Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV
Çamaşır makinası çalıştırmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.anka_misali
2.cnntrm
3. Damlaçikolata
4. Chentiq
5. flores
6.eflalim
7.callan
8.yesa1
9.DAGCİ
BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.anka_misali
2.cnntrm
3. Damlaçikolata
4. Chentiq
5. flores
6.eflalim
7.callan
8.yesa1
9.DAGCİ
10.Nill41
11.seyhan77 hergün calisiyo makine zaten

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.anka_misali
2.cnntrm
3. Damlaçikolata
4. Chentiq
5. flores
6.eflalim
7.callan
8.yesa1
9.DAGCİ
10.Nill41
11.seyhan77 makinem hergün calisiyo zaten

Aslnda artk hamile miyim degil miyim diye degil de etraf baskisindan bunaldim galiba. Esimin akrabalari tarafndan ...

Amann onlar hiç susmaz. Boşvereceksin. Çocuk yapmazsın niye yapmıyorsun derler. Yaparsın 2. Sorarlar. 2. Yaparsın 3. Sorarlar. Onu da yaparsın arası az olur ne acelen vardı az büyütseydin derler. Derler de derler. Rabbim sizin için en hayırlı zamanda nasip inşallah canım. Soranlara acelesi yok evliliğimin tadını çıkarıyorum dersin. Nasılsa olacak çocuk acelesi yok dersin. Takılma kimseye...

Amann onlar hiç susmaz. Boşvereceksin. Çocuk yapmazsın niye yapmıyorsun derler. Yaparsın 2. Sorarlar. 2. Yaparsın 3. Sorarlar. Onu da yaparsın arası az olur ne acelen vardı az büyütseydin derler. Derler de derler. Rabbim sizin için en hayırlı zamanda nasip inşallah canım. Soranlara acelesi yok evliliğimin tadını çıkarıyorum dersin. Nasılsa olacak çocuk acelesi yok dersin. Takılma kimseye...

Saoll canm yazdklarn icin ama ben kurtaj oldum ondan once ilk bas soluolardi. Istemedgmizi bildikelrnden birsey yoktu. Smdi kurtaj olunca tabi herkes artk hamile kalmak istedgmi bilio. Bugunde esim dio ne bakiyorsun baskalarina sacmalama duymucam dio. Ama ben dusunmeden edemiyorumm.. tlfnla konusurken bile kandil icin bebis var mi diolar. Herkese anlat durr.. hee tabi yapikca kimse bakmaz bile ama ne bilim iste.. kendini hazir hissetme meselesi.. uzatmayayim kafamda deli sorular... birde ilk basta koruayi birakir birakmaz hemen kalmstm oysa o_O:KK51:

Allah Allah kitabın faydası olmadı mı kuzum. Hala biriktiriyor musun... :şaşkın smiley:
kitabi bitirmedim ki. Cunku kadin kiyafet konusunu halletmeden kitapta ilerlemeyin diyordu. Elbiseleri dökecek zaman da hic bulamadim yavrucaklardan. Hani ustler altlar hepsini çıkar diyor ya.

Aslnda artk hamile miyim degil miyim diye degil de etraf baskisindan bunaldim galiba. Esimin akrabalari tarafndan ...
canim laflarina laf soyle. Ben de ilk baslarda cocuk bekliyorlardi simdi degil 3 sene sonra dusunuyorum bir daha bir sey demeyin demistim

kızlar çok kötüyüm:KK61:sırtım komple tutuldu,kızım tekrar ateşlendi perişan haldeyiz,ne sağa ne de sola dönemiyorum:KK43: chentiq chentiq cumaya bildirim yapamazsam beni mazeretli yazarmısın arkadaşım:KK60:,kızımı doktora götürdüm,kendim gidemedim :mad:
tatlim siz iyi olun yeterki tabiki yazarim

yesa yesa normal oyuncaktan cok onlarla oynuyor. Kap kacak karton, kutu, vs ve hemen elime sariliyor bunu atma aaa bu cok guzel oyuncak olur diye.

kızlar çok kötüyüm:KK61:sırtım komple tutuldu,kızım tekrar ateşlendi perişan haldeyiz,ne sağa ne de sola dönemiyorum:KK43: chentiq chentiq cumaya bildirim yapamazsam beni mazeretli yazarmısın arkadaşım:KK60:,kızımı doktora götürdüm,kendim gidemedim :mad:

Ayyy cok gecmis olsun , Allah acil sifalar versin insallahh.. Allah yardmcn olsun

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy akrabayı boş ver hayırlısı nasip bu işler bakalım de de geç.:KK76:

Aaaa yesam bak coklu alinti yapmisim nasil yaptim acaba:KK64:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyy ben senin çoklu alıntını yerimmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK68:

vaybeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nerden nereyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :KK70:

chentiq chentiq o zaman normal oyuncaklarını at :KK70::KK70:

Aaaa yesam bak coklu alinti yapmisim nasil yaptim acaba:KK64:

Msjlarn altindaki coklu alintiya tiklayin hep. Mesela 3 kisinn msj altinda coklu alinti yazisina tiklayin sonra en altta msj yazdigmz yerde yan yana cevapla dosya yuke ve alintilari ekle yaziyor.. alintilari ekle deyin. Olur

kitabi bitirmedim ki. Cunku kadin kiyafet konusunu halletmeden kitapta ilerlemeyin diyordu. Elbiseleri dökecek zaman da hic bulamadim yavrucaklardan. Hani ustler altlar hepsini çıkar diyor ya.
Mutluluk Projesi'ni mi okuyordun chentiq? Ben de bir heves aldım ama kıyafette ben de tıkandım :KK70: önce para lazım ancak öyle atabilirim eski çul çaputumu :)

Ben artık her şeyi atıyorum
Daha hiö pişman olduğum bir şey olmadı
Yesa mutfak tezgahının ustunu bosalttım mutluyym
Salonda süs esyası örtü herseyi kaldırdım
Bu da ispatı IMG_20151207_140931.jpg

X