Küllerden Doğmak Vol.2

tatlımmm yanlış alıntılamışsın sanırım beni atmışsın listeden ben eklemiştim en son düzeltebilir misin acabaa

çok teşekkür ederim canım inşallah yaa Rabbim kötü hastalıktan korusun ultrason mampgrafi falan çekilecek işte bakalım

BUGÜNKÜ ÖDEV
Çamaşır makinası çalıştırmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.anka_misali
2.cnntrm
3. Damlaçikolata
4. Chentiq
5. flores
6.eflalim
7.callan
8.yesa1
9.DAGCİ
10.Nill41
11.seyhan77 makinem hergün calisiyo zaten
12.eshma
13.heyecandorukta

Dün yoğunluktan yazamadım akşam 1 makine çalıştırdım bende :)

BUGÜNKÜ ÖDEV
Çamaşır makinası çalıştırmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.anka_misali
2.cnntrm
3. Damlaçikolata
4. Chentiq
5. flores
6.eflalim
7.callan
8.yesa1
9.DAGCİ
10.Nill41
11.seyhan77 makinem
12.bendimahi
13.eshma
14.heyecandorukta

bendimahi kusura bakma canım özellikle son listeyi aradım ama gözümden kaçmış olabilir.

rica ederim canımmm ne demek

çok geçmiş olsun canım.
çok zor durumdasındır.kas gevşetici ilaç vs. alabilsen.
bir de sıcak ıslak havlu iyi geliyor.

Kızlar doktr gitmedim mr giremem korkuyorum,kas gevşetici içiyorum,krem vs sürdüm lakin bu sabah daha kötüyüm gece her döndüğümde uyandım

Kızlar doktr gitmedim mr giremem korkuyorum,kas gevşetici içiyorum,krem vs sürdüm lakin bu sabah daha kötüyüm gece her döndüğümde uyandım
mr ben de giremem.
nasıl geçer ki canım ya.
çok zor bir şey.
bir de hasta çocukla yatamazsın da.

mr ben de giremem.
nasıl geçer ki canım ya.
çok zor bir şey.
bir de hasta çocukla yatamazsın da.
Canım inan bilmiyorum Nasıl geçer ama bugün daha kötüyüm onu biliyorum
Doktora gitsem hemen mr yazar sıra gelene kadar geçer zaten :) hele sonucun çıkması 10 gün :) en iyisi evde iyileşmek

Aaa neden korkuyorsun ki... Hem hemen 5 dk da çıkıyor sonuç. Beklemezsin.
Doline sprey var ondan al. Faydası olur.

Kızlar elektirikli aüpürge ne kullanıyorsunuz ne tavsiye edersiniz
Ben arzumun sulu bi modelini kullanıyorum ama öekişi çok iyi değil değiştirmek istiyorum

Valla ben evime sulu süpürge sokmam büyük konuşmayım ama yok yok

Buhar makinası nasıl black and decker dün resim paylasmistim bi bakin kızlar yahu.

Sulu süpü
Valla ben evime sulu süpürge sokmam büyük konuşmayım ama yok yok

Buhar makinası nasıl black and decker dün resim paylasmistim bi bakin kızlar yahu.

sukuyu neden sevmiyorsun her süpürme sonunda döküp yıkıyorum hiç sorun yaşamadım tek sorunum çekişi güçsüz
Buharlıda da fakir mop kullanıyor ablam memnun hakkat benimde aklımda almayı düşünüyorum ama şu an önceliğim süpürge

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…