Küllerden Doğmak Vol.2

Haftalık 9enizyagmur4, post: 42570122, member: 702529"]kızlar bayrak görevini yapcam şimdi :) bende de hiç okumadığı kitap yok Kuran okumayı düşünüyorum türkçesini olur galiba. haftalık ödev dolap temizlemek mi kızlar[/QUOTE]
Hafatalık ödevler ilk sayfadaki tabloda

Bugün çok asabi ve öfkeliyim..biraz yumuşatır inşallah ..kitap okumak iyi geliyor
IMG_20150911_133915-1.jpg

Haftalik ödev 4te 4
Bugün okulda odama bayrak astım
Kitap zaten sürekli okuyorum telefonda wattpad diye bi uygulama var tavsiye ederim
Haftalık görevi ne zaman alırız temizlik yapcam bekliyorum:)

KIZLAR BUGÜN BİLDİRİM GÜNÜMÜZ :KK19:

4'te 4 yapıp bildirim yapalım kızlar haydiiiiiii (listeyi yarın yayınlarım inşallah):rolleyes::rolleyes:

Ilk bildirim benden gelsin :

1) Vestiyere renkli plastik sepetten koydum. Icine anahtar , gozluk vs koydum. Hatta oda spreyi de koydum. Gelip gittikce sıkıyorum.

2) Buzdolabi , buzluk, ic dış her yeri temizlendi , silindi. Hatta buzlukta olanlarin listesini yaptim. Cunku unutuyorum ne vardi diye.

3) 12 adet baharatlik makinede yikandi , kuruyunca koydum doldurdum. Bir kutuda posetli fazladan baharatlar var. O kutuyu da sildim duzenledim.

4) Ilac kutumu sildim duzenledim. Tarihi geçenleri attim.

:KK6::KK73::KK69:

Haftalik ödev 4te 4
Bugün okulda odama bayrak astım
Kitap zaten sürekli okuyorum telefonda wattpad diye bi uygulama var tavsiye ederim
Haftalık görevi ne zaman alırız temizlik yapcam bekliyorum:)

chentiq chentiq verecek canım, tatile gitmeden verir sonra biz burada görevleri yaparken o deniz kum güneşş ohhhh :KK53::KK53:

X