Küllerden Doğmak Vol.2

ben bu gün ki görevden sadece bayrak asmayi yapabildim daha. kitap okumayı yaparsam yazcam.

haftalık bildirim
haftalık gorevlerimi az önce bitirdim hepsini de şükür :)
1. vestiyere kalp kutu kondu içine şarj aleti kalem vs koydum.
2. ilaç kutu zaten düzgündu.
3. buzdolabi iç dış buzluk silinip düzeltildi.
4. neydi hatırlayamadım galiba ecza dolabıydi ama benim ecza dolabim yok

Maşallah size kızlar ben sİze katılmak isterdim ama iki çocuk is birde misafirler bu ay birde temizlikçi alacağım ayıp olur simdi si kendinİZbyaparken bende ilk kez alacağım aslında hic içime sinmiyor ama başka yol yok bebekle

Kolay gelsin canım nezaman istersen katıl bize çok eğlenceli oluyor

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...an-hanimlar-buyurun-topigime.532179/page-2500

Canım buraya gel buraya

O zaman ben bi liste paylaşayım, eksik, yanlış vs haberleşelim ayy pek küçük ama neyse artık

kızlar foto yukleyemedim Baharatligimi da yıkadim kurunca doldurucam.

Ellerine sağlık canım, ben zaten 4üne de artıyı koydum senin için

oyyy cok yoruldum yaa. bu saat oldu ancak oturabildim.. camasir utu valiz hazirlama.. sabah 8 de baslayan mesaim ancak bitti
canim bisey sorucam. biz kizimla yarin anneanneye gidicez. bayram sonuna kadar ordayiz. gorevleri irda yapsam oluyor mu? zaten annemin evi hep bal dok yaladir, isim orda cook kolay uyaniklik yapicam azicik

oluyor canım ben de yarın anneme gidicem aynı teklifi sundum chentiq kabul etti :)))

1. iki tane anahtarımız var biri eşimde biri sürekli çantamda duruyor. gözlük ve saat kullanmıyoruz.
2. buzdolabı görevi yapıldı
3. baharat kavanozlarını boşaltıp yıkayıp yeniden doldurdum artı kavanozlar alındı. poşet içinde duranlar da kavanozlara boşaltıldı.
4.ilaç kutusu tamamen boşaltılıp tarihi geçenler ayrıldı. Kullanmadığımız ilaçlar da akşam üzeri aile hekimliğine verildi.
yani haftalık görevlerimi de çarşamba günü dahil olmama rağmen yaptım.

Bu olaylar cıktı çıkalı bayrağı çıkardım ama bir toplu iğne bulamadım evde bugun görev tam üstüne geldi komşudan aldım hemen Astım

Kitap okumak hergün olmasada iki üç günde bir yaptıgım bir sey bugun yarım saat okudum

Bugünkü ödev bayrak asmak ve kitap okumak
Ödevini yapanlar
1.feraceli
2.naz__24
3.seyhan77
4.ayseyma
5.yesilkubbe
6. Areser

Kızlar epey geç oldu ama bende haftalık görevlerimi tamamlamıştım, geçen Cumartesi buzdolabını sildim, baharatlıklarımı temizledim, anahtar için duvar askımız var zaten, gözlük de benim çantada eşimin arabada duruyor. Ilaçları da düzenledim zaten yeni evli olduğumuzdan çok ilaç birikmemiş daha, benim bol miktarda ağrı kesicim dışında :) bugünkü bayrak asma görevini tamamlayamadım ama şimdi kitap okuyup yatacağım, hepinize iyi geceler, sevgiler küllerinden doğan güzel hanımlar

Bugünkü ödev bayrak asmak ve kitap okumak
Ödevini yapanlar
1.feraceli
2.naz__24
3.seyhan77
4.ayseyma
5.yesilkubbe
6. Areser
7.zambak86
yakın yerde alabileceğim bir yer olmadığı için bayrağımı asamadım ama en yakın zamanda alıp asmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…