Küllerden Doğmak Vol.2

A Anka ned en ki :)

Senin aurayada bakayım saol canım

Ben de alacağım da ama benimki kaosa döndü artık. Geçmişte baya muhabbeti vardı.. aurayla ilgili tecrübelerimi de paylaştım hatta herkes almaktan vazgeçti
Ben philps marathon istiyorum. İnşallah ucuz bi kampanya denk getirirsem alacağım. Ama nilfisk vr dysonlara bak sen. Boşver sulu supurgeyi...

Balkonları yıkadım ama şu an çok üşüyorum. Battaniye ve yorganın altına girdim.. İnşallah hasta olmam yaa.. Kim soktu aklıma balkonu. Ne güzel görmüyordum

Sulu düşünmüyo
Sulu düşünmüyorum tekrar bende philipsin bi modeline baktım maratondan daha uygun fiyatı
O ne ya maraton şahin parasına resmen
Konyadada şahinci çoktur ha sen neresinde oturuyorsun :))

Evet şahinciler öldürecek beni.. Ben kuleye yakın bi yerde oturuyorum. Sen nerde oturmuştun.

Bende kuleye yakındım rota spor merkezinin ilerisinde akcamii sştelerinde oturuyordum

Aaa çok yakınmışız. Ben de aksinandayım. Ne kadar çok bilgi verdim kendimle ilgili tanıdık okusa direk bilir kesin. taşınmadan tanışsaydık otururduk beraber... Akcami de çok tanıdığım var benim. Çok giderim oraya.

Ay yok alırsam mujdelerim.
Bu ay kız hastaydı çok masraf çıktı. Gelecek aya kaldı. İndirim yakalarsam alacağım inşallah.

Aa bi bilgi daha kesin yakalanıcam bi tanıdığa şimdi.
Ben ifşa olmadım ya kimse olmaz heraldebi ara profilde çocukların resmi vardı bi Allah'ın kulu çıkmadı bi tek bi kız çıkdı yakın oturuyormuşuz,sordu etti ben açıkça söyledim olmaz diye

Ben ifşa olmadım ya kimse olmaz heraldebi ara profilde çocukların resmi vardı bi Allah'ın kulu çıkmadı bi tek bi kız çıkdı yakın oturuyormuşuz,sordu etti ben açıkça söyledim olmaz diye

Hadi ya. Tanıyor muymuş seni? Ay ben yakalanmayayım yaaa.. Arada çok patavatsız konuşuyorum saydırdığım biri falan olur ...

Benim uyanmam epey sürdü

Ya ben bi an düşündüm olabilir mi diye. Eşimi falan arayayım dedim. Sonra baktım gayet nokta virgül yerinde kullanılmış. Dedim yok eşim değil. En iyisi muneye haber vereyim dedim. Ben mune yazdım x şahıs bana yazmış yusuf Yusuf...

Hadi ya. Tanıyor muymuş seni? Ay ben yakalanmayayım yaaa.. Arada çok patavatsız konuşuyorum saydırdığım biri falan olur ...
Yok tanımıyor canım oturduğum yeri yazmışım herzamanki gibi :) oda bende oradayım vs dedi iyi niyetli bi kızdı,arada görüyorum forumda eski üye,ben çok yakın diye şettim,sonra gerçi ben onun çalıştığı bankayı falan öğrendim oda biyerde yazmış tesadüfen gördüm gitsem elimle koymuş gibi bulurum da kim çıkar bilmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…