Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV
nevresim degistirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. eshma
2.eflalim
3.anka_misali
4.dagci
5.chentiq
6.suslixan
7. Damlacikolata
8. flores
9.seyhan77
10. yesa1

:KK9::KK9::KK9:

BUGÜNKÜ ÖDEV
nevresim degistirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. eshma
2.eflalim
3.anka_misali
4.dagci
5.chentiq
6.suslixan
7. Damlacikolata
8. flores
9.seyhan77
10. yesa1
11.clemantin

Bugünkü odev
nevresim degistirmek

Ödevini yapanlar
1. eshma
2.eflalim
3.anka_misali
4.dagci
5.chentiq
6.suslixan
7. Damlacikolata
8. flores
9.callan

BUGÜNKÜ ÖDEV
nevresim degistirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. eshma
2.eflalim
3.anka_misali
4.dagci
5.chentiq
6.suslixan
7. Damlacikolata
8. flores
9.seyhan77
10. yesa1
11.clemantin
12.callan

senin inşallah dediğine keşke öyle olsaydı diyorum şuanda:KK43:

kızlar moralim çok bozuldu astım dedi doktor yaaa:KK43: hiç beklemiyordum:KK43: nefes açıcı ilaç verdi sabah akşam kullanmak için:KK43: elime alasım bile yok:KK43::KK43: gerçekten moralim bozuk. bu yıl bulunduğum yerde 3. yılbaşımız olacak ilk sene beyinde anevrizma var dediler 1 ayım zehir oldu. cerrahpaşada beyin anjiyosu falan çekildi de çok şükür mr'ın görüntüleme hatası olduğu anlaşıldı. ikinci sene kadın doğuma gitmiştim ikinci gebelik öncesi kontrol olsun diye rahim ağzı kanseri oluşumundan bir önceki evre çıktı yine cerrahpaşa'da ameliyat oldum. 4 ayda bir smear kontrolü vs vs. tam ondan da yırttım derken şimdi yine aralık ayı (yılbaşı öncesi) ve bu defa da astım :KK43:( ağlamamak için zor tutuyorum kendimi...:KK47::KK47::KK47:
Hadi ya cidden üzüldüm çok geçmiş olsun,hemen moralini bozma bir doktora daha git,gittiğin ne doktoruydu?Bir de kendini böyle şartlandırma lütfen yani aralık ayı uğursuz bir ay gibi inandırma kendini,inan hepsi denk gelmiştir,bundan sonrada böyle olacak diye birşey yok.Bazen bazı şeyler gerçekten üstüste geliyor,herkesin buna benzer hikayesi var,ben anlatsam sen de bana şaşırırsın ama buna da şükür,Allah beterinden saklasın.Biliyorum demesi kolay ama ağlama lütfen güçlü dur hepsinin üstesinden gelirsin:KK19:

BUGÜNKÜ ÖDEV
nevresim degistirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. eshma
2.eflalim
3.anka_misali
4.dagci
5.chentiq
6.suslixan
7. Damlacikolata
8. flores
9.seyhan77
10. yesa1
11.clemantin
12.callan
13.yamukprenses

Valla istemeye istemeye yaptım ama yaptım,yarın da halı silinecek derseniz kendimi telefonla keserim:110:

Kızlar hastanedeyim tek tek cevap veremiyorum eve gidince inşallah :) benim durum sandığımdan biraz daha ciddi sanırım solunum testi falan yaptılar astım veya bronşit olabilir dedi dr tahlil sonuçlarını bekliyoruz eşimle :KK43: iyi ki okula gitmemisim bugün ve Allahtan aile hekimimiz çok iyi. Muayene bile etmeden rapor verenler var malum :)) bizimki muayene etti cigerde ses var uzmana görün o rapor vermezse tekrar gel ben yazarım dedi sağolsun. Seviyorum doktorumu. Dikkatli muayene edip gerektiğinde uzmana yönlendirir hep.

