Küllerden Doğmak Vol.2

Ne oluyor burdaaaa gurup için adam seçmece var demek hah küstüm benim neyimi beğenmediniz o kadar da iş yapıyorum bende @dagci ve cnntrm yi istiyorum hodri meydan

ahaha seninle aynı grupta olmak bir onurdur benim için ama bence sen yanlış ata oynuyorsun ben 2 gün çalışıp 5 gün yatan cinstenim haberin ola

kızlar rica ediyorum beni bu hafta izinli yazın. hem annemler bende hem de oğlum ateşli dünden beri havaledeki gibi inatçı bir ateşi var ilaçla bile 37,5 altına düşüremiyoruz. kış kıyamet çocuk çıplak duruyor evde chentiq

Süpersin yesacigim aramiza döndügüne sevindim sosyoloji vardi zayiflamaya gittiydi en son noldu ona sahi bide eniyikadinoyuncu nickli sahisda kayip

Hemen etiketleyelim

E eniyikadinoyuncu canım dönmek ister misin

@sosyoloji12 hu huhuhu

bendimahi 5 madde tamamladım konuşmuyoruz cevap yazmıyoruz haydi kızlar hep beraber

Bendimahi 5 madde
bendimahi 5 madde

Ah kizlar oyle isterim ki aranizda olmak. Burayı cok sevmistim. Hevesle kalkip yapiyordum. Lakin işler yogunlasti. Ekimde yazmistim buraya. Artik yapamayacagimi. Cok öpüyorum sizleri. Kolay gelsin. Unutmayın beni.

cnntrm @callen cok gecmis olsun.

Ya canım supersin ya

Ee kızlar anlatın yahu

Aksam sizlerle resimli deney yapacagim
ben anlatayim diyecegim ama.. daha relax moda gecemedim ki. Her yer ortada. Resimli deneyin nasil bilmiyorum ama yeri gelmisken ben benimkini anlatayim. Yeniyil projelerinden biri de resimdi benim. Mesela her grup sectifi bir gruba hodrimeydan diyecek. Mesela bana klozetin fotosunu cek yolla :)) el mahkum koyacak siteye. Koyamayan cossss eksi puan .. dönen deli goz ikonu

priz, anahtar her ikisi de dahil kuşum 7 değildir o 7 olsa duramazsın
ya evet. Bir de A Anka nin verdigi tesisat borusu vardi. Hani kimse evimde yok demisti. Bence o da faaa fisoydu. Duramazsiniz evde peteklerden hep dagiliyor yani. Mesela benim sird mutfagimda en az 10 m boru var.

Iyi aksamlar kızlar bugun ne ödev ne bir ev işi hiç bir şey yapamadım kızım rahatsızlandı sabah doktora götürdüm boğazlar kızarık şurup falan Neyseki ateşi yok inşallah da çıkmaz benim de pek keyfim yok başım cok ağrıyor....

Kendimi gerizekalı gibi hissetmeye başladım. Niye benim ödevim fasa fiso. Bi de niye duramıyorsunuz. Niye ben hiç bişey anlamıyorum. Bi de sayısalcıydım ben. Kendimi çok zeki sanırdım.

Kendimi gerizekalı gibi hissetmeye başladım. Niye benim ödevim fasa fiso. Bi de niye duramıyorsunuz. Niye ben hiç bişey anlamıyorum. Bi de sayısalcıydım ben. Kendimi çok zeki sanırdım.
Tatlım :) Olur mu öyle şey. Sen kendin demedin mi eksiklik çıktı kanda diye. Bak ben sen böyle sorunca çok mutlu oluyorum. Belki de ben yanlış anlatıyorumdur. Geçmişte yesa espri yaptı. Evimde 7 priz var demişti seyhan. Yesa da 7 olsa sen duramazdın evde dedi (yani dikkatli bakmamıssın demek istedi)

Sen de boru ödevi verdiğinde herkes benim evimde yokki demişti. Ben de diyenler fasa fisoydu diyorum. Senin ödevin değil. Onlar iyi saymamışç Oyle olsaydı evde duramazlardı dedim (malum hava soguk dogalgaz sistemi falan)

Sağol canım açıklaman için. Ben de şaşırdım o zaman herkes boru yok deyince. Ama yok demekki görülmeyecek bişey değil ki. Evet b12 çok düşük ama bu kadar da oynamaması lazım sanki beyinle bu vitaminin. Hayır başka kimsede demiyor anlamadım diye benden başka.

08 aralık 2015 günlük ödev

kek yapmak bir oda süpürmek ya da wc lavabo vs temizlemek

1.dagci(öğlen tüm evi süpürdüm.klozet ve lavaboyu fırçaladım.)
2.anka_misali

Çocuk odasını ve oturma odasını süpürdüm. Niye kimse yapmadı ödevi. Ben mi listeyi bulamadım.

08 aralık 2015 günlük ödev

2.anka_misali
3.ayseyma
Ben de evi süpürdüm

Kızlar şu instagram daki meşhur evleri görmüşsünüzdür siz de, hani evlerinin her detayını paylaşanlar, mobilyalar, halılar, mutfaklar falan hep açık renk, üstelik çok fazla aksesuar var, bunların temizliği ile nasıl uğraşıyorlar anlamıyorum ev hanımı olsalar da uğraşılmaz ki aralarında çalışanlar da var. Yanlış anlamayın ben öyle aksesuar falan çok sevmem, özenmiyorum. Sadece ben tembel miyim acaba diye düşünüyorum

çok haklısın cnm ben de aynen senin gibi düşünüyordum,,
fakat farkettim ki evlerinden de belli olduğu üzere bi çoğu bayağı varlıklı ve yardımcı geliyor eve,,
ama aşırı aksesuar yine de sıkıntı bence kararında olanı ben seviyorum ama arada o kadarına bile gıcık oluyorum ne toz oluyo ya sil sil sil

2.anka_misali
3.ayseyma
4. bendimahi

salonu süpürdüm

Ne bileyim arada temillik yaptıklarını söylüyorlar da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…