Küllerden Doğmak Vol.2

Amanin bizim grupta aynasini silen yoookkk daha :KK17:

tamam tamam sen sakın takma kafana sıkıntı değil bekleriz biz :KK53::KK68:

HEPSİNİ DİYORUMMMMMMMMMMMMM

:mad::mad::mad::mad:
yaptim yaptimm
banyonun aynasini silince iki odeve birden sayilir demi :)
sakat diz le anca bu kdr oluyor vallaa

gidip^bildirim yapayim benn

Evet ağzı yara benim kızında ve hırıltısı var :KK43:
Yara bere içinde derken iltihapli şişme şeklinde mi? Benim yegendede surekli oluyor alerji diyorlar atesleniyor igne yapıyorlar ama 2 3 yıldır üzerine titreye titreye bakıyoruz. Bi türlü bulamadilar sebebini.

Kizlar boyle bir üşümek yok. Resmen ellerim buz gbi parmak uclarim yok sanki. Ayaklarmda iki kat corap var ve buz gibi resmen. Icim usuyor. Su an evdekiler corapsiz bile oturuyor ben hirkaylayim. Smdi de esim battaniye getirdi ustume. Hic biyle olmazdm. Iki gundur baya usuyorum boyle nedense. Hic bu kadar usumezdim. Resmen isinamiyorum

BUGÜNKÜ ÖDEV
Ayna silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2.ayseyma
3.kubdef
4.suslixanim
5. flores
Haftalık ödev dahilinde banyodaki aynayı sildim Allah kabul etsin bildirimimi :KK70:

Kizlar boyle bir üşümek yok. Resmen ellerim buz gbi parmak uclarim yok sanki. Ayaklarmda iki kat corap var ve buz gibi resmen. Icim usuyor. Su an evdekiler corapsiz bile oturuyor ben hirkaylayim. Smdi de esim battaniye getirdi ustume. Hic biyle olmazdm. Iki gundur baya usuyorum boyle nedense. Hic bu kadar usumezdim. Resmen isinamiyorum
Üşüttün mü acaba hastalık başlangıcı olabilir

Babasıyla gitmişti yapmışlar sanırım. Ama sonuç çıkmadan teşhis koyup tedaviye başlamışlardı. Sonuç geç çıkıyormuş. O da pozitif çıkmış.
kizil olunca geenelde poztif oluyormus zaten
penisilini yaptilarmi koruma ignesini
bi ara bulunmuyordu hiç bi yerde ozel hastaneler bile yapmak istemiyolardi falan

kizil olunca geenelde poztif oluyormus zaten
penisilini yaptilarmi koruma ignesini
bi ara bulunmuyordu hiç bi yerde ozel hastaneler bile yapmak istemiyolardi falan
Yok canım antibiyotik verdiler sadece. Eşime başka doktora gidelim dedim ne gerek var bu da doktor dedi. Sinir etti beni. Pazartesi antibiyotik bitecek bakalım başka hastaneye de götüreceğim.

amaninn
Yok canım antibiyotik verdiler sadece. Eşime başka doktora gidelim dedim ne gerek var bu da doktor dedi. Sinir etti beni. Pazartesi antibiyotik bitecek bakalım başka hastaneye de götüreceğim.
ofofof
o igne yapilmasi sartdi canim ya, 1 ay koruyacakdi o igne onu
kizin eger bi ay içinde ayni hastaliga yakalnirsa kizil olmak zorunda deil ates kusma karin agrisi varsa strrep a nin pozitif olma ihtimali yuksek
kalp romtizmasina yol açabilir Allah korusun
cocugu bi daha hasta etmemeyi kimse garanti edemez
arastir bi istersen bi an once yaptir igneyi, ikinci strep a pozitif olmadigi surece geç kalmis sayilmazsiniz

yaz internetde strep a tekrarlamasi falan diye gorursun zaten çikan bilgileri, esinede okut ikna olur herhalde
gereksiz o kdr ilaç verirler
gerekli ilaci vermiyolar ne kdr entresan doktorumuz tip camiamiz var boylee

Sizin neden yara. Bizimki kızıl geçiriyor ya ondan demiştim başka sebebi mi var acaba.
Ateş ve gripden canım,bide bağdemcikde iltihaplı ondan :KK43:

Anca anlıyorlar birbirlerini :KK70:
:KK48::KK48::KK48:
Yara bere içinde derken iltihapli şişme şeklinde mi? Benim yegendede surekli oluyor alerji diyorlar atesleniyor igne yapıyorlar ama 2 3 yıldır üzerine titreye titreye bakıyoruz. Bi türlü bulamadilar sebebini.
Yok yok yara bere içinde değil Can'ım az az var kırmızılık.

Aynı ben şuan donuyorum bu ne yaw evde sıcak eminim kanım çekildi.

X