Küllerden Doğmak Vol.2

hastalık zor ya.
ishali mi çok kötü.
ilaçla geçmez mi?

hastalık zor ya.
ishali mi çok kötü.
ilaçla geçmez mi?
Şuan hastanede Canım serum bağladılar annem abim yanında dünde gittik acile isali yokdu eve gelince başladı inş serumla geçicektir beni eve götürün diye tutturmuş sanırım gelmicek bize aslında hiç ağır gelmiyor bakması rahat edemiyor

canım eğer 23:00'dan önce bildirdiysen chentiq kabul ediyor ama ondan sonra kabul etmiyor sanırım

NAZ24 canım ben kaçırmışım babaannen mi hasta çok geçmiş olsun
Sağol canım evet hasta tansiyonu düşük ve isali var çok fena şuan hastanede ben eve geldim çocuklar komşudaydı mecbur kaldım gelmeye oğlan okula gidecek.

canım benim özledik seni, sohbetini, hoşgeldin, büyük geçmiş olsun zor bir imtihan olmuş ama geçmiş şükür Rabbim tekrarını yaşatmasın...her şeyi anlatıp sonunda çok şükür diyorsun ya bayılıyorum sana

canım çok geçmiş olsun ay kıyamam ben ona Rabbim tez elden şifa göndersin inş.

benim ilaç dolabım yok bi küçük ilaç öantam var ki düzenleyecek pek bişeyi yok, ama bakarım yine de bi
benim de başım çok ağrıyor bugün yine havadan mı nedir anlamadım
azıcık uyumam lazım görüşürüz canolar

hastaneye yatması daha uygun diyecektim canım.yatmış zaten.
hasta olmak çok zor.
inşaALLAH düzelir bugün.
rahat edemezler başka yerde.
Alternatif ödev veriyorum herkes sekiz on bardak normal su icsin saka saka tuvalet temizligi vereyim bari wc yok diyen cikmaz galiba
benim ilaç dolabım düzenli.
ama wc.lavabo akşam yıkayaaktım.
isabet oldu.
su çok içerim zaten.

akşam giremeyeceğim.
şimdiden bildirim yapayım barı.
chentiq nerelerdesin canım?

Bugünkü ödev (16 Kasım)

Ödev: ilac dolabini temizleyip düzenlemek alternatif olarak tuvalet temizliği

Ödevini Yapanlar

1. soocute
2.eflalim

İlaçlarım düzenli

Bugün cam kapı silmeyi planladım ama olmadı, hastane işleri vardı, pc ye virüs girdiği için çocuklarımın bütün fotoğrafları videoları gitti çok ama çok Üzgünüm ağlamaktan başım çatliyor gözlerim acıyor, maalesef kurtulmuyor

Pc den anliyan biyere götürsen canim belki kurtarirlar resimleri bidahakinede bellek alip onada koy canim ne olur ne olmaz

Bugünkü ödev (16 Kasım)

Ödev: ilac dolabini temizleyip düzenlemek alternatif olarak tuvalet temizliği

Ödevini Yapanlar

1.scooter
2.eflalim
3.seyhan77

Findikfaresi123 kardeşim bilgisayarci canım o baktı epey araştırdı maalesef kurtulmuyor bellek işini hiç söyleme evde yoktu eşime al al dedim eşim her işi erteler sonuç bu benim çıkıp alma durumum yoktu

Benim eski bilgisayar cöktügünde cok üzülmüstüm canim seni anliyorum ama seneler sonra oglum büyüdü bi actik bilgisayari resimler duruyomus cok sevindik hemenbi bellek alip icine attik ondan dedim bi yerlerde duruyodur diye

Findikfaresi123 fotolar duruyor ama açılmıyor virüs şifre koymuş, fidye virüsüymus bu para almak için yapıyorlarmis, parası neyse verelim dedim iki bin dolarmis ve para versende kurtulamaya biliyormuş, başka yol deniycek kardeşim son umut ama çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…