Küllerden Doğmak Vol.2

Günaydın ne kaynatmışsınız ya çok güldüm, şaka yapan arkadaş kimmiş geçmişin hepsini okuyamadım:) oturma odam tamam bir üçlü bir tekli koltuğu yıkıycam bugün inşaallah, 3 senedir bozuk olan halı yıkama makinemi kendim tamir ettim dünde açılışı yaptım:) çıkan kirli suyu görseniz koltuk silmek temizlemiyormuş dersiniz çamur gibi suyun rengi:KK57:
10 da 10 tamam diyelim:)
minik oglum ameliyat olacak sünnet ve testis için, bu aralar gergin ve cok yoğunum:KK43: hiç bir işe yetişemiyorum, çocuklardan öksürük bana geçti

MaRaL_ MaRaL_ nefes açmak için coldmix tavsiye ederim tam okuyamadım gecmisı ama bebeğin içinse, birde nazal burun aspiratörü burun temizlemek için çok iyi

Canım öncelikle içini ferah tut, oğluna hiç bir şeyler olmaz, bi bakmışsın çıkmış hemen ameliyattan :KK200::nazar:

Geçmişi ben de tam okuyamadım kim acaba şaka yapan arkadaş merak ettim :KK14:

Canım pazar değiştim:) ekliyim listeye:)
Bırde ödev listesine adımi bir türlü yazamiyorum sen yazarmısin beni rica etsem

Tabii ki canım eklerim de tam anlayamadım haftalık görev bildirimi diyorsun değil mi cuma günü için :KK19:

cumartesi günü ödevin erken gelmesi çok iyi oldu. oturma odasına bir girdim dip köşe temizledim. koltukları çektim altları arkaları hepsini sildim. camları geçen hafta silmiştim zaten. koltuk kılıflarını yıkadım yerleştirdim bile. halıları kaldırdım silkeledim altlarını sildim. kapı prizler televizyon falan derken heryer temizlendi. bir tek perdeler kaldı onlarıda bu akşam yıkayıp asıcam ve bu haftalık görevleri bitirmiş olucam.:KK76::KK76::KK76:

Hatta cuma 23:00'da geldi canım yeni oda yeni görevlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK73::KK73::KK73:

Son düzenleme:
Günaydın ne kaynatmışsınız ya çok güldüm, şaka yapan arkadaş kimmiş geçmişin hepsini okuyamadım:) oturma odam tamam bir üçlü bir tekli koltuğu yıkıycam bugün inşaallah, 3 senedir bozuk olan halı yıkama makinemi kendim tamir ettim dünde açılışı yaptım:) çıkan kirli suyu görseniz koltuk silmek temizlemiyormuş dersiniz çamur gibi suyun rengi:KK57:
minik oglum ameliyat olacak sünnet ve testis için, bu aralar gergin ve cok yoğunum:KK43: hiç bir işe yetişemiyorum, çocuklardan öksürük bana geçti

MaRaL_ MaRaL_ nefes açmak için coldmix tavsiye ederim tam okuyamadım gecmisı ama bebeğin içinse, birde nazal burun aspiratörü burun temizlemek için çok iyi

Silmek temizlemez evet ben senede 2 kere yıkatıyorum. Tertemiz oluyor. Bu sene eşimin yıkayası geldi. Onlar kadar temiz olmadi bence aça idare eder.

oooooooooooooooooooo saat daha 09:43 3 kişi listeye ismini eklemişşşş

HAYDİ KIZLAR HAYDİ KIZLAR HAYDİİİİİİİİİİİİİ

HERKES NEVRESİM DEĞİŞTİRMEYE

chentiq chentiq
@NAZ__24
MaRaL_ MaRaL_
dagci dagci
@seyhan77
@soocute
Nill41 Nill41
cnntrm cnntrm
suslixanim suslixanim
yamukprenses yamukprenses
flores flores
bendimahi bendimahi
clemantin clemantin
ayseyma ayseyma

ya bu arada Y Yagmurluk vardı doğurdu mu acaba?

kızlar unuttuğum vardır kesin sakın alınganlık yapmayın emi :KK68::KK68:
merhaba kızlar.
cuma midem ağrıdı dr.a gittim.
erkenden çıktım işten.
hafta sonu malum yoğun.
dün de unutmuşum burayı.
bildirim de gelmiyor.

nevresim .tesi değiştirdim.

