Küllerden Doğmak Vol.2

yesa yesa mutfak balkonumu yıkamam lazım yarınki ödeve aklında olsun lütfen yoksa bu soğukta hiç yıkayasım yok

ayyyyy valla benim de yıkamam lazım ama yıkamasak canım ya zaten gören yok ki çıkmıyoruz da balkona hem 2 gün sonra tekrar kirlenecek hem de A Anka nin dediği gibi çok soğuk havalar boş ver boş ver :-)

Evet benim de yıkamam lazım. Ama hava da çok soğuk korkuyorum :)

ayyyyy valla benim de yıkamam lazım ama yıkamasak canım ya zaten gören yok ki çıkmıyoruz da balkona hem 2 gün sonra tekrar kirlenecek hem de A Anka nin dediği gibi çok soğuk havalar boş ver boş ver :-)
Evet hava soğuk da bekledikçede gözüme batıyor oğlanın bezlerini balkonda biriktiriyprum günlük ben içerde kokuyor olmazsa bezlerin yerini değişeyim :)))

Balkon olmasın ne olur hasta ve yorgun bir kadınım yatmali ödev verin yarın:)
Şaka bir yana çok kötüyüm hala öksürügüm devam ediyor ve tam iki saat aralıksız öksürdüm ağladım artık, eşim burda olsa acile giderdim:KK43:

Zencefilli bal, bal, kahve, çörekotu, pekmez, , öksürük şurubu, bol su, siyah turplu şurup, soğan kaynatıp onun suyu, ,vicks sürmek iki saat içinde yaptıklarım biri bile kesmedi, yine başladı şimdi:KK43: çok kötüyüm:KK43:

Balkon olmasın ne olur hasta ve yorgun bir kadınım yatmali ödev verin yarın:)
Şaka bir yana çok kötüyüm hala öksürügüm devam ediyor ve tam iki saat aralıksız öksürdüm ağladım artık, eşim burda olsa acile giderdim:KK43:

Zencefilli bal, bal, kahve, çörekotu, pekmez, , öksürük şurubu, bol su, siyah turplu şurup, soğan kaynatıp onun suyu, ,vicks sürmek iki saat içinde yaptıklarım biri bile kesmedi, yine başladı şimdi:KK43: çok kötüyüm:KK43:
Eşin olmasa da git bence doktora kötüleşiyorsun gibi :KK43:

BUGÜNKÜ ÖDEV
WC yıkamak

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. Damlaçikolata
2. dagci
3. eflalim
4. flores
5. Naz__24
6. Nill41
7. seyhan77
8. yesa1
9.heyecandorukta
10.callan

BUGÜNKÜ ÖDEV
WC yıkamak

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. Damlaçikolata
2. dagci
3. eflalim
4. flores
5. Naz__24
6. Nill41
7. seyhan77
8. yesa1
9.heyecandorukta
10.callan
11.Eshma

Ya gercekten yok boyle sey. Saat 4 te atistirmaligi yedim geldim. Bir guzel alintilarimi ekledim cevaplari yaziyordum ki bebis uyandi. Sonra onu eyle, aksam yemegiydi kandiliydi saat 10 da musait oldum. Bir baktim ki tum mesaj silinmis. Kk 6 saat tutacak degildi heralde mesajini dedim. Sonra basladim tekrar yazmaya. Derkeeen aglama krizine giren bebek ve yatirilmasi gereken bir de cocuk oluncaa saat 1 oldu vee o da ne. Gene gitmis mesajlarim. :KK70::KK70:ustelik bu sefer kk dayanamamis alintiladigim mesajlarimi da yok etmis. Sinir oldum. :KK34:

Aklimda kalanlarla ortaya karisik yapayim bari.

A Anka deterjan fairy kullaniyorum her ikisini de. Fiyatı asiri yuksek olsa da benk baska sey paklamiyor. Bulasik makinesine hic akitmadan tencereler de dahil ne var ne yok koyuyorum. Bazen tek gunde dolmuyor 2. Gune kaliyor. Ve ne var ne yoksa tertemiz yapiyor. Bim den bahsetmissiniz benim tum bardaklarimi cizik cizik yapti. 50 o de yikiyorum. Fairinin aklimda tek soru isareti bulasiklara bunu yapanin mideme ne yapacagi. Durulandigini düşünüyorum. Simdi ogrendim. Her makine mi durulamiyor? Bir de camasir mak. Ve yumuşatıcı konusu gecmis. Ben son durulama suyu diye bir sey bilmiyorum. Makineyi baslatmadan koyuyorum yumusatici ve deterjan. Onun durulanip durulanmadigini nereden bilecegim?

