Küllerden Doğmak Vol.2

24 aralık ödevi

Bir odanın tozunun alınması

1.dagcı
2.damlaçikolata
3.clemantin
4.seyhan77
5.eshma

24 aralık ödevi

1.dagcı
2.damlaçikolata
3.clemantin
4.seyhan77
5.eshma
6.cnntrm

Bugün daha yeni girdim foruma annemler bende şükür bugün iyiyim ama işe başlamadım bu hafta iyice toparlamak istedim kardeşim evi supurdu sildi ben de toz almaya yardım ettim yavaş yavaş ödev de toz almak olunca iyi denk geldi

Ben 5 sene korundum sonra bırakınca olmuyor diye ağladım. 5 sene adet oldun diye sevin sonra adet oldum diye ağla ne tezat dimi?

Peki 5 sene boyunca karsilikli mi istemedinz yoksa esiniz de sizin fikrinize karsi mi cikmak istemedi.. yine de uzun bir zaman gbi duruo ?? Aynenn istemedgn donemde adet olunca rahatliosun smdi gecse die bakioruz ciddennnn !!

24 aralık ödevi

1.dagcı
2.damlaçikolata
3.clemantin
4.seyhan77
5.eshma
6.cnntrm
7.Nill41
Bu odevi bilmeden yapmsm esim aynaya iz yapijca butun aynalari elden gecrdm e tabi sehpalar ve tv de nasbini aldi oh iyi oldu :))

Peki 5 sene boyunca karsilikli mi istemedinz yoksa esiniz de sizin fikrinize karsi mi cikmak istemedi.. yine de uzun bir zaman gbi duruo ?? Aynenn istemedgn donemde adet olunca rahatliosun smdi gecse die bakioruz ciddennnn !!
evet canım ikimizin ortak kararıydı ev almış kredi kullanmıştık ve boçları ödeyelim diye erteledik. hatta çocuk isteyen ilk ben oldum. ama şu an sorsan keşke bu kadar sene beklemeseydim çocuk olayı gerçekten çok güzel birşey. allah herkese hayırlı zamanda sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin. evlatlarımızı da allahım her daim korusun kollasın.

Ay dünkü ödev kolaymıs, nasık kaçırdım
Neyse artık bugun yapacagım
Hayırlı sabahlar:))

1.dagcı
2.damlaçikolata
3.clemantin
4.seyhan77
5.eshma
6.cnntrm
7.heyecandorukta

Günaydınnn,

Dün çok yorgumdum ama yine de kütüphanemin tozunu aldım en zor orası zaten :)
Birde haftalık bildirimi buraya mı yapmalıyım diğer topiğe mi ?

evet canım ikimizin ortak kararıydı ev almış kredi kullanmıştık ve boçları ödeyelim diye erteledik. hatta çocuk isteyen ilk ben oldum. ama şu an sorsan keşke bu kadar sene beklemeseydim çocuk olayı gerçekten çok güzel birşey. allah herkese hayırlı zamanda sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin. evlatlarımızı da allahım her daim korusun kollasın.

Hmmm hersey zamannda guzeldir tabi.. bizde smdi ertelioruz ya, ben boyle deyince gec cocuk sahibi olanlar bizde istemedik ama keske onceden isteseymisim cok baska bir duyguymus filan diolar. Bende diorum tabi diosunuz ama sizde beklemissinz ama.. galiba farkli bir olay demekki

BUGÜN Kİ ÖDEV
5 PARÇA ÜTÜ YAPMAK

1.Damlaçikolata
2.anka_misali
3.heyecandorukta

Bende dün önceki gün yıkananların hepsini ütüledim bugüne ütü yok çok şükür :)

Bu arada öksürüğüm için dr a gittim antibiyotik verdi 3 hafta oldu gecmeyince verdi, hala deli gibi öksürüyorum

X