Küllerden Doğmak Vol.2

su odevi niye vereyim. Ben zaten iciyorum bir dunya. Hele bir de su sisesi hediye geldi ki daha bir hevesle içiyor oldum..
Zaten yaptigin bir sey aliskanlik olur mu. Takti kafaya hala emzirme diyor. Sen de yaptigin icin olmaz.
Yarin sabah da 4 te geleyim de aliskanliginizi kontrol edeyim bari :KK47:
e bende içiyorum suyu
2 lt olmasada :))
yok anam yarin ben gelcem odeve
senin eline kalirsak isimiz varr ha

e bende içiyorum suyu
2 lt olmasada :))
yok anam yarin ben gelcem odeve
senin eline kalirsak isimiz varr ha
Yan gel osman odevleri, sil gel kezban odevlerine karsi

Yemek ne yapmaya karar verdin?

cnntrm cnntrm cok gecmis olsun. Muaf tutalim bu hafya seni olur mu

@eftalim ameliyat gunu ne zaman? Şifa olsun

kizlar ya ne pisirsem ben bugun
odalri topladim
kuçuk uyyor supuremiyorum
yemek yapsam iyi olur uyyorken uyanincada evi supururdum
Yenek bulmak her kadının derdi valla yapmasından zor bulması ben bu gün
Pirinç pilavı tavuk sote mısır unu çorbası mor lahana salatası hazırladım oğlumda hepsinden yiyebiliyor ayrı bişey yapmıyorum pek

Bu arada benim yatak odası görevi tamamdır sabahta camları sildim tek yapmadığım şey perde yıkamam çünkü prrdelerim zebra onun dışında heryerim mis oldu... Bildirimi nasıl yapıcam yada biri benim yerime yapsa

Evet ya 10 ay çok az,bizimkilerin 24 ay var tam,bana az geliyor :)

benim oğlan 41 aylık daha kardeşi yokk:KK70::KK70:

Yan gel osman odevleri, sil gel kezban odevlerine karsi

Yemek ne yapmaya karar verdin?

cnntrm cnntrm cok gecmis olsun. Muaf tutalim bu hafya seni olur mu

@eftalim ameliyat gunu ne zaman? Şifa olsun

gerek yok canım çoğu tamam zaten benim ödevlerin. tam değerlendirmedim ama 7/10 , 8/10 falan vardır sanırım. tamamlayamasam bile sınıf geçecek kadar yapılmışım var :KK66:

Bu arada benim yatak odası görevi tamamdır sabahta camları sildim tek yapmadığım şey perde yıkamam çünkü prrdelerim zebra onun dışında heryerim mis oldu... Bildirimi nasıl yapıcam yada biri benim yerime yapsa

bildirimi cuma günü yapacaksın canım daha erken yapılmıyor :KK66:

sabah 37,8 ateşle okula gittim. öğlene kadar da direndim ama öğlen pilim tamamen bitince önce doktora gidip 3 gün raporumu aldım sonra da eve geldim dinleniyorum...

sabah 37,8 ateşle okula gittim. öğlene kadar da direndim ama öğlen pilim tamamen bitince önce doktora gidip 3 gün raporumu aldım sonra da eve geldim dinleniyorum...
geçmiş olsun canım.
geçen hafta raporluyken iş yapmıştın gece yarısına kadar.
bu hafta dinlen iyice,toparla.

biz dun evde deildik kayinimlara gitmistik
evde patates sogan disinda sebzede yok alisaveirse gitmem lazim ama once yemek yapmaliyim :)
hamur isinide çok istemiyorum
ne kaliyorki geriye
buzlukdan bisey bulsammm:KK64::KK64:

Ayy bende bu lafi diyecek miyim acaba cok merak ediyorum. Dun yemek yapmdm kaynima gittik die :)))

Benm bir butun tavugum vardi. Buraz haslayip parcalayip sosluyorum yanina patates koyupfirinlicaktm. Ama evdekiler parcalama tavuk dolmasi yap dediler. Yanina pilav. Bendeki menu belki yardmci olur...

Canim yoresel bir yemek söyleyimde faydasi olmaz:) madımak yemeği yanında makarna
Bende biliyorum Madımak ama sevmem :110:nerelisin sen bakim:KK64:

Geçmiş olsun canım yat dinlen,benimde boğazım ağrıyor,geçen haftada ağrıdı geçti,eşimin eli yüreğinde ben hastayım diye arıcam günü bekliyor :KK43: ben hasta olursam evin dengesi şaşıyor,doktr da gitmem ilaç içmeyi sevmem çok lanet bi insan oluyorum :KK67:

Dogru diyorsun ama benm o gunleri gormeme cok var daha. Iki tane var. Ikiside bekar. Biri yakinmda zirt pirt gelio. Yikanacak camasrlariyla beraber :confused:
Canım size gelmesinler zırt pırt yemeğe,boşver evlenmesin çamaşırları makine yıkar,eltinin çenesini nedicen:KK35:

X