Küllerden Doğmak Vol.2

Kızlar tek tek alıntı yapamıyorum kusura bakmayın çok hastayım. Miniklerimize de geçmiş olsun Rabbim bir an önce sağlıklarina kavustursun inşallah. Bu sabah kalkıp banyoya temizledim güzelce ama çok hastaydim bildirim yapmayı unutmuşum :KK43: şimdi ekliyorum kendimi listeye bir an önce iyilesip Şahinlerimle mis gibi yapmak istiyorum Evimi Huzurlu yillar diliyorum

Kızlar grublar da ben kimleyim şimdi bakamadım geçmişe kusura bakmayın misafirlikteyim şimdi gidip banyosunun aynasını siliyim çaktırmadan napıyım....

Kızlar tek tek alıntı yapamıyorum kusura bakmayın çok hastayım. Miniklerimize de geçmiş olsun Rabbim bir an önce sağlıklarina kavustursun inşallah. Bu sabah kalkıp banyoya temizledim güzelce ama çok hastaydim bildirim yapmayı unutmuşum :KK43: şimdi ekliyorum kendimi listeye bir an önce iyilesip Şahinlerimle mis gibi yapmak istiyorum Evimi Huzurlu yillar diliyorum

Sana da geçmiş olsun canım. Şimşekleriz yanlız şahin değil...

BUGÜNKÜ ÖDEV
Ayna silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2.ayseyma
3.kubdef
4.suslixanim
5. flores
6. cnntrm
7.naz__24
8. Areser

Sildimm hafif su serpip havlu kağıtla kuruladım gece gece kızdan toz bezi istemeye utandım vallahi görev uğruna girdiğim su hallere bakın...

Kizlar bildirim saatlerinde misafrlere yatak kuruyordum birde esimle tartistik. Smdi yaptm kabul olmadysa da artk yapayin dedim hayrli geclr

BUGÜNKÜ ÖDEV
Ayna silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2.ayseyma
3.kubdef
4.suslixanim
5. flores
6. cnntrm
7.naz__24
8. Areser

Sildimm hafif su serpip havlu kağıtla kuruladım gece gece kızdan toz bezi istemeye utandım vallahi görev uğruna girdiğim su hallere bakın...

çok tatlısın yaaa:KK70::KK70::KK70:

Eneee ben ödev vereyim :rolleyes:
Çaydanlıkları iç dış pırıl pırıl yapmak :21:
Günaydın hatunlar :KK68:
Bu ödev çok zor benim için, kızlar çaydanlığımdan nefret ediyorum ben :63: zaten en son ocağın üzerinde unutup yakmıştım :-) ondan sonrada ovaladım, telledim... ıhh naptıysam olmadı :KK51: şimdi leş gibi görünümlü bir çaydanlığım var o_O yeni olduğu için başka bir tane almakta içime sinmiyor :KK43: en iyisi eşim götürsün parlatan bir yer varmış o amca bu ödevi benim için yapsın bugün :KK48:

Yazdim yesam yazdim

ellerine sağlık canım benim :KK28::KK28:

Kızlar grublar da ben kimleyim şimdi bakamadım geçmişe kusura bakmayın misafirlikteyim şimdi gidip banyosunun aynasını siliyim çaktırmadan napıyım....

:KK70::KK70::KK70:

Sana da geçmiş olsun canım. Şimşekleriz yanlız şahin değil...

yok yok ben şahinleri daha çok beğendim hatta şahingiller olsun :KK70: şahingillerden anka naber ya :KK70::KK70:

Günaydın hatunlar :KK68:
Bu ödev çok zor benim için, kızlar çaydanlığımdan nefret ediyorum ben :63: zaten en son ocağın üzerinde unutup yakmıştım :-) ondan sonrada ovaladım, telledim... ıhh naptıysam olmadı :KK51: şimdi leş gibi görünümlü bir çaydanlığım var o_O yeni olduğu için başka bir tane almakta içime sinmiyor :KK43: en iyisi eşim götürsün parlatan bir yer varmış o amca bu ödevi benim için yapsın bugün :KK48:
Kararmaları çamaşır suyu çıkarıyor genellikle ama o da mı işe yaramadı o_O tabii ki olmuyorsa ver gitsin amaan :KK48:

yesa yesa kuzum feci gribim gözüm bişi görmüyo iyileşmeye çalışıyorum grup yarışı başlamadan :KK43:

ayyyyyyyyyy canımmmmmmmm çok geçmiş olsun aslansın sen iyileşirsin inşallah :KK19::KK68:

Eneee ben ödev vereyim :rolleyes:
Çaydanlıkları iç dış pırıl pırıl yapmak :21:

çaycı veya çaydanlık diyelim mi flores cim :KK68: ödevin de pek güzel ellerine sağlık :KK68:

ayyyyyyyyyy canımmmmmmmm çok geçmiş olsun aslansın sen iyileşirsin inşallah :KK19::KK68:

çaycı veya çaydanlık diyelim mi flores cim :KK68: ödevin de pek güzel ellerine sağlık :KK68:
Teşekkür ederim tatlım :KK68: tabii ki elektronikler aklıma gelmedi o an. Çayı neyde yapıyorsak onu temizliyoruz :KK70:

Kararmaları çamaşır suyu çıkarıyor genellikle ama o da mı işe yaramadı o_O tabii ki olmuyorsa ver gitsin amaan :KK48:
ayy hiç bir şey işe yaramadı :KK53: nasıl yaktıysam artık :KK8: zaten leke, kir tutmaya çok müsaittir kendisi :63: ben çok uğraştım birazda amca uğraşsın :KK45:

X