Küllerden Doğmak Vol.2

Ben bugünün ödevini yapamadım arkadaşlar anneme gelmeden halletmem gereken başka işler vardı kapı kollarına yetişemedim üzgünüm :KK43:
Sen espri sandin ama aslinda gercek. Annemizin evine gittigimizde orada yaptiklarimizi da dahil ediyoruz biz. Ben de bir gun annemdeyken musluknparlatmaya kalkismistim . Sonra banyoyada el at dedi. Anne dostu topigiz biz
hayyyyyyyy maşallhhhhhhhhhhhhhhh benim hala vermem gereken 5 kilom var :cry:
sahi onu soracaktim sana. Olculer ne oldu en son. Sen hic birakmadin. Kac kg verdin?

@soocute ya ben nasilsa yeni duzende devam edecegiz diye o listeyi guncellemiyorum taaa ne zamandir..

Sen espri sandin ama aslinda gercek. Annemizin evine gittigimizde orada yaptiklarimizi da dahil ediyoruz biz. Ben de bir gun annemdeyken musluknparlatmaya kalkismistim . Sonra banyoyada el at dedi. Anne dostu topigiz biz
sahi onu soracaktim sana. Olculer ne oldu en son. Sen hic birakmadin. Kac kg verdin?

kilo veremedim canım da inceldim bi de ben yemeğe hiç dikkat etmedim :KK51:

Ahh şöyle gaza gelen beni de gaza getiren biri olsa da zayıflasam :rolleyes:

kilo veremedim canım da inceldim bi de ben yemeğe hiç dikkat etmedim :KK51:

Ahh şöyle gaza gelen beni de gaza getiren biri olsa da zayıflasam :rolleyes:

Ben eşlik etmek isterdim ama sen zayıfsın sanırım. Ben 15 kasımdan beri Karatay yapıyorum. 71 ile başladım. Geçen hafta 67 çıktım. Bu hafta tartılmadım. Hedef yılbaşına kadar 65. Sonra 60. Artık duruma göre 55-57 kaç olursa bakalım.

Ben eşlik etmek isterdim ama sen zayıfsın sanırım. Ben 15 kasımdan beri Karatay yapıyorum. 71 ile başladım. Geçen hafta 67 çıktım. Bu hafta tartılmadım. Hedef yılbaşına kadar 65. Sonra 60. Artık duruma göre 55-57 kaç olursa bakalım.

ben 55im canım ama 50 nin üzeri olmuyor bana boyum kısa

ahh yediğime dikkat etsem 50 kere vermiştim işte ama şu tatlıdan bir vazgeçemiyorum ki:KK11::KK11:

Valla yesa söylemeden önce de aklıma gelmişti burada kapı kolu silmek ama annemin evi her zaman jilet gibi nasıl yapıyor bilmem :) azcık anama çekeydim iyiydi :KK70: yapacak iş yok akşama makarna yapılacaktı ben yaptım bulaşık makinesini çalıştırdım vs. :)

ahh yediğime dikkat etsem 50 kere vermiştim işte ama şu tatlıdan bir vazgeçemiyorum ki:KK11::KK11:
Hımm kaç ki boyun merak ettim.
Ben de aşırı tatlı yiyen biriydim. Neskafe ve kola delisiydim. Hepsi bitti artık. Kendime nasıl kötülük yapmışım. Vücudumu nasıl yıpratmışım gerçekten onu anladım.

Valla yesa söylemeden önce de aklıma gelmişti burada kapı kolu silmek ama annemin evi her zaman jilet gibi nasıl yapıyor bilmem :) azcık anama çekeydim iyiydi :KK70: yapacak iş yok akşama makarna yapılacaktı ben yaptım bulaşık makinesini çalıştırdım vs. :)
Ben evlendigimde aaaaaaaa ev kirleniyormus demistim. Gen kizken hic kirli ev gormedik ki. Temizlerken de gormuyorduk anamizi. Ah ben de temi zlik ve pratiklik konusunda cekeydim iyiydi.

Benim annem de öyle. Kadın kesinlikle duramaz iş varken. İlla yapacak. Ben bak yemekten sonra çamaşırları topladım katlanacak. Ama yok 3 saat geçti daha başlayamadım. Yanımda duruyor öylece. Telefonun şarjı biterse başlarım. Ya da belki sabaha kalır. :-)

KIZLARRRRRRRRRRRRRRR

ODALARDA EŞİTLİK VAR SON 1 SAAT 15 DK HADİ YAHUUUU Bİ ÖZEL MESAJ ATIN DA ODA SEÇİNNNNNNNN

1.57 diyorum canım aslında 1.56:KK70: bazen de 1.60 varımdır ya diyorum :KK70: ama 1.56 :KK70:

tam ben de diyecektim kuşum boyun kaç diye :)
benim de 1.60 tatlım neresi kısa 1.50 den yüksekse tamamdır :-)
yesacım biz aynı grupta olmalıyız bak boylar da yakın:KK70::KK70::KK70:
chentiq chentiq cana duyrulur :KK68::p:p:p

Benim annem de öyle. Kadın kesinlikle duramaz iş varken. İlla yapacak. Ben bak yemekten sonra çamaşırları topladım katlanacak. Ama yok 3 saat geçti daha başlayamadım. Yanımda duruyor öylece. Telefonun şarjı biterse başlarım. Ya da belki sabaha kalır. :-)
benim de yuzde 4 kaldi. Mimkinati yok o camasirlari almicam. Yani kartlasmislardir artik camasir askiliginda durmaktan. 3 gun gecti. Evi gorseniz o kadar komikki. Mutfak bembeyaz piril piril. Yani deterjan reklamina ciksam koseyi donerim. Ama gel salona bak yani. Senin dun dedigin gibi tekme ata ata ilerliyoruz odada.. dur ya eccuk utandim camasirlari katliyorum. Hadi anka hadiiii. Icine ne kactiysa ona sesleniyorum......
Yesa 9 maddeye dusur. Pazara gitmedik. Dolap kaldi anlayacagin. Imzani da degistir artik. Tabi cenen degil elin calisirsa. Duelloymus 5 mis.. bi kerem ben geceyarisi 4 te yattim ama olmadi napiiim ... napsaydim... ya ikon numaralari istiyoruuuumm. Nereden bulcam. Yuzde 1 sarhjjjj

X