Küllerden Doğmak Vol.2

Zırt pırt elektrik kesildi ancak yukluyorum kızlar, öncesi ilk fotodur, diğerleri sonrasıdır
sirkeli karbonatlı suyum ile sildim tezgahı ve ocağımı zaten pek kirli değillerdi

Eklentiler

• WP_20151219_14_08_51_Pro.jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 73
  • WP_20151219_19_13_05_Pro.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 83
  • WP_20151219_19_13_20_Pro.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 77
  • WP_20151219_19_13_36_Pro.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 76
Bu ne yaa daha bitirmeden gonderdimm tam yazamadım öncesi ilk foto sadece gerisi sonrası kkızlar

Zırt pırt elektrik kesildi ancak yukluyorum kızlar, öncesi ilk fotodur, diğerleri sonrasıdır
sirkeli karbonatlı suyum ile sildim tezgahı ve ocağımı zaten pek kirli değillerdi
Senin ocakta pencere yanindaymiş . Benim de öyle, yeni perde aldım zebra olanlardan, hemen yağ sıçramış, ocağa yakın olan tarafında yağ lekeleri var onlar nasıl çıkacak hiç bir fikrim yok

Senin ocakta pencere yanindaymiş . Benim de öyle, yeni perde aldım zebra olanlardan, hemen yağ sıçramış, ocağa yakın olan tarafında yağ lekeleri var onlar nasıl çıkacak hiç bir fikrim yok
evet canım benim de öyle zor oluyor doğrusu ben henüz pek sıçratmadım görünmeyen ufak tefek olduysa bilemem tabi o tarafta ön küçük göz var onu da kahve dışında pek kullanmıyorum diğer gözler yine uzak kalıyo perdeye şükür

Önceki perdem tüldü onda belli olmuyordu, biraz küçük geldiği için değiştirip zebra perde aldık düz ve krem renginde olduğu için yağ lekeleri çok fazla gözüme batıyor. Dikkatte ediyorum gündüz iyice yukarı cekiyorum, o tarafta bende pek bir şey yapmiyorum taaaaa öteki taraftan nasıl oraya kadar sıçrıyor anlamıyorum daha şimdiden boyleyse sonrasını hiç düşünmek istemiyorum

güzel koku yayılıyor canım
dun sonunu kullanmistim yumsutacinin bakdim yok simdi aklima geldi bittigi
febreze SIKDIM
firin çalsiyor proylise de
sildim her yeri
penceride açtim
mutfaginin kapisini açinca evde yayilmi$
salonun pencersini açamamki çok soguk
mecbur heryere oda prfumu sIKUYORUm oda kimysal tabii

in$alalh canim
iki bankayla daha gorusucem
sene sonu olunca noel tatili vs anca ocaga yer buldum bankada
biri bu ayin sonuna biri 5 ocakda iki randevum var
nasip bakalim

Hadi bakalım inşallah birinden biri verir krediyi de evi alırsın

Aboo o ne yaw çok uzun randevu süreleri ben doktora gideceğimi unuturum o kadar sürede hadi onu unutmadım diyelim ne için gideceğimi kesin unuturum :)))

Hahahaaa telefon olmasa bwnde unuturum:)))) hatırlatma koyyorum

ooo kıyamam çok geçmiş olsun kuzucuğa. en sevmediğim hastalık ateşli olan var ya yazdan beri kafayı yiyorum ateş deyince.. Allah şifa versin minik yavruna
Sağol canım durumun sıkıntısı zaten Boğaz yolları çok hassas,bazen şimdiki gibi çok kötü oluyor şuanda çok kötü olmuş dedi dkt bide ateşi çok inatçı düşmek bilmiyor

Sağol canım durumun sıkıntısı zaten Boğaz yolları çok hassas,bazen şimdiki gibi çok kötü oluyor şuanda çok kötü olmuş dedi dkt bide ateşi çok inatçı düşmek bilmiyor
Geçmiş olsun canım biz de kaç gündür uğraşıyoruz bununla. Sesi falan kısıldı kızımın. Dun bizimde 39 du. Ateş düşürücü verdim yarım ölçek. Sabaha karşı 32 ye düştü bi anda çok korktum soğuk havale geçiriyor sandım. Ama dikkat et sende. Çok geçmiş olsun.

bizim de öyle işte. geçen hafta 3 farklı ateş düşürücü kullandık dr. tavsiyesiyle. ve yine de 37 küsurlara düşürebildik. normal vücut ısısına dönmedi. sürekli tetikte bekleyeceksin mecburen. ılık duş, soğuk kompress yap sürekli çok ağlıyorlar ama yapacak bir şey yok havale geçirmesinden iyidir

Allah korusun canım ya 32'ye nasıl düştü ki.. yazın havaleyi atlattıktan sonra oğlumun da 34'e düşmüştü de ne korkmuştuk. soğuk havale daha kötü bildiğim kadarıyla Allahım korusun yavrularımızı

Evet canım. Geçirmedi Allah'tan. Bi de benim kızım CP li. Allah korusun havaleden çok korkuyorum.

Evet canım. Geçirmedi Allah'tan. Bi de benim kızım CP li. Allah korusun havaleden çok korkuyorum.

CPli ne demek onu bilmiyorum ama havale yazın geçirdi oğlum maalesef onu çok iyi biliyorum. Allah hiçbir anne babaya o anı yaşatmasın bana da tekrar yaşatmasın ömrümden ömür gitti. hiç o kadar çaresiz hissetmemiştim

İnşallah yaşatmaz canım. Gerçekten zor. Çok geçmiş olsun size de.
Cp cerebral palsi canım. Halk dilinde spastik. aynı anda otizm de var bizde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…