Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV
Çamaşır makinası çalıştırmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.anka_misali
2.cnntrm
3. Damlaçikolata
4. Chentiq
5. flores
6.eflalim
7.callan
8.yesa1
9.DAGCİ
10.Nill41
11.seyhan77 makinem hergün calisiyo zaten
12.eshma

dün akşam bir makine renkli yıkandı kurutuldu yerleştirildi. ben bu kış hergün kurutma makinesini icat edene dua ediyorum.:KK36::KK36::KK36: yıllarca ne zahmetli birşeymiş kışın çamaşır kurutmak. bir oda iptal , balkon iptal . :stop:

tatlımmm yanlış alıntılamışsın sanırım beni atmışsın listeden ben eklemiştim en son düzeltebilir misin acabaa o_O
ay o patavatsızlar heryerde merak etme. ama hiç takılma sorana hayırlısı de geç

geçmiş olsun canım her ikinizede.

canım biz evliliğimizin 5.senesi çocuk düşünmeye başladık. 5 sene boyunca düşün insanların söylediklerini .hatta bigün kv de anneme beni dinlemiyorlar sen söylede seni dinlerler dedi annemde ben niye karışayım onların özeli o deyince çok şaşırdı. :KK57: biri sorunca hayırlı zamanda de gül geç.

bu arada bende ilk aylarda her adet olduğumda ağlardım niye hamile kalamıyorum diye ama öyle bir ayda hamile kaldım ki o ay ful gezmedeydim. daha doğrusu kafam çok rahattı . bu işlerde rahat olmak çok önemli

ben salonunu çok beğendim canım güle güle otur inşallah.

geçmiş olsun canım. inşallah anneninkide önemli birşey değildir. allah şifa versin inşallah .

çok teşekkür ederim canım inşallah yaa Rabbim kötü hastalıktan korusun ultrason mampgrafi falan çekilecek işte bakalım:KK14:

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.anka_misali
2.cnntrm
3. Damlaçikolata
4. Chentiq
5. flores
6.eflalim
7.callan
8.yesa1
9.DAGCİ
10.Nill41
11.seyhan77 makinem hergün calisiyo zaten
12.eshma
13.heyecandorukta

Dün yoğunluktan yazamadım akşam 1 makine çalıştırdım bende :)

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.anka_misali
2.cnntrm
3. Damlaçikolata
4. Chentiq
5. flores
6.eflalim
7.callan
8.yesa1
9.DAGCİ
10.Nill41
11.seyhan77 makinem
12.bendimahi
13.eshma
14.heyecandorukta

bendimahi bendimahi kusura bakma canım özellikle son listeyi aradım ama gözümden kaçmış olabilir.

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.anka_misali
2.cnntrm
3. Damlaçikolata
4. Chentiq
5. flores
6.eflalim
7.callan
8.yesa1
9.DAGCİ
10.Nill41
11.seyhan77 makinem
12.bendimahi
13.eshma
14.heyecandorukta

bendimahi bendimahi kusura bakma canım özellikle son listeyi aradım ama gözümden kaçmış olabilir.
rica ederim canımmm ne demek

çok geçmiş olsun canım.
çok zor durumdasındır.kas gevşetici ilaç vs. alabilsen.
bir de sıcak ıslak havlu iyi geliyor.

Geçmiş olsun canım. Geç gördüm mesajını ya. Bende boyun fıtığı var sürekli tutuluyor boynum. Hatta öyle ki ters dönmüş kaplumbağa gibi debeleniyorum sürekli. Sen de ihmal etme bi mr çektir. Acile git kas gevşetici vurdur. Bi de kas gevşetici sprey var ondan al evde dursun tutulacak gibi olursa sıkarsın... Geçmiş olsun tekrardan. Sıcak su falan koymuşsundur dimi.
Kızlar doktr gitmedim :KK43: mr giremem korkuyorum,kas gevşetici içiyorum,krem vs sürdüm lakin bu sabah daha kötüyüm :KK43: gece her döndüğümde uyandım:cry:

Kızlar doktr gitmedim :KK43: mr giremem korkuyorum,kas gevşetici içiyorum,krem vs sürdüm lakin bu sabah daha kötüyüm :KK43: gece her döndüğümde uyandım:cry:
mr ben de giremem.
nasıl geçer ki canım ya.
çok zor bir şey.
bir de hasta çocukla yatamazsın da.:KK43:

mr ben de giremem.
nasıl geçer ki canım ya.
çok zor bir şey.
bir de hasta çocukla yatamazsın da.:KK43:
Canım inan bilmiyorum Nasıl geçer ama bugün daha kötüyüm onu biliyorum :KK43:
Doktora gitsem hemen mr yazar :KK43: sıra gelene kadar geçer zaten :) hele sonucun çıkması 10 gün :) en iyisi evde iyileşmek

Aaa neden korkuyorsun ki... Hem hemen 5 dk da çıkıyor sonuç. Beklemezsin.
Doline sprey var ondan al. Faydası olur.
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images(4).jpg

Kızlar elektirikli aüpürge ne kullanıyorsunuz ne tavsiye edersiniz
Ben arzumun sulu bi modelini kullanıyorum ama öekişi çok iyi değil değiştirmek istiyorum

Valla ben evime sulu süpürge sokmam büyük konuşmayım ama yok yok

Buhar makinası nasıl black and decker dün resim paylasmistim bi bakin kızlar yahu.

:KK49:

Sulu süpü
Valla ben evime sulu süpürge sokmam büyük konuşmayım ama yok yok

Buhar makinası nasıl black and decker dün resim paylasmistim bi bakin kızlar yahu.

:KK49:
sukuyu neden sevmiyorsun her süpürme sonunda döküp yıkıyorum hiç sorun yaşamadım tek sorunum çekişi güçsüz
Buharlıda da fakir mop kullanıyor ablam memnun hakkat benimde aklımda almayı düşünüyorum ama şu an önceliğim süpürge

X