Bugünkü odev nevresim degistirmek
1. eshma
2.eflalim
3.anka_misali
4.dagci.

bu haftanın ödevleri ne kızlar?

OTURMA ODASIIIIIIIIII

10 MADDEMİZ GELİYOR 5 VE ÜZERİ KABULUMUZDUR

*İhtiyaç varsa koltukların silinmesi ya da koltuk örtüsünün yıkanması yoksa süpürülmesi yeterli

*Prizlerin, anahtarların, kalorifer peteklerinin varsa boruların silinmesi

*Kapısının silinmesi ve avizenin tozunun alınması

*Her tarafın tozunun alınması

*Yerlerin silinmesi, yapabilenler koltukları çekip altlarını da silecek

*Yerlerin süpürülmesi, yapabilenler koltukları çekip altlarını da süpürecek

*Tüm süs eşyalarının, varsa tabloların varsa çiçeklerin silinmesi

*Halının süpürülmesi, ihtiyaç varsa silinmesi

*Tv ünitesi, kitaplık, televizyon, bilgisayar, bilgisayar kasası, sehba, masa, sandalye vs hepsinin silinmesi ve düzenlenmesi gereken her şeyin düzenlenmesi

*İhtiyaç varsa perdesinin yıkanması, camının ve pencere önünün silinmesi

[QUOTE="dagci, post: 44095012, member: Bugünkü odev nevresim degistirmek
1. eshma
2.eflalim
3.anka_misali
4.dagci
5.chentiq

OTURMA ODASIIIIIIIIII

*İhtiyaç varsa koltukların silinmesi ya da koltuk örtüsünün yıkanması yoksa süpürülmesi yeterli

*Prizlerin, anahtarların, kalorifer peteklerinin varsa boruların silinmesi

*Kapısının silinmesi ve avizenin tozunun alınması

*Her tarafın tozunun alınması

*Yerlerin silinmesi, yapabilenler koltukları çekip altlarını da silecek

*Yerlerin süpürülmesi, yapabilenler koltukları çekip altlarını da süpürecek

*Tüm süs eşyalarının, varsa tabloların varsa çiçeklerin silinmesi

*Halının süpürülmesi, ihtiyaç varsa silinmesi

*Tv ünitesi, kitaplık, televizyon, bilgisayar, bilgisayar kasası, sehba, masa, sandalye vs hepsinin silinmesi ve düzenlenmesi gereken her şeyin düzenlenmesi

*İhtiyaç varsa perdesinin yıkanması, camının ve pencere önünün silinmesi

Dagci eshma eftalim hosgeldiniz kizlar

Yagmurluk dogurali ayla yil oldu. Azerinde takiliyordu o

oooooooooooooooooooo saat daha 09:43 3 kişi listeye ismini eklemişşşş

HAYDİ KIZLAR HAYDİ KIZLAR HAYDİİİİİİİİİİİİİ

HERKES NEVRESİM DEĞİŞTİRMEYE

chentiq chentiq
@NAZ__24
MaRaL_ MaRaL_
dagci dagci
@seyhan77
@soocute
Nill41 Nill41
cnntrm cnntrm
suslixanim suslixanim
yamukprenses yamukprenses
flores flores
bendimahi bendimahi
clemantin clemantin
ayseyma ayseyma

ya bu arada Y Yagmurluk vardı doğurdu mu acaba?

kızlar unuttuğum vardır kesin sakın alınganlık yapmayın emi :KK68::KK68:

Günaydın hanımlarrr :KK68::KK68:
Bugün kendimi şanslı hissediyorum, tam da nevresimleri değiştirmeyi düşünüyordum:21:

