Küllerden Doğmak Vol.2

şimdi gelecek hafta için geriye birtek banyo mu kaldı. banyo görevi mi verilecek?

bende daha elden geçmeyi bekleyen bi salon ve bi çocuk odası , bi de kapalı balkon var . özelliklede balkona girmem lazım ama soğuk diye hiç içimden gelmiyor

yesa yeni oda için öneriler alatalım yine yoksa maddeler tamam mı?

Kızlar bu hafta hiç giremedim misafirim vardı, geçmiş çok uzun vaktim yok okuyamadım.
Yatak odasının camını sildim perdesini balkonunu yıkadım.
Bazanın altını silip düzenledim
Süpürdüm sildimm tozunu aldım zaten halım yok bu odada.Listeye eklerseniz süper olur.Ben hiç giremiyorum çünkü bu aralarr..

Canım link bu

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...lerinin-macera-bildirim-topigi.862375/page-36

Bugün eklesen yeterli oluyor, diğer günler bir şey yazmıyoruz zaten

Gruplar ne ki ? Her yerde cahilliğimi belli etmesem olmaz

Bu haftadan sonra grup grup yarışacağız canım benim, chentiq grupları ve görevleri açıklayacak :)

chentiq gruplar ne zaman açıklanacak? yeni yıl yeni kurallar falan.
hadi açıkla artık

Aynen canımmmmmm

Bu hafta SON KEZ banyo wc 10 MADDE TAMAMLAYACAĞIZ

SONRASINDA GELSİN GRUPLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Tek mekan kaldı canım banyo wc

Salon herkesi yok kiler boş oda çocuk odası falan da aynı

Bu hafta Son kez oda yapıyoruz sonra

Gruplarrrrrrrrrrrr
Misafir odasi genelde olur herkesin sankii.. heyecanla bugunu beklemistim oysaa.. neyse o zaman bu hafta misafir odasi odevi vereyim kendi kendime

Misafir odasi genelde olur herkesin sankii.. heyecanla bugunu beklemistim oysaa.. neyse o zaman bu hafta misafir odasi odevi vereyim kendi kendime

Yok canım salon ve oturma odası beraber kullananlar var o yüzden son kez

BANYO WC yapıp

odaları bitiriyoruz ve sonrasında chentiq'ciğime bırakıyor her şeyi

@eflalim geçmiş olsun canım eymen bebek en kısa zamanda iyi olur inşallah

NAZ24 canım sana da geçmiş olsun boynun tutulmuş sanırım, umarım daha iyisindir
Günaydın kızlar yesacım iyim Canım ama düne göre biraz daha ağrı var çünkü eşime ilacı al dedim unutmuşşimdi başka ilaç içicem geçer inş

Bu arada yatak odasının tülü ve perdesi yıkandı,ütülendi asıldıyapabilirsem 5 e tamamlamaya çalışcam

Geçmiş olsun canım, dikkat et kendine seni en çok yoracak işleri yapmışsın ... En önemlisi sağlık işler her türlü olur...:)

Biri bana yardım edebilir mi ya cokkkk cahill kaldimm :/

CANIMMMMM

şimdiiii

2 tip işler yapıyoruz bu topikte

1- günlük ödev yapıyoruz mesela bugün ütü yapman gerekiyor en az 5 parça

2- haftalık görevler var (bu hafta yatak odası vardı 10 maddeden en az 5 madde yapman gerekiyor bugün saat 23:00'a kadar

23:00'a kadar yapıyorsun ve bildiriyorsun ben yaptım diye

23:00'dan sonra yeni bir oda geliyor wc-banyo olacak yine 10 madde olacak yine en az 5 maddeyi yapacaksın

Bu kadarrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…