Küllerden Doğmak Vol.2

Bugünkü odev
nevresim degistirmek

Ödevini yapanlar
1. eshma
2.eflalim
3.anka_misali
4.dagci
5.chentiq
6.suslixan
7. Damlacikolata
8. flores

senin inşallah dediğine keşke öyle olsaydı diyorum şuanda

kızlar moralim çok bozuldu astım dedi doktor yaaa hiç beklemiyordum nefes açıcı ilaç verdi sabah akşam kullanmak için elime alasım bile yok gerçekten moralim bozuk. bu yıl bulunduğum yerde 3. yılbaşımız olacak ilk sene beyinde anevrizma var dediler 1 ayım zehir oldu. cerrahpaşada beyin anjiyosu falan çekildi de çok şükür mr'ın görüntüleme hatası olduğu anlaşıldı. ikinci sene kadın doğuma gitmiştim ikinci gebelik öncesi kontrol olsun diye rahim ağzı kanseri oluşumundan bir önceki evre çıktı yine cerrahpaşa'da ameliyat oldum. 4 ayda bir smear kontrolü vs vs. tam ondan da yırttım derken şimdi yine aralık ayı (yılbaşı öncesi) ve bu defa da astım ( ağlamamak için zor tutuyorum kendimi...

Ne kullanıyorlar bilmiyorum. Kendileri karıştırıyor. Eşim yıkarken kirçoz, halı şampuanı ve bulaşık parlatıcısı katmıştım. Önce fırçayla o suyla baya fırçaladı sonra makineyle çekti. Sonra sirkeli suyla tekrar yıkadı tekrar çekti.

Kimyasal her üründen sonra sirkeli su mutlaka kullanıyoruz.

Çok geçmiş olsun canım. Astım zor.

amannnn çok geçmiş olsun canım yaaaa tüh

Geçmiş olsun cnntrm inşallah iyileşirsin

canım öyle şartlandırma kendini hiç dur bakalım geçer düzelir inşallah

evet direkt kuru kahveyi ye ve yut,tereyağını ise erit ve balla karıştır ye,sana da çok geçmiş olsun canım.
Tamam canim sağol yapıcam bunlarıda
canim karamsar olma böyle psikoljik olarak çöküntüye sokma kendini, astim olan sürekli ilaç kullanacak diye bir sey yok annem bir ara kullandı şimfi kullanmiyor, gecmış olsun

tamam canim sağol bulaşık makinesi parlatıcisı yok kullanmıyorum hiç lekeler için aldırayım yine

doktor da öyle dedi canım. ilaç kullanmana gerek kalmayabilir bazı hastalarda iyileşiyor dedi. sigara yok dedi. ilaçları alırken bir paket de nikotin sakızı aldım. geldiğimden beri kendimle savaşıyorum elime alıp alıp bırakıyorum sigarayı

İçme lütfeeennn... Ben de doktorun gibi düşünerek inşallah iyileşirsin dedim yanlış anlama olumsuz düşündüğümden değil :) İyileşme şansını kaybetmemek için lütfen sigaradan uzak dur

Canım senin acilen sigarayo bırakıp, sağlıklı beslenmen gerek belli ki bazu hastalıklara yatkınlığın var
Beni yanlış anlama ama sigara hastalıkların %60nın nedeni
Kanser baslangıcı astım ve diğer hastalıklarına bu sebep olmuş olabilir
Bir de diyetin nasıl
Sağlıklı besleniyor musun
Bak ben de şekeri ve unu bıraktım, spora basladım
Sağlığımızı kaybetmeden önlem almalıyız
Ayrıca astım öyle halkın korktuğu gibi kötü bir hastalık değildir, geçicide olabilir
Bundan üzülmeyi bırak ve sağlığın için harekete geç
Hepimiz harekete geçmeliyiz inşallah

Bugünkü odev
nevresim degistirmek

Ödevini yapanlar
1. eshma
2.eflalim
3.anka_misali
4.dagci
5.chentiq
6.suslixan
7. Damlacikolata
8. flores
9.seyhan77

içmedim canım direniyorum. geçmişte çok sayıda başarısız denemem var inşallah başarırım :)

cnntrm canım bak belki de böyle bir vesile lazımdı sigarayı bırakman için, keşke bunlar hiç olmadan bırakabilseydin ama en kısa zamanda iyi haberlerini bekliyoruz

inşallah canım inşallah

beslenmeme genel olarak dikkat etmeye çalışıyorum orda sıkıntım yok beni sıkıntıya sokan sadece kahve ve sigara bağımlılığı. nasıl yapıcam bilmiyorum ama umarım bu defa başarırım

Çok geçmiş olsun cnm
O zaman ıkusını bırdem burakmalısın gslıba
Kshve sana sugarayı hatırlatacaksa buraz zorla kendını kendın için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…