Küllerden Doğmak Vol.2

Bugünkü ödev
6 parça ütü yapmak
1. Damlacikolata
2.eflalim
3. flores
4.clemantin
5. Areser
6.naz__24
7.callan
8.chentiq utum yooookk. Hepsi yapildi :KK53:

ayyyy anilarim canlandi. Acile gider cis beklerdik. Cis gelmezdi bir turlu. Geri donerdik eve . Enfeksiyonu da unuturduk.. geçerdi de... gecmis olsun sizinki de

Naz simdi nasil kiz? Ay kahroluyorum ben bizimkine benim yuzumden bir sey olsa. Kaza her daimnoluyor napacan. Paraliyorum resmen kendimi. Bugun de montunu kapatirken elim hiziyla cenedine vurdu :KK43:(( nolcak bu halimiz

e beeeeen????? niye sildin beni listeden:KK11:

Bugünkü ödev
6 parça ütü yapmak
1. Damlacikolata
2.eflalim
3. flores
4.clemantin
5. Areser
6.naz__24
7.callan

flores flores halley halley clemantin clemantin suslixanim suslixanim damlacikolata damlacikolata kızlar bız arkadaslarla 4 aydır bırlıkteyız. 2016 da yarısma da grup grup yarısmayı dusunmustuk sız de ıstersenız bana su bılgılerı ozelden yazabılılr mısınız

• gunluk rutininizin genel hatlariyla belirlenerek yazilmasi, evdeki hangi isinizin eksik kaldiginin yazilmasi, hangi siklikla perde hali koltuk vb. Temizlediginizin yazilmasi, cocuk calisma durumu yas vb. Ayrintilarin yazilmasi,2016 yilinda temizlik ve duzen konusunda nasil bir beklentiniz oldugu yazilmasi. Bunu ozel mesaj olarak herkesten istiyorum. Dileyen olursa forumda da paylasabilir.

flores flores halley halley clemantin clemantin suslixanim suslixanim damlacikolata damlacikolata kızlar bız arkadaslarla 4 aydır bırlıkteyız. 2016 da yarısma da grup grup yarısmayı dusunmustuk sız de ıstersenız bana su bılgılerı ozelden yazabılılr mısınız

• gunluk rutininizin genel hatlariyla belirlenerek yazilmasi, evdeki hangi isinizin eksik kaldiginin yazilmasi, hangi siklikla perde hali koltuk vb. Temizlediginizin yazilmasi, cocuk calisma durumu yas vb. Ayrintilarin yazilmasi,2016 yilinda temizlik ve duzen konusunda nasil bir beklentiniz oldugu yazilmasi. Bunu ozel mesaj olarak herkesten istiyorum. Dileyen olursa forumda da paylasabilir.

damlacikolata damlacikolata yazdı mı chentiq kardeş :KK50:

Bugünkü ödev
6 parça ütü yapmak
1. Damlacikolata
2.eflalim
3. flores
4.clemantin
5. Areser
6.naz__24
7.callan
8.chentiq
9. cnntrm

gıcık chentiq chentiq hıhhh:KK12:

damlacikolata damlacikolata yazdı mı chentiq kardeş :KK50:
pusudayım. su an 19 kısıyız. yenı gelen ama lıstede olmayan 3 kısı var. eskı dostlardan da 19 kısı var. eskılere yenı formatı haber verıp etıketlesem mı bılmıyorum. ama son gunler grup ayarlamaları ıcın. ayarladıktan sonra yazsalar da ayıp olur. ne onerırsın

Bugünkü ödev
6 parça ütü yapmak
1. Damlacikolata
2.eflalim
3. flores
4.clemantin
5. Areser
6.naz__24
7.callan
8.chentiq
9. cnntrm

10. maral

pusudayım. su an 19 kısıyız. yenı gelen ama lıstede olmayan 3 kısı var. eskı dostlardan da 19 kısı var. eskılere yenı formatı haber verıp etıketlesem mı bılmıyorum. ama son gunler grup ayarlamaları ıcın. ayarladıktan sonra yazsalar da ayıp olur. ne onerırsın
kiz bana ozet geçsene bi
ben sana ozelden bisey yazmadim , benide gruba al, az onceki sorduklarinimi cevapliycam?