senin inşallah dediğine keşke öyle olsaydı diyorum şuanda:KK43:

kızlar moralim çok bozuldu astım dedi doktor yaaa:KK43: hiç beklemiyordum:KK43: nefes açıcı ilaç verdi sabah akşam kullanmak için:KK43: elime alasım bile yok:KK43::KK43: gerçekten moralim bozuk. bu yıl bulunduğum yerde 3. yılbaşımız olacak ilk sene beyinde anevrizma var dediler 1 ayım zehir oldu. cerrahpaşada beyin anjiyosu falan çekildi de çok şükür mr'ın görüntüleme hatası olduğu anlaşıldı. ikinci sene kadın doğuma gitmiştim ikinci gebelik öncesi kontrol olsun diye rahim ağzı kanseri oluşumundan bir önceki evre çıktı yine cerrahpaşa'da ameliyat oldum. 4 ayda bir smear kontrolü vs vs. tam ondan da yırttım derken şimdi yine aralık ayı (yılbaşı öncesi) ve bu defa da astım :KK43:( ağlamamak için zor tutuyorum kendimi...:KK47::KK47::KK47:

doktor da öyle dedi canım. ilaç kullanmana gerek kalmayabilir bazı hastalarda iyileşiyor dedi. sigara yok dedi. ilaçları alırken bir paket de nikotin sakızı aldım. geldiğimden beri kendimle savaşıyorum elime alıp alıp bırakıyorum sigarayı :KK43:
Çok geçmiş olsun Canım rabbim korusun seni inş :KK60:lakin o ismini anmak istemediğim kötü alışkanlığını hemen bırak:KK34:çünkü sonu koah onun sonuda akciğer kanseri onun sonunu söylememe gerek yok heralde,dost acı söylermiş kendine dikkat et:KK19:

@eflalim canım sanada çok çok geçmiş olsun oğlumdada var bronşit hatta bugün dkt gittik iyi olursunuz inş :KK51:

BUGÜNKÜ ÖDEV
nevresim degistirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. eshma
2.eflalim
3.anka_misali
4.dagci
5.chentiq
6.suslixan
7. Damlacikolata
8. flores
9.seyhan77
10. yesa1
11.clemantin
12.callan
13.yamukprenses
14.naz__24

BUGÜNKÜ ÖDEV
nevresim degistirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. eshma
2.eflalim
3.anka_misali
4.dagci
5.chentiq
6.suslixan
7. Damlacikolata
8. flores
9.seyhan77
10. yesa1
11.clemantin
12.callan
13.yamukprenses
14.naz__24

VEEEEEEEEEEEEEEEEEEE UZUN BİR ZAMANDAN SONRA LİSTE 14 (ON DÖRT) (on dört ) 10(on (4) (dört) kişiyi görmüştüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

:KK9::KK9::KK9::KK9:

Çok geçmiş olsun cnm
O zaman ıkusını bırdem burakmalısın gslıba
Kshve sana sugarayı hatırlatacaksa buraz zorla kendını kendın için

kahveyi azaltmayı ya da en azından gerçek sütle içmeyi bir süredir düşünüyordum zaten. 3'ü 1 arada müptelasıyım ve içmeyince başıma ağrılar giriyor o denli tiryakiyim. ama sigarayı bırakmak daha da zor geliyor hayalini bile kuramıyorum :KK43: yine de bırakıcam inşallah.. yani bırakmak zorundayım...

Hadi ya cidden üzüldüm çok geçmiş olsun,hemen moralini bozma bir doktora daha git,gittiğin ne doktoruydu?Bir de kendini böyle şartlandırma lütfen yani aralık ayı uğursuz bir ay gibi inandırma kendini,inan hepsi denk gelmiştir,bundan sonrada böyle olacak diye birşey yok.Bazen bazı şeyler gerçekten üstüste geliyor,herkesin buna benzer hikayesi var,ben anlatsam sen de bana şaşırırsın ama buna da şükür,Allah beterinden saklasın.Biliyorum demesi kolay ama ağlama lütfen güçlü dur hepsinin üstesinden gelirsin:KK19:

