Küllerden Doğmak Vol.2

Chentiq bazen ne demek istediğini anlamıyorum. Bu mesajı anlamadığım gibi... :-)

canım hani sen tembelsin ya yani chentiq öyle biliyor seni.

Ama o mesajda öyle bir yazmışsın ki maşallah şunu yaptım, bunu yaptım bir tek bu kaldı diye

Chentiq de bunu yazan kim eğer sen isen o tembel anka_misali ne oldu gibisinden yazmış

:KK68::KK68:

Chentiq bazen ne demek istediğini anlamıyorum. Bu mesajı anlamadığım gibi... :-)

Ben de yazsam cvp olarak asagidakilerin aynisini yazardim. Yani ben seni usengwcgillerden biliyordum. Gecen gunki muhabbet de demistin ya sen ben ve bendi ayni grupta olmayalim batiririz diye. Sen "en"lere dogru gidiyorsun yani. O bakimdan ben seyettiydim. Acaba beni kimse anlamiyor da dile mi getirmiyorlar.

Ya yanlis anlasiliyorum ya hic anlasilmiyorum. Baska varsa parmak kaldirsin. Bana gıcık olan var mi aranizda. Bakin aciklayabilirim :)))

Decoder lazim bana :))

canım hani sen tembelsin ya yani chentiq öyle biliyor seni.

Ama o mesajda öyle bir yazmışsın ki maşallah şunu yaptım, bunu yaptım bir tek bu kaldı diye

Chentiq de bunu yazan kim eğer sen isen o tembel anka_misali ne oldu gibisinden yazmış

:KK68::KK68:

Gene bana diyecek soz birakmamissin yesa. Iyiki varsin. Acaba sen ben misin :KK66:

yesa yesa cim canım harikasın yaaaaaaaa inan size o mesajı yazdıktan sonra kalkıştım hemen işlere zaten,
daha yeni gördüm mesajlarını,
inan mutfağa gittim bişeyler atıştırdım girişecektim kiiiiiiiiii mutfağın ampülü patladı hava da kararmıştı orda bişey yapamadım ama durmadım hiç salonu süpürdüm sildim çamaşır kurdum 2 makine falan şimdi mola vermiştimm mutfak yarına kaldı artık zaten çok iş yok mutfakta da beyaz eşyaları küçük ev aletlerini silerim brizi silerim bi de tezgah arası fayans aslında temiz ama bi geçerim,, benim mutfakta işler bitik gibi bişeydi zaten kızçecimm buzdolabının içini de silsem süper olur tabi yarına kaldı işte,,,
offfffffff şimdi kimse konuşmayacak mı yine :KK34:

Ben de yazsam cvp olarak asagidakilerin aynisini yazardim. Yani ben seni usengwcgillerden biliyordum. Gecen gunki muhabbet de demistin ya sen ben ve bendi ayni grupta olmayalim batiririz diye. Sen "en"lere dogru gidiyorsun yani. O bakimdan ben seyettiydim. Acaba beni kimse anlamiyor da dile mi getirmiyorlar.

Ya yanlis anlasiliyorum ya hic anlasilmiyorum. Baska varsa parmak kaldirsin. Bana gıcık olan var mi aranizda. Bakin aciklayabilirim :)))

Decoder lazim bana :))

Gene bana diyecek soz birakmamissin yesa. Iyiki varsin. Acaba sen ben misin :KK66:

Ay anladım evet. Canım ben ödevlerimi ve görevlerimi yapıyorum. Bi de temizlik hastalarını izledim yine dün. Onu izleyince kendimi durduramıyorum. Kapı duvar baca girişiyorum :KK70: özümde tembelim evet. İş başlamakta zaten :-)

X