Küllerden Doğmak Vol.2

NAZ__24t: 44216294 .!.:
Bende biliyorum Madımak ama sevmem :110:nerelisin sen bakim:KK64:

Geçmiş olsun canım yat dinlen,benimde boğazım ağrıyor,geçen haftada ağrıdı geçti,eşimin eli yüreğinde ben hastayım diye arıcam günü bekliyor :KK43: ben hasta olursam evin dengesi şaşıyor,doktr da gitmem ilaç içmeyi sevmem çok lanet bi insan oluyorum :KK67:

Canım size gelmesinler zırt pırt yemeğe,boşver evlenmesin çamaşırları makine yıkar,eltinin çenesini nedicen:KK35:
Aa sevilmez mi lavaş la yiyeceksin bol etli olacak:) sivaslıyım sen

Madım
Aa sevilmez mi lavaş la yiyeceksin bol etli olacak:) sivaslıyım sen
Madımağı lavaşla nasıl yiyorsunuz canım siz ben bilmem pek de eşim amasyalı kv de yapar ıspanak gibi sulu yenek yapıyor tadını sevdim bende ama lavaşlada nasıl olur merak ettim

Madım

Madımağı lavaşla nasıl yiyorsunuz canım siz ben bilmem pek de eşim amasyalı kv de yapar ıspanak gibi sulu yenek yapıyor tadını sevdim bende ama lavaşlada nasıl olur merak ettim
Canım rahmetli amcam madımağa kaşık kullanılmaz lavaşı kaşık niyetine kullanacaksın derdi:) bandıra bandıra yani:) kv nasıl yapıyor bazısı çorba gibi sulu yapıyor ben çok sulu yapmam, birde çemenli bastirmalı kemikli etli sucuklu nasıl seversen öyle yapılıyor, ben etli tercih ederim oglum sucuklu:)

Selam kızlar Haftasonu yoğunluktan bakamıyorum size bugun ki ödev alışkanlık edinmek miş o kadar cok sey var ki alışkanlık edinmek istediğim hangisinden başlasam acaba bende gece yatarken krem sürme alışkanlığına başlıyım bari...

@NAZ__24 cok guldurdun canmmm :) elti cenesi mii :confused: yok bana kayinlarm geliyor dedim. Eltiyle hep gelsinler demedim. Ama o kismi da hic dusunmemistim. Acaba biz de oyle seyler gorecek miyiz dersin ??? Gerci benden kucuk olucaklar ama belli olmaz:KK8:

@NAZ__24 cok guldurdun canmmm :) elti cenesi mii :confused: yok bana kayinlarm geliyor dedim. Eltiyle hep gelsinler demedim. Ama o kismi da hic dusunmemistim. Acaba biz de oyle seyler gorecek miyiz dersin ??? Gerci benden kucuk olucaklar ama belli olmaz:KK8:
elti eltidir valla kuçugude ayni buyugude ayniii
sen otur makarna ye ama elti isine karisma :))))))))

cnntrm cnntrm canım çooook geçmiş olsun :KK60:

MaRaL_ MaRaL_ canım valla benim de içime doğuyor sana çok güzel bir ev denk gelecek sen de şaşıracaksın :KK68:

Nill41 Nill41 canım ben de gün içerisinde hiiiiiiiiiiç ama hiiiiiiiiiiiiç su içmesem aramam :KK67:

önce tupper suluk aldım olmadı şimdi de cam suluk aldım ofiste masamda o bana bakıyor ben ona, aslında biri doldurup elime tutuştursa içerim sanki:KK48:

Nill41 Nill41 ve A Anka kardeşler spor yapacaksanız beni de dahil edin :KK22:

flores flores iyi ki geldin canım yaaa ne güzel çözmüşsün sen de yanlış anlaşılmaları valla :21:

@NAZ__24 hahah ben maral gibi emzirmeye kaymadım canım su ödevi verdim kend kimi emzircem neyse pekmezle idare ederim hahah:KK70:

Bu arada benim yatak odası görevi tamamdır sabahta camları sildim tek yapmadığım şey perde yıkamam çünkü prrdelerim zebra onun dışında heryerim mis oldu... Bildirimi nasıl yapıcam yada biri benim yerime yapsa

Canım cuma günleri şu linke girip

damlacıkolata = 10'da 10 tamamlandı yazacaksın sadece :KK19:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...lerinin-macera-bildirim-topigi.862375/page-35

geçmiş olsun canım.
geçen hafta raporluyken iş yapmıştın gece yarısına kadar.
bu hafta dinlen iyice,toparla.

dağcıya sonuna kadar katılıyorum cnntrm cnntrm kayınvalidenler gelecek diye rapor aldığın gün çok çalıştın hiç dinlenemedin bence ondan da çoğaldı senin bu hastalık :KK68:

suslixanım 21 yaşında 1,5 yıllık evli hamile fotoğrafına benzer profil fotoğrafı var ama cocugu yok :KK53:

nill41 23 yasindayim. 2 sene 1 aylik evliyim, cocugum yok, agustos da kurtaj oldum, gecen seneye kadar calisiyordum ama bu sene calismayacagim, ev hanimiyim. Dgs kpss gbi butun sinavlara calisiyorum, olmazsa bu kis yine ders calismaya calisacagim. annem babam cok uzaklarda. Kayinvalidem de cok yakin degil ama kendi annemlerden daha cok gorusuyoruz. Gurbet ellerde yasiyoruz cok sukur.

flores 25 yaşında ama 18 gösteriyor çocuk yok :):KK53:

anka_misali 27 yaşındayım, ev hanımıyım. 6 yaşında kızım 7 yaşında oğlum var.

anathema8 27 yaşındayım, evliyim, 3 yaşında arya isimli güzel bir kızım var, müzik ogretmeyim.

