Küllerden Doğmak Vol.2

slm kızlar ben dün katıldım aranıza mutfağı perşembe yada cuma yapacağım çünkü ben haftada bir yapıyorum o işi daha cumartesi listedekinin hepsini yapmıştım ..kekmi anacım dağın başında oturuyorum malzemde yok belki akşama yaparım ..

Canım alternatif günlük odev geldi bir oda süpürmek ya da wc lavabo vs temizlemek onlardan birini seç

Canım yıl başından itibaren gruplara ayrılacağız ve grup grup yarısacagiz

off yesacım yaa bence yılbaşından önce hemen başlayalım yeni yıla bu yeni tempo ve formata alışmış olarak girelim, böyle bekle bekle olmuyor,,,
zaten bugünlerde canım hiç iş yapmak istemiyor yatağı örtmek bile istemiyorum havalar karanlık kasvetli of bunalıma girdim bişeyler yapın
grub içi arkadaşlarla whatsapp grubu da mı oluştursak ne yapsak daha sık görüşebilelim diye aklıma bu fikir geldi

08 aralık 2015 günlük ödev

kek yapmak bir oda süpürmek ya da wc lavabo vs temizlemek

1.dagci(öğlen tüm evi süpürdüm.klozet ve lavaboyu fırçaladım.)

Hosgeldin halley

cnm umarim her sey yolundadir. Zaman zaman hepimize oluyor oyle. Ah ben de bir anlatsam ohoo oo.. lutfen ayrilma

Günaydin uykucular kalkin kalkin gpnün ödevi hazir mutfaktayken havuclu tarcinli kek yapin ev halki sevinsin anacim ben yapmiyacam cünküm diyetteyimbayiliyorum pörtlek göz ikonuna naz gecmis olsun sekerim dis cok zor ya
havucu dun rendelemistim. Aklimdakini okuyana selam olsun

Günaydın arkadaşlar. Çok yorgunum ben yaa. Dun bittim resmen. Sadece mutfağın halısını sileceğim. Bi kaç yerde lekeler var. Başka Bi işim kalmadı çok şükür.
anka anka hu hu cvp ver orda misin. Sen ordaysan bunu yazan kiiim

bugün ödev veren yoksa ben vereyim,ilk kez.

*bir odayı süpürmek olsun.az bulanlar klozet,lavabo da yıkayabilir.
cok bulanlar ne yapsin

Cepten giriyorum. Su ikonların numarasini yazan @soocute sen miydin cnm bir kac tane elzem olani gene yazar misin aklikda tutayim bari. Cok odun mesaj oluyor ceptenkiler.

Vee sevgili yesa . Sana yazacaklarim vardi ya.. arada geliyorum okuyorum dun kopardin beni. Ama yazamayacagim. Cenem degil elim calissin :))

chentiq yaa iyi yazacaktın değil mi

O zaman iki özlü söz geliyor

Kasap sevdiği eti yerden yere vururmus

Ayi yavrusunu dove Dove severmiş

Ya diyeceğim o ki ben seni sevdiğinden takılıyorum

Canım sen bi mutfaga git En az 5 madde yap gel sonra konuşalım hadi

Kimse bendimahi ye yazmasın o 5 maddeyi yapsın öyle

Kızlar cephe alıyoruz bendimahi ye cevap vermeyin konuşmayın

O 5 maddeyi yapsın ondan sonra

chentiq yaa iyi yazacaktın değil mi

O zaman iki özlü söz geliyor

Kasap sevdiği eti yerden yere vururmus

Ayi yavrusunu dove Dove severmiş

Ya diyeceğim o ki ben seni sevdiğinden takılıyorum
Ahanda iste simdi sana kocaman dayak geliyor. Sevdigimden takiliyorum aciklamasini yapacak kadar hasir nesir olamamis miyiz daha. Uhu uhuu uhuuu..

Acaba ayseyma cvp versem miii vermesem mi..

Hani su ev isleri takinti vs konusunda. Neyse bebisin altini degistirip geliyorum.bastan soyleyeyim bayagi ic karartici bi yazı olacak. Yada gunluge yazayim. Burada insanlari rahatsiz etmeyeyim. Dileyen okur

Süpersin yesacigim aramiza döndügüne sevindim sosyoloji vardi zayiflamaya gittiydi en son noldu ona sahi bide eniyikadinoyuncu nickli sahisda kayip

Hemen etiketleyelim

E eniyikadinoyuncu canım dönmek ister misin

@sosyoloji12 hu huhuhu

bendimahi 5 madde tamamladım konuşmuyoruz cevap yazmıyoruz haydi kızlar hep beraber

Bendimahi 5 madde
bendimahi 5 madde

Ayyy aşk olsun Canım chentiq biyere gittiğim yok,benim büyükler sıraya girdi hepsi hasta rabbim sağlık versin onlara inş biraz bunaldım
hevesim kalmadi diyen gidiyor. Ben pesinen diyim dedim. Yoksa senin burayi sevdigin gibi burada seni seviyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…