Küllerden Doğmak Vol.2

13.12.2015 ödevi.
Evde kullanmadığımız eşyalardan en az 3 tanesini elden çıkarmak. Kullanılır durumda olanı ihtiyacı olana vermek. Eskiyse çöpe atmak.

Ödev güzel de neyi atıcam bilemedim :KK43: sinavda bol bol düşünürüm artık :KK64:Her şeyi öyle çok attım ki bu yıl geçen kreşten geri dönüşüm için malzeme istediler hiçbir şey gonderemedim :KK70:

Bir topik klasigini yasatmaya karar verdim:KK45:

Bugünkü ödeve Ba yıl dimmmmmmmm

Ödevi veren arkadasımiza çok teşekkür ederiz :KK48:

Günaydınnn dün gece kardeşim bizdeydi biz de film izledik 3'e doğru yattık esneyen ikon :)
Bugünkü geç kalkma sebebim budur :KK70: bugün de eşimin kuzeni geliyor :KK51:
Ödeve gelince. Güzelmiş hakikaten ama ilk anda ben de bilemedim neyi elden çıkaracağımı. Malum yeni taşındık taşınırken çok şeyi attık. Giymediğimiz kıyafetleri ayırmıştım daha veremedim bir yer bulup vermem lazım. Du bakalım bi çare düşünürüz.

Canım belediyenin giysi toplama kutuları var sizin orada da varsa oraya verebilirsin

Ya da apartman görevlisi varsa o kişiye de verebilirsin

Bi de mutfağa da bak oradan da çıkar belki verilecek ya da atılacak bir şeyler :KK19:

Kizlar odev aciklandgnda yapamamistm. Kaynim vardi haftasonu acikogretm sinavi vardi die gelmisti. Bugun gelmicek sinavdan sonra. Bende sabah 8 bucuktan beri temizlk yapiorum. Kahvaltida dahil tabisi :KK49::KK49: camlar silindi perde yikanio koltuklar cekildi halidaki kirler bulask parlatici dokulup cikarildi en sonra pril ve bulask parlatici suyla silindi kaloriferm yok. Sobamin cevresi alti silindi gizelce. Smdi toz alip yerlestiriorum.. ohhh misss oldu temizlik yaptikca sevinen tek benmiyim a dostalre :KK76: yapmayanlar hadi kalkin yetisin anacmmm :KK55::KK55:

Tuvalet banyo yikanir. Sonraaaa yuruyuse cikilirrr, ben deniz kenrndayim ve hava muhtesem otesi bugun bahar gbiiii.. bana katilmak isteyen var mi a dostlar :KK55: kendime arkads ariyorumda. Buralarda pek kimseler yok yalnizimdaaaa hepp :KK61::KK61::KK61:

Canım belediyenin giysi toplama kutuları var sizin orada da varsa oraya verebilirsin

Ya da apartman görevlisi varsa o kişiye de verebilirsin

Bi de mutfağa da bak oradan da çıkar belki verilecek ya da atılacak bir şeyler :KK19:
Evet yesacım belediyeler alıyor da bugün yine misafirim var işte nasıl yapıcam bilmiyorum :KK51:

Tuvalet banyo yikanir. Sonraaaa yuruyuse cikilirrr, ben deniz kenrndayim ve hava muhtesem otesi bugun bahar gbiiii.. bana katilmak isteyen var mi a dostlar :KK55: kendime arkads ariyorumda. Buralarda pek kimseler yok yalnizimdaaaa hepp :KK61::KK61::KK61:

kıyamam kuzum geleyim ben bayılırım deniz kenarında yürümeye. ama yalnız yürümek çok hüzünlü gelir bana hep filmlerden kaynaklı sanırımo_O. biz de eşimle çok istemiştik tayinimizin deniz kenarına çıkmasını (özellikle de ben) ama balkanlardan gelen soğuk havanın dibine vuruyoruz maalesef:KK14:

kıyamam kuzum geleyim ben bayılırım deniz kenarında yürümeye. ama yalnız yürümek çok hüzünlü gelir bana hep filmlerden kaynaklı sanırımo_O. biz de eşimle çok istemiştik tayinimizin deniz kenarına çıkmasını (özellikle de ben) ama balkanlardan gelen soğuk havanın dibine vuruyoruz maalesef:KK14:

