Küllerden Doğmak Vol.2

ellerine sağlık canım tertemiz olmuş :21:
şimdi bizim bir hafta süremiz var dimi yoksa çalışanlar yani benim için sıkıntı akşam 7 de evde oluyorum ben:cry:

çok teşekkürler canım :KK49:

bence de sürsün canım çünkü eşim evdeyken ben de pek iş yapamıyorum, ya erken çıktığım gün yapacağım ya da cumartesi çalışmazsam o gün yapacağım. Onun dışında misafir, sağlık problemi vs. her an bir şey çıkabilir ama 1 hafta içerisinde yapılır heralde inşallah :) günlük ya da 2 günlük bir şey verirse de zaten ufak bir şey olur :KK19::KK45:

Bence de haftalık olsa daha iyi olur çünkü bazen insan bi başladı mı bikaç iş yapıyor bazen hiçbirşey yapamıyor, misafir falan gelir, dışarıda iş olur Vs, sonra hergün giremeyebiliriz internet paketi falan biter :KK64:

canım chentiq detaylı açıklama yapacak ama haftalık olsa mı diye öneri attım ben ortaya. onun dışında da günlük yine verir belki bir şeyler :)

çok teşekkürler canım :KK49:

bence de sürsün canım çünkü eşim evdeyken ben de pek iş yapamıyorum, ya erken çıktığım gün yapacağım ya da cumartesi çalışmazsam o gün yapacağım. Onun dışında misafir, sağlık problemi vs. her an bir şey çıkabilir ama 1 hafta içerisinde yapılır heralde inşallah :) günlük ya da 2 günlük bir şey verirse de zaten ufak bir şey olur :KK19::KK45:

Bence de haftalık olsa daha iyi olur çünkü bazen insan bi başladı mı bikaç iş yapıyor bazen hiçbirşey yapamıyor, misafir falan gelir, dışarıda iş olur Vs, sonra hergün giremeyebiliriz internet paketi falan biter :KK64:

Kizlar ben de boyle dusunuyorum. Ani misafir geliyor, hastalik vs bir seyler cikabiliyor. Haftalik daha uygun olur. :21:

canim tablolar sahane olmus. rengine de bayildim. ama eger duzEnlemek zor olur diyorsan kk nin tablo olusturma seklini de yapabilirsin. guncellemesi kolay olur. gene de sen bilirsin. tablo isi sende. nasil kolayina gelirse.

bildirim gunumuz cuma olsun. kilo verme topiklerinde o gundu ya. sen de listeni cuma aksami yada ctesi duzenlersin.

ben 10 gunluk periyodlar dusunuyordum ama sen madem haftalik hazirladin haftalik olsun. Her hafta icin 4 kucuk gorevimiz var. simdilik vol.1 deki gorevleri bitirelim. Oradaki ilk 3 maddeyi ekler misin sana zahmet. Onumuzdeki cumaya kadar bunlar bitsin. Gene vol.1. ile ayni sistem her gun topike sabah 04.00 ten itibaren ilk girene kucuk bir odev verme hakki taniyorum. 5 10 dk surecek kucuk bir gorev.

yagmur arkadasimiza da ozel muamelede bulunacagim. ona her sey serbest. bol bol bonus da cabasi.

inanir misin 1.5 saattir mesaji tamamlayamadim git gel den. beni d3 boyle idare edeceksiniz artik.

chentiq chentiq

canım tablo bayaa uğraştım ama kk'nin ki daha karışık geldi, en iyisi excel yapıp print screen ile buraya yapıştırmak gibi duruyor. :KK76:

O zaman

Her cuma herkesten rapor bekliyoruz, hepsi tam, sadece bunu yapamadım vs gibi, ona göre cumartesi düzenleyip listeyi yayınlarım ben.. :KK51:

Kızlar yeni görevler geldi haydiiiiii :rolleyes:

Umarım okuyabiliyorsunuzdur :KK51:

Tembelgiller Tembelgiller
Y Yagmurluk
ayseyma ayseyma
cnntrm cnntrm
ftemiz ftemiz
E eniyikadinoyuncu
bendimahi bendimahi

upload_2015-9-2_21-5-50.png

ayy çok iyi oldu böyle olması :) ben de ilk günden ödevimi yapamamış olmanın mutsuzluğu içindeydim :KK43: baş ağrısıyla cebelleşiyorum öğleden beri o zaman 11ine kadar tamamlarım Allahın izniyle :)

Ohooo bunlar kolay işler evelallah :KK39:

Ben şimdi baharatlıkları boşaltıp hepsini bulaşık makinasına atacağım ama baharatları nereye koyacağım onu bilemedim. :KK51:

ayy çok iyi oldu böyle olması :) ben de ilk günden ödevimi yapamamış olmanın mutsuzluğu içindeydim :KK43: baş ağrısıyla cebelleşiyorum öğleden beri o zaman 11ine kadar tamamlarım Allahın izniyle :)

Geçmiş olsun canım tamamlarsın bence sıkıntı olmaz :KK19:

Kızlar bu arada cuma günü yazarken numaralı yazabilir misiniz, daha önceden fotoğraf paylaşmış olsanız dahi benim gözümden kaçmış olabilir, o yüzden 1,3,4 tamam gibi bir şey yazarsanız düzenlemem kolay olur :KK50:

baharatlari tabaklarinin icine bosaltabilirsin. oradan da cay kasigi ile yerlestirirsin. benim baharatlar 12 den fazla oldugu icin tek seferde yapamam. ustelik bayilirim hepsini bosaltsam galiba .

mantıklı canım öyle yaparım artık, bugün ve yarın zor ama cuma olabilir belki,:KK49:

Yarın sabah ilk gelen günlük ödev vermeyi unutmasın :KK53:

Ama chentiq'in de dediği gibi 10 dk sürecek şeyler verelim, abartmayalım olur mu :KK17:

günaydınlar henüz buzdolabımı temizleyemedim ama daha sürem varmış bu dört görev iyi oldu hepside yapmak istediğim şeylerdi en kısa zamanda fotolarla gelicem:KK15:

Ayy canım nası unuturum bu kendime gelsin. Hemen ekliyorum listeye. :KK11:
ben görevi pek anlayamadım bu cuma'ya kadar mı dolap temizlenecek yoksa haftaya kadar mı?diğer yazılan görevler de yanında extradan mı yapılacak yoksa ayrı haftalarda mı?

X