Küllerden Doğmak Vol.2

Dusmesine sevindim canmm :) begendik begendikk :) grubumzdan haftalik odevleri tam bekliyorum :)
Cok geçmiş olsun.
Teşekkürederim üç haftadır aralıklarla ateşi çıkıyor,yarında ateşlenirse hastaneye gidip kavga edicem bi tahlil yapmadılar kuzuma:cry:grip geçer dediler durdular :mad:

Dusmesine sevindim canmm :) begendik begendikk :) grubumzdan haftalik odevleri tam bekliyorum :)
Düşdüde gece çıkar yine :KK43: hadi bakalım inş ödevler tam olur :KK51:

Geçmiş olsun canım :KK15:gruplarımız ayrılmış ama gönüller bir olsun:KK51:

Kız A Anka bi mesajında gördüm nazda bizde diye gibi bişey yazmışın,tamam bak tembelim ama :KK53:görevlerimi yapıyorum ben,bak bildirim topiğindeki listeye hiç bir hafta boşum yok eksiğim olabilir:KK66: siz tasalanmayın biz bu grupları ezer geçeriz :KK28:yeterki Nasıl olcak chentiq chentiq bir an evvel açıklasın yeni görevler nerdeeeeee:KK34:
Öhöö öhöö :KK14: birisi bu gruplari ezer geçeriz mi dedi :KK14::KK14::KK14:
Siz daha bizim grubu tanimiyosunuz :63::63::63:

İyiyim canım çekirdek tv takılıyoruz beyimle :) mesajına istemsiz güldüm o da ne oluyor diyor :KK70: sen nasılsın :KK15:
Misafirleri yeni yolladim. Bebis uyutmaya calisiyorum. Sonrada ortaliga gecerim

Teşekkürederim üç haftadır aralıklarla ateşi çıkıyor,yarında ateşlenirse hastaneye gidip kavga edicem bi tahlil yapmadılar kuzuma:cry:grip geçer dediler durdular :mad:

Düşdüde gece çıkar yine :KK43: hadi bakalım inş ödevler tam olur :KK51:
Üzüldüm 3 hafta uzun bir süre inşallah ciddi bir şeyi yoktur ama bence de sor yani düzgün baksınlar. Perişan olmuştur çocuk.

Bizde de ates var. Oksuruk var. Halsizlik var. Kucuge ve bana gecmez insallah. Ne cok hastalaniyorlar. Su an emzikle konusma halinde.sanirim uyu.ayacak.

Aaa ben bildirim yapmayı unuttum hemen yapıyım....
hosgeldin gurupdasim.

X