Küllerden Doğmak Vol.2

Canım günlük ödevlri diyorum yapiyorum bu aralar fırsat bulup yazamıyorum, bu haftaki görev bildiriminide yapamayabilirim ameliyat işi olursa sana zahmet 10 da 10 yazarsın:)

Canm evettt cunku bugun koltukta hep sirt ustu yaistim. Yattgm gbi de uyanmisim. Burun spreyi skmstim sirt ustu de yatnca burnm iyice hava alms ve agzimi pek acmamisim. O yuzden bu sabah bogazlarm daha iyi gbi en azindan dun sabahtan iyi

ohh iyi olmuş ne güzel inşallah toparlarsın bugün. ben hala doktora gitmedim bir de rapor vermezse naparım bilmiyorum

geçmiş olsun canım minik kaç aylık senin? ben 41 günlükken sünnet ettirdim öyle rahat oldu ki anlatamam

kızlar sizin muhabbetleri çok seviyorum okuyorum katılmakta istiyorum ama iş yerinde ben okuyup yazana kadar konu değişiyor falan malesef katılamıyorum aranıza.

sanırım çalışınca böyle oluyor ben de işteyken çok nadiren yorumlara katılıyorum

ayy inşallah öyle olmaz sonları çok üzüldüm arkadaşın adına inşallah gönlüne göre biri çıkar karşısına

şu an tavır yapıyor. babası bir şey sorarsa kısa kısa cevap verip geçiştiriyor. normalde çok iyi babasıyla araları.. hani somut bir sebep sunsa 'kızım bak ben araştırdım şöyle böyle durumlar var istemiyorum falan' gibi... belki kız kendisi vazgeçecek. sonuçta yıllardır beraberler ve babası da biliyor bunu. bu konu yeni konuşulmuş biraz daha zaman geçince tekrar konuşmayı düşünüyor babasıyla. umarım kimse üzülmeden hallolur mesele. gerçekten çok üzülüyorum durumlarına. oğlanın haberi bile yok istenmediğinden

Aile büyüklerinden birilerini ikna etse olmaz mı acaba onlar da babayı ikna ederler belki, bir arkadaşım aileden sözü geçen başka birilerini ikna etmeyi başarmıştı babanın inadını kırmak için.

ailede babayı ikna edebilecek biri var mı bilmiyorum. bu önerini söyleyeceğim. inşallah öyle biri vardır ve inşallah işe yarar. teşekkür ederim önerin için

gerekçe göstermemesi çok tuhaf, sebebi olsa çözüm daha kolay olurdu acaba genel olarak evlenmesini mi istemiyor

Silmek temizlemez evet ben senede 2 kere yıkatıyorum. Tertemiz oluyor. Bu sene eşimin yıkayası geldi. Onlar kadar temiz olmadi bence aça idare eder.
bana kalsa bende yıkattiririm ama eşim asla istemez halıları bile zor gönderiyorum, yıkadim bir sürü urün kattim ama içime sinmedi hala kirli gibi ne kullansam bir fikrin var mı? Bingo halı yıkana şampuani, kir çöz narspirin koydum, size gelenler ne kullanıyor acaba?

fransada cold mux yokki canim
aspiratorumu yeni almam lazim, buyuk oglan eskisinin ucunu kirmis çekmiyor hiç
muadili yok mu cold mix in, vicxi ayağinin altına sür, aspiratör süpet bir urün mutlaka al yenisini, benimki yaparken yikıyor ortalıgı ama burnu rahatlıyor

cnntrm 11 aylik, doğunca olsun istedim ama büyük oğlumu yaptiramamıştık cerrah yoktu şehir dışındaydı, onu yaptirmayinca küçüğüde yaptırmadik, asıl ameliyat testis için olmuşken sünnet aradan çıkacak

aynen gerekçe göstermemiş olmasını anlayamıyorum ben de.. kız 18 yaşında olsa tamam derim ama koca kız 27 yaşında. 6 yıldır birlikteler ve aile de en başından beri biliyor. evin içinde gizli-saklı yok rahat konuşuluyor her şey. hadi diyelim memlektinden vs bir sebepten istemiyor ama bunu söylemek için neden 6 yıl beklersin be adam?? anlayamıyorum (

ailede babayı ikna edebilecek biri var mı bilmiyorum. bu önerini söyleyeceğim. inşallah öyle biri vardır ve inşallah işe yarar. teşekkür ederim önerin için[/QUOTE]

rica ederim inşallah sadece inattır geçer gider hayırlısıyla cnntrm

Takım olarak değiştirmiyor musun?
Ben duz sevmıyorum.lastıklı kullanıyorum alt çarsaf la takım olmuyor
gecen gece oglanun altını degısıyım dedım. gece lambasında.çiş var sanıyordum ıki dk alıyım bezi dedım.kaka varmış benım oglan da kurtlu bıraz çarsafı batırdı .kaka oldugınu bılsem daha farklu davranurdum baştan :).neyse mecbur degiştım o gun çarşafı

Arkadaşım lavanta kolanyası ınerdı onu denıycem.

Nego canım geçmiş olsun.
koaly ve başarılı geçer inşaALLAH canım.:)
Sağol canım ameliyat gunü belli değil daha, hastaydı iyileşsin dedik bu hafta mi olur diger hafta mi bilmiyorum, hic istemiyorum olmasıni

Öksurük için bir formülun var mı bana, zencefilli bal, tereyagli pekmez, elma ihlamur kuşburnu zencefil portakal kabuğu kaynattım dunden beri iciyorum gecmiyor zaten zor uyutuyorum küçüğü öksürdükce uyanıyor

Arkadaşım lavanta kolanyası ınerdı onu denıycem.
Bunu iyi hatırlattin canim, lavanta yağı uyumayan bebekleri uyutuyormus, yatagına damlatinca kokudu sakinleştiriyormuş denemek istiyordum

Geçmiş olsun cnm.sucak buhar yap kendıne.havluyla kapat sıcak buharı solu.burun spreyı yap.çocuk gıbı açman lazım burnunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…