Küllerden Doğmak Vol.2

Aynı canım şimdi yattı uyutacak inş,ilaçla düşürdüm Ateş'ini çok inatçı ateşi var benim kızın,ismi beğenmenize sevindim :)

İyileşir inşallah. Benim oğlum da öyle sürekli ateşli. Daha 1 hafta sürermiş. Rabbim şifalarını verir inşallah. Kuzumun yüzü hep yara içinde.

Bizde de ates var. Oksuruk var. Halsizlik var. Kucuge ve bana gecmez insallah. Ne cok hastalaniyorlar. Su an emzikle konusma halinde.sanirim uyu.ayacak.

hosgeldin gurupdasim.

geçmiş olsun kızlar benim oğlan da yeni iyileşti. doktora gittik kontrole geçen gün. çok kötü bir salgın var şu sıra mümkünse kreşe göndermeyin 1 hafta dedi hatta.

@eflalim cnntrm @suslixanim. P pinhan16 damlacikolata kizlar nerdesiniz bizim grubun neden ismi yok hadi ama hep destek tam destek :) :) :)

Burdayım canım düşünelim bulalım bişeylerr,diğerleri nerde acaba?

düşündüm düşündüm 'voltran' geldi aklıma başka da bir şey gelmedi valla

Tatile girdik artık pazartesi gideceğim bakalım.

Banada oldu canım yollar karlı ya ondandır

Vay beeee 4 aydır burdayım Zaman ne çabuk geçiyor biraz önce geçmişe bakdım,yesa bi çok arkadaş yok neredeler acaba.

BUGÜNKÜ ÖDEV
Ayna silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2.ayseyma
3.kubdef
4.suslixanim
5. flores
6. cnntrm

Vay beeee 4 aydır burdayım Zaman ne çabuk geçiyor biraz önce geçmişe bakdım,yesa bi çok arkadaş yok neredeler acaba.

Tesadüfen bir topigin ilk sayfalarında mirjam in mesajını gördüm hamilelik takvimi var 6 haftalık :) diğerlerini bilmiyorum

Tesadüfen bir topigin ilk sayfalarında mirjam in mesajını gördüm hamilelik takvimi var 6 haftalık :) diğerlerini bilmiyorum
Maşallah hayırlısı olsun :) buralardadırlar mesela ben eniyikadınoyuncuyu sık sık görüyorum ama hiç uğramıyor,bazen banada oluyor sıkılıyorum ama burayı açınca geçiyor

Yaaaaaaaaaaaaaaa gerçekten mi çok sevindim onun adına çok istiyordu Allah hayırlısi yla kucağına almayi nasip etsin

BUGÜNKÜ ÖDEV
Ayna silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2.ayseyma
3.kubdef
4.suslixanim
5. flores
6. cnntrm
7.naz__24

Evet canım ya bir ara 40 küsür kişiydk

Eniyikadinoyuncu yazdı buraya ben artık yoğunum giremeyecegim diye ama bir şey demeden ayrılan da çok

Maşallah hayırlısı olsun :) buralardadırlar mesela ben eniyikadınoyuncuyu sık sık görüyorum ama hiç uğramıyor,bazen banada oluyor sıkılıyorum ama burayı açınca geçiyor

Aynen öyle canım. Bir de bende bağlılık çok fazla var hani bir kere burda toplandık ya daha da topik kapanana kadar kalırım :)) hiç yazmasam bile okumak için gelirim yine gelirim yani

Yaa MaRaL_ ben çok panik biriyim. Çok korkuyorum şu an. İnternette çok baktım genelde antibiyotik kullanmışlar. Penisilin kullanan bir-iki kişi gördüm. Off ya ya bi'şey olursa Allah korusun. Bu gün bi de akşamdan beri uyuyor.

Canım korkma bişey olmaz inş,yakın bi akrabamızın kızada geçirdi kızıl,basit bi antibiyotik tedavisi verildi okadar.Şuanki hali Nasıl ateşi varmı,ağrı,sızı,huysuzluk vs uyuması iyi vücudu dinleniyor en azından huysuzluk edip kendinide senide yormuyor kuzucuk.

Şu an ateş yok. Ama sık sık çıkıp düşüyor. Kaç gündür yatmadı pek. Ayaktaydı hep.. Bu gün yatıyor. bilmiyorum yaa.

Şu an ateş yok. Ama sık sık çıkıp düşüyor. Kaç gündür yatmadı pek. Ayaktaydı hep.. Bu gün yatıyor. bilmiyorum yaa.
Kız bak ne diycem bende geçirmişim kızıl Hemde annem anlamamış bide öyle okula gitmişim üstüne bide sarılık geçirmişim ondada annem anlamamış en son öğretmenim not yazıp çantama asmış bu çocuk derste uyuyor bi dokt götürün diye annem götürünce hem kızıl hem sarılık demiş dokt bide fırça atmış anneme

Anlamama sebebide babam trafik kazası geçirmişti annem gündüzleri hastanede kalıyor akşamları biz uyuynca geliyor eve ondan,bende garibim üzüntüden çok hasta olmuşum o dönem

Yani üzülme bişey olmaz bak bana turpppp gibiyim :)

İnşallah canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…