Nego Nego seni etiketlemenin hakli gururunu yasiyorum. Aylardir ben seni eftal biliyorum ve neden etiketlenmiyor bu kiz diyorum. :KK70: Insan duzeltir, bunun ayip olmayla ne alakasi var. A Anka uyarmis ben hala ne demek istedi diye mesajini okudum 3 4 kere. Cunku iki yazdigini da t harfi olarak okuyorum hala. :KK70:F nin yaninda hemen l olunca cizgisi sanki t yapmis gibi geliyor. Yalniz cok sasirdim nasil boyle bir hataya dustum diye. :KK64:

flores flores sen forumda yeni oldugun halde bana demissin ki ondan biyle ciddi diye. Sen ilk baslardaki halimi goreydin getto kampi sanirdin heralde. :KK48:

C CallanPinckney akraba konusu gecmis. Yanlis hatirlamiyorsam sen yazmistin. Ben de kendi gorumcemi cok alttan aldim. En son bir gun patlado ama gene cvp veremedim. Araya mesafe koymaya calisiyorum ama cocuklar varken cok zor. Bn bir türlü beceremedim o akilli kadinlardan olmayi. :KK51: vaktim olsa da bdv konularini okuyup biraz hayat dersi ogrensem keske :KK51:

Baska ne konu vardi hatirlamiyorum ki. Bir suru alinti yapmistim. Aklima gelirse yazarim

Ayrica yesa yesa nickini caldirmis arkadaslar. Yeni uyelikle kazene ulasmaya calisiyor. Ip numarasi ve malum kocalar krizinden dolayi da yeni nick alamiyormus. bu durumda bizimle yarisamayacagini belirtti arkadaslar. :KK37: napalim buraya kadarmis :KK48:

Yatak temizlerken de karbonat döküp sonra sirkeli suyla nemlendirilmiş çarşaf örtüp sopayla dövülüyor en son süpürülüyor ben de ana ocağı'nda gördüm :)
bu bildigimiz yatak için mi? Amma da zahmetliymis. Ben haftalik gorev ayagina yataga asprin sıktım. Sonra da nemli bezle uzerinden gectim sadece. Bu neden bu kadar tefeerruatli ki :KK64:

chentiq teyzemizin bebişi uyandı galiba alıntılar yarım kaldı :KK43:
Evet bebisim uyandi. Aslinda o uyanikken yaziyorum bi cok mesaji. Emzirirken. Cok kotu anneykm ben cok...:KK61:
Acemi üye olarak sanırım yapabildin paylaşımı :KK66: yorgun bitkin geldim eve yemek ısınırken tuvalet ve klozet i temizledim inşallah bu hafta yatak odasını da yapacağım bakalım bende düzenli ve temiz bir kadın olabilecek miyim:21:
acemi ve caliskan uyemiz bana ozgecmisini ozelden yazar misin. Yas cocuk iş ve kulkedisi prenses hangisi olduğunu :KK70:

BUGÜNKÜ ÖDEV
WC yıkamak

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. Damlaçikolata
2. dagci
3. eflalim
4. flores
5. Naz__24
6. Nill41
7. seyhan77
8. yesa1
9.heyecandorukta
10.callan
11.Eshma
12.chentiq

Balkon yikama veriiiinn :KK34: ben mutfak odevinde bir guzel paklamistim soguk havada. Ve simdi gurur duyuyorum. Pirildiyor resmen. Cunku soguk diye ihmal ettikce ne cok sey birikiyor. Bir de bizim burada santiye var tum kir pis balkondaydi dusunun.

Aklima gelmisken Nill41 Nill41 sen mi sormustun bilmiyorum uyku bebek olayini ben yasadim. Aynen ayakta oldugum saatler o da ayaktaydi

flores flores sen forumda yeni oldugun halde bana demissin ki ondan biyle ciddi diye. Sen ilk baslardaki halimi goreydin getto kampi sanirdin heralde. :KK48:
Forumda pek yeni sayılmam ama konunda yeniyim seni de yeni tanıyorum. Bana verdiğin izlenim bu yönde herkes gırgır şamata halindeyken sen birtakım ciddi bakış açılarıyla olaylara yaklaşıyorsun, en azından ben öyle görüyorum. Tamam 48 göstermiyorsun o da benim saflığım :KK70:

Forumda pek yeni sayılmam ama konunda yeniyim seni de yeni tanıyorum. Bana verdiğin izlenim bu yönde herkes gırgır şamata halindeyken sen birtakım ciddi bakış açılarıyla olaylara yaklaşıyorsun, en azından ben öyle görüyorum. Tamam 48 göstermiyorsun o da benim saflığım :KK70:
Yaa bananee ben de girgir samata yapiyorum :KK34: ama tabi cok zaman aliyor bazi seyler. Ikon bile yeni kullanamya basladim.

