Küllerden Doğmak Vol.2

Çalıştırıyorum makineyi şimdi düğmeye basmaya gidiyorum :) klozet temizligimide yapicam birazdan dünkü görevdi ama dun evde değildim :KK43:

BUGÜNKÜ ÖDEV
çamaşır makinası çalıştırmak

1.anka_misali

Sabah çalıştırmıştım. Şimdi sereceğim. Tekrar çalıştıracağım. Unutmadan ekleyeyim.

BUGÜNKÜ ÖDEV

1.anka_misali
2.cnntrm

Sağol A Anka umarım toparlarim artık. Yatmaktan da yoruldum kaç gündür :KK43:

Evett yine temizlik hastaları izledim. Evin içinde fırtına gibi eserim bu gün. :-)
O değil de kadın klozetteki suyu boşalttı öyle temizledi. Taaa dibe kadar ovdular. İğrenççççç... Fırça yeter bence.

BUGÜNKÜ ÖDEV
Çamaşır makinası çalıştırmak

1.anka_misali
2.cnntrm
3. Damlaçikolata

Oğlumun çamaşırları vardı aklımdaydı bu gün çalıştıracaktım zaten attım hemen

BUGÜNKÜ ÖDEV
Çamaşır makinası çalıştırmak

1.anka_misali
2.cnntrm
3. Damlaçikolata
4. Chentiq

Oğlumun çamaşırları vardı aklımdaydı bu gün çalıştıracaktım zaten attım hemen[/QUOTE]

Balkon olmasın ne olur hasta ve yorgun bir kadınım yatmali ödev verin yarın:)
Şaka bir yana çok kötüyüm hala öksürügüm devam ediyor ve tam iki saat aralıksız öksürdüm ağladım artık, eşim burda olsa acile giderdim:KK43:

Zencefilli bal, bal, kahve, çörekotu, pekmez, , öksürük şurubu, bol su, siyah turplu şurup, soğan kaynatıp onun suyu, ,vicks sürmek iki saat içinde yaptıklarım biri bile kesmedi, yine başladı şimdi:KK43: çok kötüyüm:KK43:
canım çok ilerlemiş.
doktora gitmişsindir inşaALLAH.
chentiq chentiq çok tatlisin canım ama benden kurtuluş yok buralardayım :KK70:

Valla balkon yıkama veremem.

BUGÜNKÜ ÖDEV

Mutlaka çıkar iyi bakin olmadı havlu bornoz vs atın

Haydi kızlar haydiiiiiiiiiii

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
chentiq yok deyince üzülmüştüm ki altta görünce sevindim.:))
günaydın kızlar bugün bir parça daha iyiyim üzerime battaniye sarınmadan durabiliyor ve oturabiliyorum. yalnız yarın işe gidebilecek kadar iyi olacak mıyım işte ondan emin değilim :KK64: çamaşırları bitirmiştim haftasonu ama bornozları yıkamak istiyordum zaten çalıştırayım makineyi bari ben de :)
dinlen canım.
yarına kadar daha iyi olursun inşaALLAH.:)

Kızlar Fairy elinize iyi gelmiyorsa kullanmayın cidden farklı bir sabun o.
Bir yakınımın dediğine göre eli egzama olan arkadaşına doktor Fairy kesinlikle kullanma demiş.
Çok güzel temizliyor vazgeçemem diyorsanız da bulaşık eldivenleri bugünler için var :)

Yaşasın bu akşam yapacağım iş ödev olmuş :) Dün akşam bir şeyin farkına vardım (çok geç aydınlandım ama neyse) Ben oturdukça yorgunluk çöküp daha çok oturuyormuşum. Dün yemek sonrası mutfağı biraz toparladım sonra yatak odasına geçip tüm çekmecelerimi dolap içlerimi silip düzenledim. Ne çok ıvır zıvırım varmış :KK57:

Dün iki makina çamaşır yıkadım bugün onları ütüleyip bir makina daha yıkayacağım. Bu arada Chakra'nın ütü yaparken sıkmak için spreyleri var onun sayesinde dolap içlerim müthiş kokuyor tavsiye ederim:KK200:

Alıntı yapmayı henüz beceremiyorum ama Bulaşık Makinesinde bende fairy tablet kullanıyorum parlatıcı olarak da sirke :)
Makineyi kuran yetkililer önermişti sirkeyi parlatıcı koymayın demişlerdi.

Yarın akşam da yatak odasını süpürüp sileceğim bir de umarım camı silebilirsem bu haftaki görevimi layıkıyla yerine getirmiş olacağım :)

Hepinize çok teşekkür ederimmm Beni gaza getirip akşamları yerimden kalkmama yardım ettiğiniz için :KK200:

Yatak odasinin gorunen kisimlari halloldu. Asil gorunmeyen kisimlari dert. Dolap icleri baza altı ve kutulaaaar kutulaaaar kutulaaar :KK42:
Ben de yatak odasının 1 camını sildim, 2 perdeyi yıkadım,dolabın üstünü sildim
Şimdi diğer 2 camı silmem iöin yatağı cekmem lazım, onun içinde bazanın iöini boşaltmam lazım
Küçücük odada nasık 3 cam 8 perde olur aklım almıyor
Ben evlenmeden önce evi 1 kere gordum, perdeleri ben sectim ama ölçüler alınırken ben yoktum
Perdeler yere kadar uzanıyır, her cam için 2 tane guneslik kullanmışlar, bir de öküz ölüsü gibi kalın perde...ama oda iki kişi girse doluyor :))) komik ya
Kalın perdeleri cıkardım kullanmayacağım,oda aydınlandı resmen

Ben de yatak odasının 1 camını sildim, 2 perdeyi yıkadım,dolabın üstünü sildim
Şimdi diğer 2 camı silmem iöin yatağı cekmem lazım, onun içinde bazanın iöini boşaltmam lazım
Küçücük odada nasık 3 cam 8 perde olur aklım almıyor
Ben evlenmeden önce evi 1 kere gordum, perdeleri ben sectim ama ölçüler alınırken ben yoktum
Perdeler yere kadar uzanıyır, her cam için 2 tane guneslik kullanmışlar, bir de öküz ölüsü gibi kalın perde...ama oda iki kişi girse doluyor :))) komik ya
Kalın perdeleri cıkardım kullanmayacağım,oda aydınlandı resmen
ya benin 8 sene oldu evleneli . Fonlar guneslikler yere uzanan perdeler.. ah ah. Biraz kullanimini gorup de alaydim. Hele salonun fonunu görsen. Annemiz de ne gorduysek aynisini yaptik. Halbuki zebralar ne rahatmis. Bak topikte cogu kisinin zebra. Ben de çıkardım cocuk odasinin fonunu falan. Bir daha tasinirsam gelir mi gelmez ki bilmiyorum hala atamiyorum bir seyer :KK34:

X