayalim. Yoksa geliyor 5 kardes ikonu
Bugün ben verdim gördüğün gibi tam saatinde burdayım :) kurallar candır :cool:

1.kubdef
2.maral
3. flores
4. Heyecandotukta
5. elifcino
6.chentiq
7.ayseyma
8.suslixanim

Dün kim vermisti ayna odevini @anka_misali ve flores flores diger topigimize 1 ocak odevi su 2 ocak odevi de bu yazin yoksa takimlariniza ceza verijiiim

Evet bu hafta odev yok. Siz bu hafta kafaniza gore takilin

yesa yesa tatlım bi düşüneyim bakalım güzel bi isim buluruz inş.
ya duydun mu şu chentiq chentiq yine boşladı bu haftayı ah ne yapacağız biz bununla şurda hasta hasta boğazımda genzimde göğsümde fokur fokur fokurdayan iltihapcazlarımla :KK53: yeni format istiyorum ama o yine tembellik yapıyo bak :KK11:
aman şiiiiiiiiiiiiiiişt duymasın :KK70::KK70::KK70:

X