Ahh bende bayilirim ama tek basina olmuyorr malesef... ah canm hangi deniz kenarnda olduguna gpre durum degisir. Bizde gitmek istiyoruz cnku yazlikçilar gidince bole bas basa kaliyoruz.. yada sahilde yurursun ama tek basina olunca da olmuyor. Hani haftasonu olucak hava guzel olucak da komsularm gelicekkk.. tabi dolasiosun geziosun yakindaki yerlere gidioruz ama bulundugun yerde bir komsun olmasi baska hastalk olsa bisi olsa komsu gbisi var mi ne bilimm.

Kim deniz kenarında yürümek istemez ki :cry: benim gerici ( herifi yazacaktım gerici çıktı amao da uyar hiç farketmez :KK70:) ikna edebilsem deniz kenarı bi ilde yaşamaya ikna edemiyorum ki :KK11:

Kim deniz kenarında yürümek istemez ki :cry: benim gerici ( herifi yazacaktım gerici çıktı amao da uyar hiç farketmez :KK70:) ikna edebilsem deniz kenarı bi ilde yaşamaya ikna edemiyorum ki :KK11:

:KK70::KK70:güldüm valla t9 hislerine tercüman olmuş desene :)) eşin niye istemiyor ki

Iste bir yaslu kadun daha. Gormiii gozleri. Ilk kisiye bakmaz etmez sonra da bidi bidi bidi

ya kuzular yapmayin etmeyin. Dalga gectik ya hu. O saate kadar gelmeyen odevden hayir mi olur diye demistim ben onum muhtemelen cnn da ondan demistir. Hatta dedim ya bu saate kadar gelmeyen odev odev degildir. Sadece anka sormus bole odev mi olur diye. Bir de 45 dk yada yarim saatlik 2 banyo dedim. :KK45: :KK45: :KK49: :KK48: o espriye uyanaydiniz bari. Neyse grup beni ciddiye aliyor diye sevineyim iyisi mi.. yada artik mimlendim mi kötüodev verme konusunda. Neyse neyse iyiye yorayim :KK64:

Bu arada sozkonusu lafa iyi etmissin diyen kisiler, mesajiniz elimin altinda. Herhangi bir durumda kiblerim haaa. Hemen ooh iyi yapmis diyenler toplanip bana gelmezse 3 vakta kadarrrr kib geliooooo.. :KK53: :KK8: :KK8: :KK8:

ahh ahh...

chentiq chentiq bu topik seni bayağı değiştirdi yalnız arkadaşım, eski mesajlarını hatırlıyorum da anacım o ne ciddiyetti :KK70:
şimdi ise mesajlarından espri ve samimiyet akıyor :KK36::KK36: ya da neşelisin belkim bugünlerde Rabbim neşeni bozmasın kuzuuu :KK36::KK36::KK36: bak dikkat et kuzum demedim m koymadım sen sevmazsin ya :-):-)

cnntrm cnntrm tatlım tarımı bilerek yazdım ben yaa:KK70: sienen tarım diye okuyorum senin nicki ben:KK70:
sahi senin bu nick ne ayak :KK58:

Ben Deniz kenarındayım İstanbul'un en güzel ilçesi Beykozdayım evimde Deniz manzaralı:KK49:

chentiq chentiq bu topik seni bayağı değiştirdi yalnız arkadaşım, eski mesajlarını hatırlıyorum da anacım o ne ciddiyetti :KK70:
şimdi ise mesajlarından espri ve samimiyet akıyor :KK36::KK36: ya da neşelisin belkim bugünlerde Rabbim neşeni bozmasın kuzuuu :KK36::KK36::KK36: bak dikkat et kuzum demedim m koymadım sen sevmazsin ya :-):-)

cnntrm cnntrm tatlım tarımı bilerek yazdım ben yaa:KK70: sienen tarım diye okuyorum senin nicki ben:KK70:
sahi senin bu nick ne ayak :KK58:
Valla benimde cnntürk diyesim geliyor,bundan sonra ölemi desek,ya aslında biz geçmişde kızlarla ismimizle hitap ederdik şimdi yok öle :KK43:

X