eski yeni herkesi etiketle yarın akşam saat 23:00'a kadar özel mesaj ile şunları yazın, katılmak isterseniz diye ama lütfen gruplar bozulmasın 3 gün sonra ben devam edemeyeceğim diyenler gelmesin vs vs

Bi de çıkacağını açık açık yazan arkadaşları da etiketleme bence

eniyikadinoyuncu, feraceli, nnightsail falan aklıma gelenler

Bi de beni seyhancığımla aynı gruba ver :KK70:

Başka bir şey yok yani var da yok :KK70:

kiz bana ozet geçsene bi
ben sana ozelden bisey yazmadim , benide gruba al, az onceki sorduklarinimi cevapliycam?
"benı de gruba al"
ah maral ahh. neydın ne oldun :KK70::KK70::KK70:

evet ozeldekılerı cevaplayacaksın. senın ev olayına mı denk geldı o ara.. hanı bır ara herkes tası taragı topluyordu ya. ben de yenılık pesıne kosturuyordum. yılbasında yenı format yapalım dedık :KK53:

eski yeni herkesi etiketle yarın akşam saat 23:00'a kadar özel mesaj ile şunları yazın, katılmak isterseniz diye ama lütfen gruplar bozulmasın 3 gün sonra ben devam edemeyeceğim diyenler gelmesin vs vs

Bi de çıkacağını açık açık yazan arkadaşları da etiketleme bence

eniyikadinoyuncu, feraceli, nnightsail falan aklıma gelenler

Bi de beni seyhancığımla aynı gruba ver :KK70:

Başka bir şey yok yani var da yok :KK70:
ya seyhanı ben ıstıyordum.. napsak kı... :KK12:

"benı de gruba al"
ah maral ahh. neydın ne oldun :KK70::KK70::KK70:

evet ozeldekılerı cevaplayacaksın. senın ev olayına mı denk geldı o ara.. hanı bır ara herkes tası taragı topluyordu ya. ben de yenılık pesıne kosturuyordum. yılbasında yenı format yapalım dedık :KK53:
demi yaaa, dakkalari sayardim odev veriyim saat dortde diye, hallaten noldu banaa
kesin senin nazarin degdiii:KK53::KK53::KK53::KK53:
basliycam o evedee haa
bankadan hala haber yokkk :KK43:

tamam yaziyorum hemen

demi yaaa, dakkalari sayardim odev veriyim saat dortde diye, hallaten noldu banaa
kesin senin nazarin degdiii:KK53::KK53::KK53::KK53:
basliycam o evedee haa
bankadan hala haber yokkk :KK43:

tamam yaziyorum hemen
hadı sana ben degdım. bana kım degdı? saat 3 e dogru ıslerım bıterdı de 4 u beklerdım. Sımdı 4 te emzırmeye uyanıyorum bazen yok tık yok. elım gıtmıyor. saat 9 oluyor. acıp odeve bakmıyorum sımdı musluk parlatma vermıslerdır dıye :KK70:

tamam sen ben seyhan olalım :KK70:

düşün bak seyhanla aynı takımda olayım diye seninle aynı takımda olmaya evet dedim :KK70:
ben demıyorum aynı takımda olmaya o nolcek :kk77::kk77:

bi hafta sonu surekli girdim bakdim buraya
cuma dan pazartsiye kadr ne yazildi diye bakdim durdum
odev geç geldi yapan olmadi ses çikmadi vs ben o ara sogudum geri eski halime donmek için çabaliyorum simdi

bu sefer gazim yeter insallah sonuna kadar :)

hadı sana ben degdım. bana kım degdı? saat 3 e dogru ıslerım bıterdı de 4 u beklerdım. Sımdı 4 te emzırmeye uyanıyorum bazen yok tık yok. elım gıtmıyor. saat 9 oluyor. acıp odeve bakmıyorum sımdı musluk parlatma vermıslerdır dıye :KK70:

ben demıyorum aynı takımda olmaya o nolcek :kk77::kk77:
ahahahahaaaa deluuu
bende kek pisirme vermislerdir diye açmiyordummm:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

ahahahahaaaa deluuu
bende kek pisirme vermislerdir diye açmiyordummm:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
ya bı kere ınsan uyanır. yanı mecazı anlamda kullanıyorum. gunluk odev 15 dk yı gecemez dıye bır kural var. sız bana onlarla hıc saldırmadınız kı. aklınız bır karıs havada. verırım tabı :KK70: :KK70:

X