Küllerden Doğmak Vol.2

Bugün eşimin 2 yıl önce doğuda mesai arkadaşı olan bir polisin şehit haberini aldık Allah eşine ailesine yavrularina sabır versin tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun inşallah.
Bu nedenle bugünün ödevi herkes evinin penceresine/ balkonuna/ dışarıdan görünen herhangi bir yerine küçük de olsa bir bayrak assın. Elden başka bir şey gelmiyor malesef Üzgünüm vatanımız kan kokuyor ve ben bir şey yapamıyorum

Aynı anda yazmışız ama benim ödevim 1 dklik olduğu için ikisi birlikte yapılabilir bence

malesef... sehitler hepimizin sehidi. allah vatanimiza dirlik dirayet versin. akli ve yüreği selim evlatlar versin. oldukca zor günlerden geciyoruz. hayirola.

malesef... sehitler hepimizin sehidi. allah vatanimiza dirlik dirayet versin. akli ve yüreği selim evlatlar versin. oldukca zor günlerden geciyoruz. hayirola.

Umarım bir an evvel bu kan durur bu çıkmazdan kurtuluruz. Son dönemlerde o kadar çok şehit haberi aldık ki artık millet olarak bu tür haberleri kaniksamaya başladık cok yazık

Hepimizin başı sağolsun bende polis çocuğuyum Rabbim tüm teşkilatımizi korusun

Allah bu zor zamanlarda ülkemize, askerde görev başında bizleri bekleyen evlatların hepsine yardım etsin. Şehit olan gençlerimizin ailelerine sabır versin, hepsine rahmetiyle muamele etsin

Buna sebep olanlarda Allah'ından bulsun inşallah

Bugün ki ödevlerimizi çok sevdim ama benim evimde bayrak yok dışarı çıkıp alabileceğim bir zaman da yok çünkü bugün kuzenimizin düğününe gideceğiz haftasonu da evde olmayacağım ama kitap okuma görevini tamamlarım arabada giderken

Cumamız mübarek olsun arkadaşlarım Rabbimin izniyle bu kara günler geçicek bizler sabırlı ve dua içinde olmalıyız hayat her şeye rağmen acıda olsa devam ediyor

Ödev alınmıştır ben normal kitap okuman ama ilmihal vs okurum içerik önemli değildir heralde.

Ben anlamadım görev bayrak asmak değil mi hiç bir yerde kitap okumak yazmıyor

merhaba kızlar.
haftalık ödevlerim tamam.
bugün ki kitap okumayı da netten yapabilirim işte olduğumdan.
bayrak yok galiba bizde.

Allahım sabır versin, o kanlı gün almıştık biz bayrağımızı, kara günler geçene kadar da inmeyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…