bendimahi 27 yaşındayım, 3.5 senelik evliyim, henüz çocuğum yok beklemelerdeyim, ev hanımıyım ama ayın belli dönemlerinde evden çalışıyorum diyebilirim (yazı işleri

Yesa1 28 yaşındayım, 1 yıldır evliyim. Çocuğum yok. 08.30 17.00 mesaisi olan bir işte çalışıyorum. Haftada bir yarım gün erken çıkabiliyorum bazen de cumartesi gidiyorum.

eshma 31 yaşındayım, 8 senelik evliyim. çalışıyorum 8-5 . allah bağışlasın 2 buçuk yaşında bir kızım var.

naz_24 31 yaşındayım, 2 bebe anasıyım, oğlum 5,5 kızım 3,5 yaşındalar, ikisini üst üste doğurmakdan sebep azcık sıyırmış durumdayım, Evvel evvel zaman önce çalışıyordum güzelde bi işim vardı. 6 senedir evdeyim evleneli 7 yıl bitti

cnntrm 31 yaşındayım 4 yıllık evliyim 3 yaşında bir oğlum var öğretmenim okulumuz tam gün saat 4 gibi evde oluyorum her gün

eflalim 32 yaşımdayım, 2 çocuğum var ikiside erkek, büyük 4,5 yaşında küçük 8 aylık:) çalışmıyorum hep evdeyim açıköğretim okumak istiyorum bu sene bakalım olur inşallah:)

Bi kahve 33 yaşındayım, 13 senelik evli bir ev hanımıyım. 2 kızım var, büyük 6 yaşında olacak, küçüğüm 20. Çalışmıyorum iki kızımı tek büyütüyorum.

efser 34 yaşındayım, 3 çocuk annesiyim,ev hanımıyım, ama bu sene dışarıdan bitirme için başvuru da bulundum bir yandanda sınavlara hazırlanıyorum.

Areser 35 yaşındayım, evliyim, çalışmıyorum 2 cocuğum var kızım 10 yasında oğlum 8 yasında...

vuslat 36 yaşındayım, evliyim, çalışmıyorum. 3 kızım 1 oğlum var, yaşları, 17 - 12 - 10 - 3 :)

sosyoloji12 37 yasindayim, 10 yillik evliyim. 19 aylik bir kizim var. 8-5:30 calisiyorum ama kizim dogdugundan beri evdeyim,ucretsiz izindeyim. Ocak ayinda ise geri donuyorum

seyhan77 39 yasindayım, dört cocuk annesiyim ev hanimiyim 23 senedir evliyim üc kizim bir oglum var almanyada yasiyorum bu topiki ve sizi cok seviyorum

maral 3 cocuk annesiyim yaşlar 7 , 5.5 ve 7 aylik, ev hanimiyim

catuke 5 aylık evliyim, çocuğum yok. Araştırma görevlisi olarak çalışıyorum, doktora tezimle uğraşıyorum. Sabah 8.30 akşam 17.00 çalışma saatlerim, ama ayda 4 tane bir tanesi haftasonu olmak üzere nöbet tutuyorum. Nöbetlerim haftasonu 24 saat. Haftaiçi pazartesi giriyorsam salı akşamı çıkacak şekilde 33 saat oluyor. O yüzden nöbet günlerimde günlük ödevlerimizi yapmam mümkün değil

O zamanlar tablo halinde yazmıştım chentiq'ciğim de ilk mesaja ekleyecekti ama arada kaynadı şimdi de tablo yapamadım buradan bakabilirsiniz :KK68:

ayy chentiq eklemeyi unutmuşum

chentiq 46 yaşındayım, 8 çocuk annesiyim, iş yapmaktan hiç hoşlanmam en sevdiğim oturmak ve oturduğum yerden kalkmamaktır. Elime çay, kahve, bitki çayı gibi içecekler verilirse içerim oturduğum yerden ama veren olmazsa ona da üşenirim :KK70::KK70:

Son düzenleme:
Tanıtıma bende katılayım eksik kalmal olmaz demi ama :))
28 yaşındayım 3 yıllık evliyim 18 aylık bi oğlum bar 2. Süşüncelerde şu ara :KK66: okul öncesi mezunuyum ama çalışmıyorum alemden ve eşimin ailesinden uzak yaşıyoruz oğluma kendim bakmak zorundayım

Tanıtıma bende katılayım eksik kalmal olmaz demi ama :))
28 yaşındayım 3 yıllık evliyim 18 aylık bi oğlum bar 2. Süşüncelerde şu ara :KK66: okul öncesi mezunuyum ama çalışmıyorum alemden ve eşimin ailesinden uzak yaşıyoruz oğluma kendim bakmak zorundayım

aaaaaaaaaaaaaaa aynı yaştaymışız canım ne güzel neden bilmiyorum ama ben seni azıcık daha büyük sanmıştım :KK50:

Yesa çok tatlısın :KK15:
Bu arada aboğ. Hepinize abla demem lazım :oops:

Sen de canım :KK200:

Yok yok 2 kişi var :KK19:

Bu arada bazı arkadaşları sildim :eek:

10 ay mı:KK57: aboo bu ne hız:KK48:

Bana kalsa hiç çocuk düşünmüyordum ama yiyecek ekmekleri varmış işte:-) aslında 1 yaş olacaktı ama kızım erken doğdu 7aylık...

Yan gel osman odevleri, sil gel kezban odevlerine karsi

Yemek ne yapmaya karar verdin?

cnntrm cnntrm cok gecmis olsun. Muaf tutalim bu hafya seni olur mu

@eftalim ameliyat gunu ne zaman? Şifa olsun

Chentiq neden eftalim diyorsun eflalim o. Hep dikkatimi çekiyor yazayım dedim.:-)

X