göğüs hastalıkları uzmanına gittim. eve dönünce de araştırdım nasıl teşhis konur, nasıl bir hastalıktır falan baktım. teşhiste hata yok maalesef.. ama o astım ilacını kullanmak öyle kötü geldi ki. saat 20.30'da ilacı elime aldım. bir saat boyunca sadece elimde tuttum. sonra çocuğu uyutmaya gittim 22.30 gibi onun yanından çıkınca ancak kullanabildim. geçen yıl rahim ağzında tespit edilen hastalığı kabullenmem bile bu kadar zor olmamıştı :KK43: hatta ailemi teselli etmek için geyiğini bile yapmıştım: 'geçen yıl anevrizma, bu yıl cin3, acaba seneye ne hastalık uydursam kendime?' diye gülmüştüm. tombaladan astım çıktı :KK43: ama şimdi düşünüyorum da bu sıkıntılar ben de çocukluğumdan beri vardı. beni ciddi sıkıntıya sokmadığı için ne ben ne ailem üzerinde durmamıştık sadece. artık ağlamıyorum canım o ilk anki 'inkar evresi'ni atlatmak için ağlamaya ihtiyacım vardı sanırım. şimdi kabullenmeye çalışıyorum. ben güçlü bir kadınım altından kalkarım inşallah.

Çok geçmiş olsun Canım rabbim korusun seni inş :KK60:lakin o ismini anmak istemediğim kötü alışkanlığını hemen bırak:KK34:çünkü sonu koah onun sonuda akciğer kanseri onun sonunu söylememe gerek yok heralde,dost acı söylermiş kendine dikkat et:KK19:

@eflalim canım sanada çok çok geçmiş olsun oğlumdada var bronşit hatta bugün dkt gittik iyi olursunuz inş :KK51:

kayınpederim koah hastası ne sıkıntılar çektiğini biliyorum. bırakıcam canım çevremin destek olduklarını sanarak aslında köstek olmalarını engelleyebilirsem bırakıcam Allah'ın izniyle. kendi aileme de eşimin ailesine de söylemeyi düşünmüyorum şimdilik. sigaradan tamamen kurtulduktan sonra söylerim. şimdi söylersem sıkboğaz edecekler beni. en iyisi işleri yoluna sokup öyle söylemek...

ayrıca hepinize teşekkür ederim arkadaşlar desteğiniz için. gerçekten çok iyi geldi dertleşmek. sizi seviyorum:KK19::KK15:

çalışkan arkadaşcıklarım benim nasılsınız neler yaptınız bugün?
benim eşim hastaydı evdeydi, o sebepten giremedim buraya hiç, erkek evdeyken işler de istenildiği gibi yapılamıyor eşimle ilgilendim daha çok :KK43:

cnntrm cnntrm kuzum astım için bu kadar üzme yıpratma kendini düşün ki ne hastalıklar var aniden neler gelebiliyo insanın başına ne kazalar Allah muhafaza.. Bak bildiğim harika bi söz var: mutlu olmak için hep kendinden aşağıdakine yani kendinden daha kötü durumda olana bak.

Arkadaşların da dediği gibi her zaman ilaca bağlı olacaksın diye bişey yok, ama katılıyorum kesinlikle sigara her kötü hastalığa bir davetiye zaten sen onu bırak yeter, her gün 3 adet türk kahvesi içebilirsin bundan fazla olmamak kaydı ile bu arada hatırlatayım ama nescafe içme..

İnsanın başına her an herşey gelebilir canım bak sen anlattın daha kötülerini atlatmışsın bu mu yıkacak seni, bence hamdet Allaha canım vücudunda daha kötü bi hastalık daha onarılması güç bir aksilik yaratmadığı için şükret Allaha...
Biliyo musun insan bişeye abartıp da çok üzülürse, isyan ederse (ki bunu çoğu zaman ben de yaparım:KK22:) Allah korusun daha zor bi sınavla karşı karşıya kalıyor şahsen başıma gelmiştir tecrübeyle sabit :KK52::KK51:

hadi koccaman bi gülümse şimdi bişeyin yok kuzucummm Allah şifanı verir inş umutlu ol dua et yeni yıl hayırlar getirsin sana ve ailene :KK200:

Bendi ne guzel yazmissin.