kızlar topikle ilgisiz ama bdv'ye konu açmak istemedim :KK43:
bir arkadaşım var öğretmen (henüz atanamadı ama çalışıyor). 6 yıllık ilişkisi var. oğlan şimdi askere gidecek. oğlanın babası asker. arkadaşımın babası da asker emeklisi. asker dönüşü oğlan iş bulunca olayı resmiyete dökmek istiyorlar haklı olarak. yaşları 27 bu arada ikisinin de. arkadaşımın babası 'kesinlikle vermem. ya bizi ya onu seçeceksin' demiş. gerekçe yok... kızcağız yerde mi geziyor gökte mi belli değil. ailesini elbette çok seviyor ama sevgilisinden de ayrılmak istemiyor. (bence haklı da çünkü baba şu sebepten olmaz demiyor ve işin garibi oğlanı da yıllar önce bir kerecik görmüş sadece) bu arada arkadaşım tek çocuk. sizce babayı ikna etmenin yolu var mı ya da ne yapılabilir? benim aklıma çözüm gelmiyor açıkçası ama kızın haline de çok üzülüyorum :KK43: aileyi ikna edemezse ayrılacak gibi görünüyor :KK43: yazık onca yıllık ilişkilerine :KK43:
Offf yazık ya. Ben de bunu anlamıyorum kendisi evlenmiş gitmiş zamanında şimdi biricik kızını vermiyor. Gerekçe yok dediğin için vermeye kıyamadığını düşündüm. Ama sonuçta bu iyi bir şey de olabilir. Mesela deseydi ki o memleketli kişiye kız vermem. O zaman ikna etmek için uğraşacaktı çünkü çocuğun memleketini değiştirme imkanı yok. Ama şu durumda baba resmen naz yapıyor. Veya sınamak istiyor. Umarım öyledir. Arkadaşın bence vazgeçmesin hatta ciddi ciddi konuşsun babasıyla. Kendini alıştırsan iyi olur çünkü ben de sizin gibi yuva kuracağım, doğru insanı da bulduğuma inanıyorum. Sen vermiyorsun diye bırakacağımı zannetme desin. Allah hayırlısını nasip etsin.

OTURMA ODASIIIIIIIIII

*İhtiyaç varsa koltukların silinmesi ya da koltuk örtüsünün yıkanması yoksa süpürülmesi yeterli.YAPILDI

*Prizlerin, anahtarların, kalorifer peteklerinin varsa boruların silinmesiYAPILACAK

*Kapısının silinmesi ve avizenin tozunun alınmasıYAPILACAK

*Her tarafın tozunun alınmasıYAPILACAK

*Yerlerin silinmesi, yapabilenler koltukları çekip altlarını da silecekYAPILDI

*Yerlerin süpürülmesi, yapabilenler koltukları çekip altlarını da süpürecekYAPILDI

*Tüm süs eşyalarının, varsa tabloların varsa çiçeklerin silinmesiYAPILACKA

*Halının süpürülmesi, ihtiyaç varsa silinmesiYAPILDI

*Tv ünitesi, kitaplık, televizyon, bilgisayar, bilgisayar kasası, sehba, masa, sandalye vs hepsinin silinmesi ve düzenlenmesi gereken her şeyin düzenlenmesiYAPILDI

*İhtiyaç varsa perdesinin yıkanması, camının ve pencere önünün silinmesiTEMİZ İKİ HAFTA OLDU.

Dagci eshma eftalim hosgeldiniz kizlar

Yagmurluk dogurali ayla yil oldu. Azerinde takiliyordu o

Hoşbulduk canım.:))

Offf yazık ya. Ben de bunu anlamıyorum kendisi evlenmiş gitmiş zamanında şimdi biricik kızını vermiyor. Gerekçe yok dediğin için vermeye kıyamadığını düşündüm. Ama sonuçta bu iyi bir şey de olabilir. Mesela deseydi ki o memleketli kişiye kız vermem. O zaman ikna etmek için uğraşacaktı çünkü çocuğun memleketini değiştirme imkanı yok. Ama şu durumda baba resmen naz yapıyor. Veya sınamak istiyor. Umarım öyledir. Arkadaşın bence vazgeçmesin hatta ciddi ciddi konuşsun babasıyla. Kendini alıştırsan iyi olur çünkü ben de sizin gibi yuva kuracağım, doğru insanı da bulduğuma inanıyorum. Sen vermiyorsun diye bırakacağımı zannetme desin. Allah hayırlısını nasip etsin.

Aile büyüklerinden birilerini ikna etse olmaz mı acaba onlar da babayı ikna ederler belki, bir arkadaşım aileden sözü geçen başka birilerini ikna etmeyi başarmıştı babanın inadını kırmak için.

fransada cold mux yokki canim :KK43:
aspiratorumu yeni almam lazim, buyuk oglan eskisinin ucunu kirmis çekmiyor hiç :KK43:

X