Küllerden Doğmak Vol.2

Geçmiş olsun canım, dikkat et kendine seni en çok yoracak işleri yapmışsın ... En önemlisi sağlık işler her türlü olur...:)
Ah canım tülü perdeyi tutulmadan önce yıkadım ütüledim,onun bi etkisi olmadı,
iş hertürlü oluyorda ben biraz tembelim ya :KK45:şimdi yapmazsan ebediyete kadar kalabilir:KK70:

Ah canım tülü perdeyi tutulmadan önce yıkadım ütüledim,onun bi etkisi olmadı,
iş hertürlü oluyorda ben biraz tembelim ya :KK45:şimdi yapmazsan ebediyete kadar kalabilir:KK70:

Yaşasın bendensin bir tembel daha :KK70: Allah tan burası varda biraz hareketlenmeye başladım yoksa hiçbir şey yapmazdım bende ama sen yine de dikkat et kendine :)

Allah razı olsun cevaplariniz icin. 1 haftadır takio etmeye çalışıyorum aslında ama artik bildirim de yaparim :) :) :) :) ♡

merhaba ahali; uzun bir sessizlikten sonra.... yeniden.
geri alınmayı talep ediyorum chentiq chentiq

yorucu bir tempom vardı, buraya bakamadım :KK43: zaten benim derdim de bu: süreklilik, istikrar!!!
bu arada bir de dizanteri oldum :KK43: feciydi.

ama yeniden aranızda olmak ve listelere ilk 3 den girmek istiyorum :KK70:

bayılırım grup yarışmalarına, grup yarışmaları +sorumluluk demektir, başkalarının sorumluluğunu alabilirim, sadece kendi sorumluluklarımı boş veriyorum (kişisel sorumsuzluk sendromu :63: )

neyse ne yapıyoruz? nerden başlıyoruz? herkescikler iyi mi? bir yaramaz durum yok inşallah.

BUGÜN Kİ ÖDEV
5 PARÇA ÜTÜ YAPMAK

1.Damlaçikolata
2.anka_misali
3.heyecandorukta
4.callan
5.dagci

merhaba ahali; uzun bir sessizlikten sonra.... yeniden.
geri alınmayı talep ediyorum chentiq chentiq

yorucu bir tempom vardı, buraya bakamadım :KK43: zaten benim derdim de bu: süreklilik, istikrar!!!
bu arada bir de dizanteri oldum :KK43: feciydi.

ama yeniden aranızda olmak ve listelere ilk 3 den girmek istiyorum :KK70:

bayılırım grup yarışmalarına, grup yarışmaları +sorumluluk demektir, başkalarının sorumluluğunu alabilirim, sadece kendi sorumluluklarımı boş veriyorum (kişisel sorumsuzluk sendromu :63: )

neyse ne yapıyoruz? nerden başlıyoruz? herkescikler iyi mi? bir yaramaz durum yok inşallah.
çok geçmiş olsun canım.
ditazteri çok feci bir hastalık.

Ay benim hiç işim gücüm bitmiyor sabahtan beri sil süpür topla et şimdi oğlumu uyutup oturdum
Bu hafta eşim salıdan sonra komple evde banyoyu rahat rahat temizlerim inşallah

BUGÜN Kİ ÖDEV
5 PARÇA ÜTÜ YAPMAK

1.Damlaçikolata
2.anka_misali
3.heyecandorukta
4.callan
5.dagci
6.maral
7.Clemantin

her gün ütü ödevi olsa benim ütüler yine bitmez yine bitmez...:mad::mad::mad:

BUGÜN Kİ ÖDEV
5 PARÇA ÜTÜ YAPMAK

1.Damlaçikolata
2.anka_misali
3.heyecandorukta
4.callan
5.dagci
6.maral
7.Clemantin
8.naz__24

yesa yesa Canım yatak odasından kendimi kurtaracak kadar yaptım ödevimi.
1.tülünü perdesini yıkadım ütüledim:KK76:
2.sildim süpürdüm:KK76:
3.bazanın altını sildim :KK76:
4.kople toz aldım
5.Aynaları sildim,duvardaki resmimizi sildim:KK76:

Daha yapamıyorum kolum ağrıyor:KK61:

Selam kızlar bir kaç gündür günlük ödev yapamadım şimdi baktım bugun ki ödeve 5 parça ütü ben de kaç parça ütü var bilmiyorum ve ne yazık ki ütün hala serviste yarın gidip alacağım

X