Küllerden Doğmak Vol.2

Merhaba hanımlar, evim göçmüş gidiyor:) iki çocukla biri bebek belirteyim:) hem de yeni emekleyen bir dk durmayan uyku nedir bilmeyen bir bebek, ben ki evi hep düzenli olan bir hatundum ama artık olmuyor yorgunluktan saldım kendimi, bu yarışmaya katılsam kendime gelirmiyim ki:) bugün yeni görevler veriliyormuş bende katılabilirmiyim:)

bu arada baharatlıklarımı, ilaç kutularımı yeni düzenlemiştim:) şarj aleti anahtar gibi şeylerin yeri belli ama düzenli durmaları için bir çözüme ihtiyacım var, düzenleyici gibi bir şey neyse o:KK45:

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
Haftalık ödevlerim tamamdır yesa yesa Eksik yok sanırım :KK64:

İlaç kutusunun Dağınık resmini koymuşum:KK70:
image.jpg

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    146 KB · Görüntüleme: 228
Bayrak iş yerinde kalmış :KK43: gece eşim getirecek inşallah.
Kitap okumayı çok seviyorum kitaplarım servetim benim ama vakit çok yok :KK43: bazen kızlar gece uyuduğunda bir iki sayfa derken epey okuyorum.
Bugün yürüyüşe gittik çokta sıcaktı ama mecbur çıktık. Az önce geldik eve.
Benim ilaç kutum düzenli, anahtar sadece kapıdadır, eşimin ki eşimde :KK66:
Buzdolabını yapamadım :KK43:
Baharatlık kavanozları 2 hafta önce temizleyip baharat koymuştum.
İşte böyleee benden de.
Haftalık görev kolay olur inşallah, insallah.

Merhaba hanımlar, evim göçmüş gidiyor:) iki çocukla biri bebek belirteyim:) hem de yeni emekleyen bir dk durmayan uyku nedir bilmeyen bir bebek, ben ki evi hep düzenli olan bir hatundum ama artık olmuyor yorgunluktan saldım kendimi, bu yarışmaya katılsam kendime gelirmiyim ki:) bugün yeni görevler veriliyormuş bende katılabilirmiyim:)

bu arada baharatlıklarımı, ilaç kutularımı yeni düzenlemiştim:) şarj aleti anahtar gibi şeylerin yeri belli ama düzenli durmaları için bir çözüme ihtiyacım var, düzenleyici gibi bir şey neyse o:KK45:

hoşgeldin canım aramıza :) o zaman buzdolabı hariç artı yazıyorum sana da :KK49:

chentiq chentiq pabucu yarım çık dışarıya temizlik yapalım

aynen chentiq chentiq nerelerdesin yahu :KK1: acaba diğer konudan 5.6.7. ve 8. maddeleri mi yapmaya başlasak o_O Bu gece gelir bence bekleyelim, olmadı yarın herkes tamam derse böyle bir şey yaparız :kk77:

Haftalık görevlerim 4te 4 tamamlandı en sona anahtar vs kalmıştı dun 2 küçük kutu aldım onlar için çok içime sinmedi ama daha iyi bir şey bulursam degistiririm bugünlük bayrak geceden asildi ama kitap okumaya ancak yatmadan önce fırsat bulabilirim misafirler ağırlandi malum iş çok bir de üstüne oğlan balık fanusunu kirinca oturma odasına derin temizlik yapmak zorunda kaldım misafirler gidince :KK43: :KK43:

Canım günlük görev için mutfak dolaplarını silme ağır olur ama chentiq chentiq tamam derse haftalık görev olabilir bence :KK49:

Son düzenleme:
yesa yesa hoşbuldum:) inşallah başarılı olurum:)
Bayrak asmaa kitap okuma nedir?

Geçmişi okuyorum, mutfaktan giysilerden bir şey atma ödevi tam bana goreymis aylık yapıyorum nerdeyse:)

yesa yesa hoşbuldum:) inşallah başarılı olurum:)
Bayrak asmaa kitap okuma nedir?

canım şimdi

1- haftalık görevlerimiz var ve bunları tamamlamak için 7 günümüz var. Ya bugün ya yarın yeni görev gelecek. Onlarla birlikte sen de katılırsın bizlere.

2-Onun dışında günlük en fazla 10-15 dk geçmeyecek görevler var. 1 kapı silmek, 1 cam silmek, 1 çekmece düzenlemek gibi. Bugünkü görev bayrak asmak ve kitap okumak ( Normalde tek görev oluyordu ama kızlar aynı anda yazdılar) Bunu o gün yaptın yaptın ertesi gün kabul olmuyor.

ödev yapildi kizlar simdi haftalik ödevmi veriyonuz nasil oluyo

Canım sen geçen hafta 4 te 4 yaptın demi?

chentiq chentiq 4 tane yeni görev verecek canım :)

yesa yesa teşekkür ederim geçmişe bakınca gördüm bayrak asma kitap okumayı

Bugünkü ödev bayrak asmak ve kitap okumak :KK9:
Ödevini yapanlar
1.feraceli
2.naz__24
3.seyhan77

Ben bayrağımızı eşim götürdüğü için asamadım ama imzama koydum bayrağımı kabul edin lütfen :KK51:bugün misafirim vardı dışarı çıkdım bi süre ama alamadım yarın ilk işim bitane edinip gere gere balkona asmak olucak En Büyük TÜRKİYE
Kitabımı okudum :)

Evi süpürdüm mutfak, salon, antre vede sildim. Bulaşıklar makinaya girdi, çamaşır asıldı, kuruyanlar katlandı yerleşti tencereleri yıkıcam da bi kahve molası verdim bugünlük 4 kahve yeter onu da içip tencereler yıkandı mı oldu bitti maşallahhh.
Cücük kızım yatağında debeleniyor az kaldı sızar bizde büyükle oturup mandala boyarız artık. O uyuyana kadar kitap okuyamam ikide bir soru sorar bende yiterrr dememek için en iyisi mandala :KK66:

Bugünkü ödev bayrak asmak ve kitap okumak :KK9:
Ödevini yapanlar
1.feraceli
2.naz__24
3.seyhan77
4-ayseyma

X