Cnn ve eftal gecmis olsun. Benim de oksuruk icin yaptigim karaturp var. Hani icini oyup bal doldurup sabaha suzulen suyuyla icmek gibi. Bir deneyebilirsin.

VEEEEEEEEEEEEEEEEEEE UZUN BİR ZAMANDAN SONRA LİSTE 14 (ON DÖRT) (on dört ) 10(on (4) (dört) kişiyi görmüştüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

:KK9::KK9::KK9::KK9:
kutlama varmı?:KK71::KK71::KK71:

göğüs hastalıkları uzmanına gittim. eve dönünce de araştırdım nasıl teşhis konur, nasıl bir hastalıktır falan baktım. teşhiste hata yok maalesef.. ama o astım ilacını kullanmak öyle kötü geldi ki. saat 20.30'da ilacı elime aldım. bir saat boyunca sadece elimde tuttum. sonra çocuğu uyutmaya gittim 22.30 gibi onun yanından çıkınca ancak kullanabildim. geçen yıl rahim ağzında tespit edilen hastalığı kabullenmem bile bu kadar zor olmamıştı :KK43: hatta ailemi teselli etmek için geyiğini bile yapmıştım: 'geçen yıl anevrizma, bu yıl cin3, acaba seneye ne hastalık uydursam kendime?' diye gülmüştüm. tombaladan astım çıktı :KK43: ama şimdi düşünüyorum da bu sıkıntılar ben de çocukluğumdan beri vardı. beni ciddi sıkıntıya sokmadığı için ne ben ne ailem üzerinde durmamıştık sadece. artık ağlamıyorum canım o ilk anki 'inkar evresi'ni atlatmak için ağlamaya ihtiyacım vardı sanırım. şimdi kabullenmeye çalışıyorum. ben güçlü bir kadınım altından kalkarım inşallah.

ayrıca hepinize teşekkür ederim arkadaşlar desteğiniz için. gerçekten çok iyi geldi dertleşmek. sizi seviyorum:KK19::KK15:
Seni tanımıyorum ama yazdıklarından güçlü bir kadın olduğun belli,bununda üstesinden geleceksin inanıyorum,tekrar geçmiş olsun çok uzatmak istemiyorum.Sen bol bol buraya gel yaz bize kafan dağılsın:KK19:

Bendi ne guzel yazmissin.

Cnn ve eftal gecmis olsun. Benim de oksuruk icin yaptigim karaturp var. Hani icini oyup bal doldurup sabaha suzulen suyuyla icmek gibi. Bir deneyebilirsin.
@eflalim sen de mi hastasın cnm geçmiş olsunn
chentiq chentiq kuzum ben de çok öksürüyorum anlatamam yani acayip her kış oluyo benim ya canım çıkıyo öksürmekten geçen sene hele nasıl kötü olmuştu iğne yemeden geçmemişti gece sürekli öksürüp uyuyamadığımı bilirimmm :KK61:
öksürüğümü duysanız acırsınız bana :KK61:

BUGÜNKÜ ÖDEV
nevresim degistirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. eshma
2.eflalim
3.anka_misali
4.dagci
5.chentiq
6.suslixan
7. Damlacikolata
8. flores
9.seyhan77
10. yesa1
11.clemantin
12.callan
13.yamukprenses
14.naz__24
15. Areser

Dün yapmıştım sayılır mı ki bugun bütün gün dışardaydım inanın şimdi bakıyorum Ödeve eve gelince bir baş Ağrı'sı tuttuki sormayın....

Bu arada sizi cok kıskanıyorum ne güzel muhabbet ediyorsunuz ben o kadar giremiyorum nete kusuruma bakmayın lütfen...

X