Küllerden Doğmak Vol.2

Iyi başetmişsin tebrikler:) benimkiler durmaz ya fıldır fıldırlar:) küçük hiç sevmedi yürüteci zaten, bebek olunca zorunlu oluyor maalesef temizlik aman bugünde yapmiyım diyemiyoruz yurüteç dışında hep kucağinda tuttun o zaman sen o da cok zor

Haftalık ödev bildirimi

(Baştan söyleyeyim, yeni taşındık sayılır daha tam toparlanmış değiliz ve ev biraz değişik :) eksikleri falan da var. O yüzden flores'in evinde hiçbir şey yokmuş yoksa uyduruyor mu diye düşünmeyin)

*İhtiyaç varsa perdesinin yıkanması, camının silinmesi. Perde yok. Cam temizdi silmedim. (Küçük bir havalandırma penceresi var daha perde uyduramadım.)
*Buzdolabı temizlenmesi (zamanı bol olan iç-dış olmayan tek dış) İç ve dış temizlendi.
*Mutfak dolaplarının silinmesi (zamanı olan iç-dış olmayan tek dış) Sadece dışı silindi.
*Üst dolap ile alt dolap arasındaki fayansların silinmesi Silindi.
*Aspiratör, ocak, fırın, kombi, mikrodalga silinmesi Aspiratör, ocak silindi. Mini fırın silinmedi. Diğerleri yok.
*Beyaz eşyaların ve küçük ev aletlerinin silinmesi Silindi.
*Masa ve sandalyelerin silinmesi Silindi.
*Çöp kovasının temizlenmesi. Çöp kovam yok. Onun yerine kapağa asılı çöp poşetini değiştirdim
*Yerlerin süpürülmesi ve silinmesi Süpürüldü, silindi.
*Kapısının silinmesi ve avizenin tozunun alınması. Kapı ve avize yok. Pervaz var sadece onu sildim. (Mutfak küçük olduğu için kapıyı çıkarmışlar.)

Bu görevin son listesi nerelerde acaba kendimi eklemem lazım

İnternette de bulabilirsin canım amway fırın temizleyici diye arat bir sürü çıkacaktır. Ben avon vs de internetten alıyorum

aman beeeee şurda nazlı nazlı küseyim dedim şakacıktan bi nazlamadın beni tamam tamam sustu ben,,,
cezam çoktan bitti hem

Günaydin hayirli cumalar kizlar ödev de bulucam dur simdi kapi kollari ve telefon ahizeleri dezenfekte etmek cok fazla mikrop barindiriyolarmisbendimahi sen ben seviyorum ablsn
canımmmmmm teşekkür ederim ben de seni seviyorummm
canım dokunmatik ekrana belki zarar verir mi bilemiyorum ki emin değilim ben telefonu alkollü ekran temizleyiciler ile dezenfekte ediyorumm

Bunlar haftalik olduğu için listesi yok canım diğer topiğe bildirim yapıyoruz sadece cumalari

chentiq bu topiğin ilk postunda etiketlemelerde benim adım yok onu yeni mi düzenledin eski miydi görevlere bakayım derken fark ettim bu hafta çok tembelim ya pek iş yapamadım.

mutfağın halısını attım makineye yerleri süpürüp sildim fayansı ocak Aspiratör mikrodalga onları sildim bulaşık makinisi ve buzdolabı dışını sildim çöp kovasını temizledim kaç yapıyo beş oluyor sanırım dimi şimdi hafta hafta bi yere mi odaklanacağız ben o kısmı anlamadım

Ben bugünün ödevini yapamadım arkadaşlar anneme gelmeden halletmem gereken başka işler vardı kapı kollarına yetişemedim üzgünüm

Haydi kızlar haydi kızlar haydiiiiiiiiiiiiii

BUGÜN 23:00'A KADAR ODA TERCİHİNİZİ YAZIN DA HEMEN AÇIKLAYALIM YARIN ERKENCİLER BAŞLASIN

Eki Görüntüle 1714803

Haydi kızlar haydi kızlar haydiiiiiiiiiiiiii

BUGÜN 23:00'A KADAR ODA TERCİHİNİZİ YAZIN DA HEMEN AÇIKLAYALIM YARIN ERKENCİLER BAŞLASIN

Ben yatak odası diyorum... Yarın ödev olsun olmasın yapmam lazım. Çok tozlandı yerler. Çocuklar girmeyince çok ilgilenmiyorum burayla. Ama bağırıyor oda gel beni temizle diye...

mutfak dolaplarının içi dışı temizlendi,buzdolabının iç dış temizlendi,baharatlıkların tozu alındı,masa ,sandalye tozu alındı sofraların dolapları düzenlendi,çöpler atıldı ,kapıla tozu alındı,fırın iç dış temizlendi ..tezgah temizlendi mutfak ılış ışıl perdeyi yapmadım daha geçen cumartesi yıkamıştım..halılaım jel taban makinada yıkandı yerler silinip açıldı.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...lerinin-macera-bildirim-topigi.862375/page-33

canım bu linke tıklayıp bildirim yapabilirsin

10 da kaç madde tamamlanmış oldu 10 mu

Süpersin yesacigim aramiza döndügüne sevindim sosyoloji vardi zayiflamaya gittiydi en son noldu ona sahi bide eniyikadinoyuncu nickli sahisda kayip

Hemen etiketleyelim

@eniyikadinoyuncu canım dönmek ister misin

E Etabiti hu huhuhu

bendimahi 5 madde tamamladım konuşmuyoruz cevap yazmıyoruz haydi kızlar hep beraber

Bendimahi 5 madde
bendimahi 5 madde

Burdayiiiim eveeeet zayiflamaya gittim ve azimle zayifliyorum. Hatta bugun itibariyle 7 kilo vermis bulunmaktayim, arz ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…