Küllerden Doğmak Vol.2

evet canım bendim ben zaten spor yarışmasına, spor düellosuna falan çok katıldım, iyi kötü biliyorum da bir şeyler ne yaparsanız varım diyorrrrrrrrrrrrrrrrr:rolleyes:

A Anka de gelsin :KK9:
Bir keresinde profilinde duello yaziyordu ama konuyu hic bilmiyordum... ben plates hareketleri yapmaya baslamstm ede. Ve karndma filan feci yanmalar oldu diye 2.gunde baya hareketleri yapip 1 hafta butun etlerim dokulmustu :KK70: agrilardan. Resmen sabah yataktan kalkarken bile karnim yaniyordu. Bacaklarm filan kotuydu. Smdi de bebis dusunuyoruz daha yeni. Hareketleri yapmamin bebisin olusmasnda engel olur mu diye bilemedigimden yapmaya korkuyorum :KK53:

Hmm anladm canm. Ben onlari hep bekar gordum acaba evliyken nasl degisik gelicek bana da. Daha neler gorucez bakalm. Hayirlisii .. Allah sana da sabir versin o zaman canm :KK11::KK70: birde nasil hareket etmem gerekir ne demem gerekir bilemem de ben patavatsizlik yaparm die korkarm hep. Neyse sonucta ilk geldim kayinvalidem tanimistir beni de heralde :KK59:
Valla benim hiç gözümde değil isterse benden çok sevsin kvde de gözüm yok alsın başına çalsın eltim :KK70: bana bulaşmasınlar yeter. Ama kız hem benden küçük hem nikah büyüğü olacağım haddini bilse iyi olacak tabii :KK20:

Bir keresinde profilinde duello yaziyordu ama konuyu hic bilmiyordum... ben plates hareketleri yapmaya baslamstm ede. Ve karndma filan feci yanmalar oldu diye 2.gunde baya hareketleri yapip 1 hafta butun etlerim dokulmustu :KK70: agrilardan. Resmen sabah yataktan kalkarken bile karnim yaniyordu. Bacaklarm filan kotuydu. Smdi de bebis dusunuyoruz daha yeni. Hareketleri yapmamin bebisin olusmasnda engel olur mu diye bilemedigimden yapmaya korkuyorum :KK53:

ağrı iyidir canım hiç korkma ağrıdan

ama bebek konusundan emin olamadım bi de hamilesindir farkında değilsindir ters bir hareket falan yaparsın Allah korusun o yüzden sen biraz askıya gel hafif yürüyüş, leslie falan yapabilirsin sanki :KK50:

Valla benim hiç gözümde değil isterse benden çok sevsin kvde de gözüm yok alsın başına çalsın eltim :KK70: bana bulaşmasınlar yeter. Ama kız hem benden küçük hem nikah büyüğü olacağım haddini bilse iyi olacak tabii :KK20:

Kv icin degil de hani gelinlerden biri birsey derde masum olan arada kaynar ya ole bisey olsa diye hayal ettim :KK70:

ağrı iyidir canım hiç korkma ağrıdan

ama bebek konusundan emin olamadım bi de hamilesindir farkında değilsindir ters bir hareket falan yaparsın Allah korusun o yüzden sen biraz askıya gel hafif yürüyüş, leslie falan yapabilirsin sanki :KK50:

Ama oyle boyle bir agri degildi. Ebru salliyi acmisim butun sayfayi komple gecmisim nerdeyse gbi. Ve yere egilirken bacaklarmn ustu deligbi agriodu. Kollarm filan. Allahimmmm cok fenaydi yaaa :))) leslie ne kiii ??

Ama oyle boyle bir agri degildi. Ebru salliyi acmisim butun sayfayi komple gecmisim nerdeyse gbi. Ve yere egilirken bacaklarmn ustu deligbi agriodu. Kollarm filan. Allahimmmm cok fenaydi yaaa :))) leslie ne kiii ??

youtube leslie walk at home yaz canım çıkan videolardan 1 mil 2 mil falan seç evde yürüyüş videoları :KK50:

Kv icin degil de hani gelinlerden biri birsey derde masum olan arada kaynar ya ole bisey olsa diye hayal ettim :KK70:
Akıllıysa bir süre izler muhabbetlere atlamaz onu da anlarsın zamanla :) benimki daha tanışmaya geldiğinde anne baba demeye başladı çakallıktan diye düşünüyorum saf değil :)

Bu aralık sonunda 47 olacak canım aslında da 46 demişti o zaman biz bu tabloyu hazırlayalı oldu biraz :KK68:

Ay yok şaka yapıyor olmalısın. Hayır olamaz. Gerçekten mi. Şok geçiriyorum şu anda. Biri bana çimdik atsın. Şaka dimi şaka ... Şaka de hadi.

evet canım bendim ben zaten spor yarışmasına, spor düellosuna falan çok katıldım, iyi kötü biliyorum da bir şeyler ne yaparsanız varım diyorrrrrrrrrrrrrrrrr:rolleyes:

A Anka de gelsin :KK9:

Evet her gün sabah kalkarken 3 mil yapacağım diyorum kalıyor. Haftada 3-4 anca yapabiliyorum. Başlık açalım da ayrı orda yapalım.
Ama sen önce şaka de ben şoktan çıkayım.

Ya kızlar ben yarılıyorum burada gülmekten sizde inanıyorsunuz yahu

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

ne 47 si ne 48 si hahahhhahha

çok hoşsunuz yahu :KK70:

yaaaaaaaaaaaaaaaaa kızlar hepiniz de pek tatlısınız valla ben sürekli takılırım zaten günlük hayatta da böyleyim artık millet biliyor pek inanan yok :KK70::KK70::KK70::KK53:

ama işte günlük hayatta yüzümden belli oluyor o yüzden burası daha güzel, rahatttt rahattt şaka yapabiliyorum :)

Son düzenleme:
X