Küllerden Doğmak Vol.2

Aynen canım, Allah herkesin gönlune göre versin
Üzüldüm canım insallah bir çözüm bulunur
gecmis olsun canım
Allah kolaylık versin canım

ay bu çok hoşuma gitti ama bana iki yeter zira huni takıp gezmeme az kaldı

[QUOTE="cnntrm, post: 44184155, member: 3230kullaniyorum uu
Dün halletyim canim, hatta duşu ardiye gibi kullaniyorum demistim onu bile düzenledim, önumüzdeki persembe ameliyat olacak bebegim iş yapamam diye yaptim[/QUOTE]

eline sağlık valla benim de işlerin çoğu tamam çekmeceleri de bugün düzenledim hatta fotoğrafladım 1-2 şey kaldı yapılacak onları da hallederim bugün yarın inşallah.. minik kuzuna da sakın üzülme annesi çabucak ameliyatını olup iyileşecek merak etme. hem küçük olduğu için ne olduğunu bile anlamayacak

:)))))))
TR deki mutfak malzemeri yapan yerler koselik desenee
kiralikdada mi oyle

çok tatlısın canım yaa evet kiralıklar da böyle benim mutfağı gördün işte. sitenin tüm dairelerinde aynı mutfaktan var. ev böyle teslim ediliyor. beğenmeyen ve parası olan onları söktürüp kendi istediği gibi yaptırıyor. ama onu da evi satarken söküp götürmüyor yani

Kizlar boyle herkesin yazisini aliyorusunz ya coklu alinti. Ben bir tane kopyalayabiliyorum bir kac taneyi nasil yapiyoruz ???
alıntılamak istediğin mesajların sağ alt köşesindeki ÇOKLU ALINTI'yı tıklıyorsun hafızaya alıyor.
en son yazmaya karar verince yazı kutusuna gelip ALINTILARI EKLE miydi neydi onu tıklıyorsun çıkan pencereye tamam deyip cevaplarını yazıp postalıyorsun canım :)

Bunu bende bilmiyordum tek tek cevapla deyip öyle alıntı yapıyordum bu bilgi iyi oldu

MaRaL_ tr de kimse o mutfakla evini kiraya veremez öğrenciler bile tutmaz,inş rabbim kendinize ev verir istediğin gibi yaparsın mutfağını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…