Bugunki bomba da herkesin yasa sasirmis olmasi. Yoksa hatun oraya 8 cocuk yazmis onu tinan yok :KK43:

Ben bezi önce buzdolabı poşetine katıp ağzını bağlayıp balkonda başka poşete katıyorum. Bi zararı olmuyor.
Bende o şekilde yapıyorum hatta balkonda bezler için ayrı bi kavam bile var balkonu kirleten bezler değil zaten ama her bez atmaya öıkışımda balkon gözüme batıyor canım onu demek istedim

Ya gercekten yok boyle sey. Saat 4 te atistirmaligi yedim geldim. Bir guzel alintilarimi ekledim cevaplari yaziyordum ki bebis uyandi. Sonra onu eyle, aksam yemegiydi kandiliydi saat 10 da musait oldum. Bir baktim ki tum mesaj silinmis. Kk 6 saat tutacak degildi heralde mesajini dedim. Sonra basladim tekrar yazmaya. Derkeeen aglama krizine giren bebek ve yatirilmasi gereken bir de cocuk oluncaa saat 1 oldu vee o da ne. Gene gitmis mesajlarim. :KK70::KK70:ustelik bu sefer kk dayanamamis alintiladigim mesajlarimi da yok etmis. Sinir oldum. :KK34:

Aklimda kalanlarla ortaya karisik yapayim bari.

A Anka deterjan fairy kullaniyorum her ikisini de. Fiyatı asiri yuksek olsa da benk baska sey paklamiyor. Bulasik makinesine hic akitmadan tencereler de dahil ne var ne yok koyuyorum. Bazen tek gunde dolmuyor 2. Gune kaliyor. Ve ne var ne yoksa tertemiz yapiyor. Bim den bahsetmissiniz benim tum bardaklarimi cizik cizik yapti. 50 o de yikiyorum. Fairinin aklimda tek soru isareti bulasiklara bunu yapanin mideme ne yapacagi. Durulandigini düşünüyorum. Simdi ogrendim. Her makine mi durulamiyor? Bir de camasir mak. Ve yumuşatıcı konusu gecmis. Ben son durulama suyu diye bir sey bilmiyorum. Makineyi baslatmadan koyuyorum yumusatici ve deterjan. Onun durulanip durulanmadigini nereden bilecegim?

Nego Nego seni etiketlemenin hakli gururunu yasiyorum. Aylardir ben seni eftal biliyorum ve neden etiketlenmiyor bu kiz diyorum. :KK70: Insan duzeltir, bunun ayip olmayla ne alakasi var. A Anka uyarmis ben hala ne demek istedi diye mesajini okudum 3 4 kere. Cunku iki yazdigini da t harfi olarak okuyorum hala. :KK70:F nin yaninda hemen l olunca cizgisi sanki t yapmis gibi geliyor. Yalniz cok sasirdim nasil boyle bir hataya dustum diye. :KK64:

C CallanPinckney akraba konusu gecmis. Yanlis hatirlamiyorsam sen yazmistin. Ben de kendi gorumcemi cok alttan aldim. En son bir gun patlado ama gene cvp veremedim. Araya mesafe koymaya calisiyorum ama cocuklar varken cok zor. Bn bir türlü beceremedim o akilli kadinlardan olmayi. :KK51: vaktim olsa da bdv konularini okuyup biraz hayat dersi ogrensem keske :KK51:

Baska ne konu vardi hatirlamiyorum ki. Bir suru alinti yapmistim. Aklima gelirse yazarim

Ayrica yesa yesa nickini caldirmis arkadaslar. Yeni uyelikle kazene ulasmaya calisiyor. Ip numarasi ve malum kocalar krizinden dolayi da yeni nick alamiyormus. bu durumda bizimle yarisamayacagini belirtti arkadaslar. :KK37: napalim buraya kadarmis :KK48:

İçim rahat etmedi yine besttem bitkisel aldım. Fairy falan ucuz aslında. Ama işte baya kafam karıştı..ellerim kanıyor kaç gundur... çamaşır makinesi bittikten sonra ben bir de durulama programında tekrar durulatıyorum. Öyle hiç bişey kalmıyor bence. Yani inşallah öyledir... :)

günaydın kızlar bugün bir parça daha iyiyim üzerime battaniye sarınmadan durabiliyor ve oturabiliyorum. yalnız yarın işe gidebilecek kadar iyi olacak mıyım işte ondan emin değilim :KK64: çamaşırları bitirmiştim haftasonu ama bornozları yıkamak istiyordum zaten çalıştırayım makineyi bari ben de :)

X