Küllerden Doğmak Vol.2

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy negatif enerjini buradan hissettim naz kuşum :KK36:

oğluşun en kısa zamanda düzelir inşallah :KK68:

hadi kalk ütü seni bekler :KK48:
Bütün negatiflerimi sana yolladım :) oğluşuma gelince kısa vadede bir sonuç alırmıyız bilmem ama bunada hamdolsun diyorum,
Yapıcam be yapıcam tamam anladık ütüm var zaten:KK34:

Bugünkü ödev
6 parça ütü yapmak
1. Damlacikolata
2.eflalim
3. flores
4.clemantin
5. Areser

3 parça ütü yaptım baktım ütüden ses geliyor ütün bozuldu komşudan gittim aldım devamını da öyle yaptım

Bugünkü ödev
6 parça ütü yapmak
1. Damlacikolata
2.eflalim
3. flores
4.clemantin
5. Areser

3 parça ütü yaptım baktım ütüden ses geliyor ütün bozuldu komşudan gittim aldım devamını da öyle yaptım
Belki inanmayacaksınız ama ödevi yaparken aklımdan geçmişti şimdi ütüm bozulsa gidip komşudan mı alırım falan diye :KK57: :KK17:

Kızlar ben bu hafta haftalık ödevi yapamayadım çünkü hep bu hafta dışarı işlerim oldu yarın da dışardayım cuma kurs var birazda salı günü yardımcı kadın gelecek o yüzden rahatım bu hafta ben bildirim yapamayacağım haberiniz olsun dedim....

Bu hafta benim de zor olacak. Kaç gündür hastanede çiş bekliyoruz :-)kızın ateşi var idrar tahlili istediler. Alamadık bi turlu. Poşeti takınca yapmıyor. Çıkarıp bezi takınca yapıyor sıpa. Neyse zaten geçti ateşi. :-) yarın da ultrasonla böbreklere bakılacak. Ordan fiziğe geçeceğiz. Fırsat bulursam yapacağım artık.

bana niye yolluyorsun yahu git başkasına yolla :KK34:
Bugün sana denk geldi Canım idare et,bak ütüleri yapdım ama:KK53:fazla ütüm yok diyordum seviniyordum,bugün kızımla dışarı çıkdık mecburen eve dönerken ayağım kaydı kendimde düştüm bide kızıda düşürdüm:KK61:pardesüm çamur oldu kızım çok kötü düştü eli büküldü çok ağladı:KK61:tabi eve gelince kızın kabanı benim pardesü yıkandı ütülendi :KK16:işde böle vurdulu kırdılı bi gündü.

Bugün sana denk geldi Canım idare et,bak ütüleri yapdım ama:KK53:fazla ütüm yok diyordum seviniyordum,bugün kızımla dışarı çıkdık mecburen eve dönerken ayağım kaydı kendimde düştüm bide kızıda düşürdüm:KK61:pardesüm çamur oldu kızım çok kötü düştü eli büküldü çok ağladı:KK61:tabi eve gelince kızın kabanı benim pardesü yıkandı ütülendi :KK16:işde böle vurdulu kırdılı bi gündü.
Geçmiş olsun :KK43:

kıyamam kuzuma yaa geçmiş olsun Allah beterinden korusun

Bugünkü ödev
6 parça ütü yapmak
1. Damlacikolata
2.eflalim
3. flores
4.clemantin
5. Areser
6.naz__24
7.callan
8. cnntrm

68 parça ütü yaptım :KK43: daha bitmedi. kazandaki su bitince bıraktım artık ölüyorum yorgunluktan diğer topiğe yaptığım diğer işleri de yazıcam. şuna karar verdim: BEN İNSAN DEĞİLİM!!! :KK70::KK70::KK70:

Bugünkü ödev
6 parça ütü yapmak
1. Damlacikolata
2.eflalim
3. flores
4.clemantin
5. Areser
6.naz__24
7.callan
8.chentiq utum yooookk. Hepsi yapildi :KK53:

Bu hafta benim de zor olacak. Kaç gündür hastanede çiş bekliyoruz :-)kızın ateşi var idrar tahlili istediler. Alamadık bi turlu. Poşeti takınca yapmıyor. Çıkarıp bezi takınca yapıyor sıpa. Neyse zaten geçti ateşi. :-) yarın da ultrasonla böbreklere bakılacak. Ordan fiziğe geçeceğiz. Fırsat bulursam yapacağım artık.
ayyyy anilarim canlandi. Acile gider cis beklerdik. Cis gelmezdi bir turlu. Geri donerdik eve . Enfeksiyonu da unuturduk.. geçerdi de... gecmis olsun sizinki de

Naz simdi nasil kiz? Ay kahroluyorum ben bizimkine benim yuzumden bir sey olsa. Kaza her daimnoluyor napacan. Paraliyorum resmen kendimi. Bugun de montunu kapatirken elim hiziyla cenedine vurdu :KK43:(( nolcak bu halimiz

X