Küllerden Doğmak Vol.2

Ben de başta eftalim diye okuyordum sonra dedim yanlış mı okuyorum acaba dikkatli bakınca cidden eflalim

Bana da elti gelecek ama kaynım da nişanlısı da cıvıklar korkuyorum bize yapışırlar mı diye kaynım da eşime düşkün yani olası bir durum.

Chentiq gercekten 46 yasinda mi ????

Nasil yapisirlar mi ??? Esiniz buyuk mu
Kaynım büyük ama eşim ona abi gibidir akıl verir yol gösterir. O anlamaz gerçi yine de. Nişanlısıyla geldiler bize oturmaya iki dk rahat durmuyorlar bir sarmaş dolaş haller falan yanımızda insan var demeden. Muhabbetleri de baydı yani. Hadi kaynım tekken çekiliyor da aynısından bir tane daha zor olacak

Valla benmki en buyukleri otekilerde cok bagli. Herseyde abim derler. Akil sormak ders calsmak lise universite ne olursa konusurlar. Evde sorun var abiden gecer. Hani boyle yazinca baya da varmis ya
Nasil yani sizin yaninizda sarmas dolasss

Valla benmki en buyukleri otekilerde cok bagli. Herseyde abim derler. Akil sormak ders calsmak lise universite ne olursa konusurlar. Evde sorun var abiden gecer. Hani boyle yazinca baya da varmis ya
Nasil yani sizin yaninizda sarmas dolasss
Detay sorma canım öyle işte fıkır fıkır hahaha ya evliyiz ama başkasını mıç mıç görmeye tahammülüm yok midem kalkıyor :)

Detay sorma canım öyle işte fıkır fıkır hahaha ya evliyiz ama başkasını mıç mıç görmeye tahammülüm yok midem kalkıyor :)
Hmm anladm canm. Ben onlari hep bekar gordum acaba evliyken nasl degisik gelicek bana da. Daha neler gorucez bakalm. Hayirlisii .. Allah sana da sabir versin o zaman canm birde nasil hareket etmem gerekir ne demem gerekir bilemem de ben patavatsizlik yaparm die korkarm hep. Neyse sonucta ilk geldim kayinvalidem tanimistir beni de heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…