Küllerden Doğmak Vol.2

Ben şu an b kadro denen normal memurum. 35 yaşına gelmeden uzmanlık için bir kere daha hazırlanayım diyorum ama a kadro çok daha zor. bence kendini şartla mutlaka kazanacağın günleri falan düşün. özellikle atandıktan sonra çocuk olayı daha iyi. ben mesela 2 yıl ücretsin izin kullandım .

Kizlar ben geldim.
Dokturmussunuz gene yoklugumda.

Hayitli mübarek kandilleriniz olsun, rabbim amellerinizi kabul etsin.

Hepsini okudum cok uzun oldu. Ben en iyisi eskisi gibi gene sadece etiketlendiklerime cevap vereyim. Bayagi vakit aldi. Biskuvi kahve yapip geliyorum alintilarimla. Anca uyutabildim bebegi.

BUGÜNKİ ÖDEV
WC YIKAMAK
1. Damlaçikolata
2.dagci
3.eflalim
4. flores

Mis gibi oldu

az daha dursak senin kide gelecekdiii
Geleydi iyidi ama olmadı birdahakine artık:)

Başın sağolsun canım sevmezmi seni sen sevilmicek kadınmısın ya burdan kanım kaynıyor sana gün içinde bile aklıma geliyon gülüyorum sana

Gidim tuvalete bi çamaşır suyu dökim liste nerde

Ayy valla hakkini helal et.. ama ben de okudukca iyice icim kiyildi gercekten.. tamam o zaman bugun ön calisma olsun, isinma hareketi olsun. Ne kadar cozersek 10 20 50 farketmez..

yok cannim annem vefat etti..

birazdan gidip patlican aliyim bari olmuycak onsuz :)
mantar sotede mi yapsamkiii
Allah rahmet eylesin canm, aa evet mantar sote de guzel olur.

YE-MEK.COM DA GÜZEL.

YETURLA LEZZET KARELERİ DE SÜPER:)
Bende ye-mek.comdan cok faydalaniorum. Yetura da bakayim o zaman :))

benimde favorim bu site. hatta uygulamasını indirdim. mesela evde pırasa mı var pırasa yazıp tarifleri aratıyorum. hoşuma gideni yapıyorum. hatta benimde orda tariflerim var

Aaa oyle mi bende bakiyordum hep. Ordan da takip edelim sizi o zamannn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…