Küllerden Doğmak Vol.2

@Bi kahve Canım geçmişler olsun inş bende çok merak ettim seni,hiç haberim yokdu bu olanlardan rabbim birdaha göstermesin inş,okul bilmiyormu niye veriyorlar çocuğa şeker,ufaklık için ayrı üzüldüm çok kötü polis falan inş biran önce biter.

Çok geçmiş olsun. Çocukların başlarına bişey gelince Annelere böyle muamele yapıyorlar da gerçek suçlulara sanki doğr dürüst ceza veriyorlar. Deli oluyorum

Bilmez olur mu naz ım kantine de yemekhane yede söyledik çok çocuk var takip edemeyiz dediler.
Yemeklerden tatlıyı çıkarın dedik hepsi bir geliyor dediler
Benim sıpa da az değil yememesi gerektiğini biliyor ama yiyor kelek.
Şimdilik duruldu bakalım ne kadar idare edicek.
Ben sürekli peşinde olamıyorum ki kuzum bak kar kış geliyor küçük daha 22 aylık
Onu da yanımda sürüklüyorum hep.
Bulucaz bir yöntem ama bakalım ne olucak.
Küçük te milli felaket yaw başımıza ne işler açtı..
Nikotin sakızı nı da götürdüm hastaneye bunu çiğnedi diye doktor a verdim o hala ver ver yicem diyor
Az sonra kolunu deliceklerinden habersizce.
Geçti bitti şükür. Ama iyi yoruldum onu biliyorum

Çok geçmiş olsun. Çocukların başlarına bişey gelince Annelere böyle muamele yapıyorlar da gerçek suçlulara sanki doğr dürüst ceza veriyorlar. Deli oluyorum
Aynen öyle canım. Kim ister evladına zarar vermek. Ellerim titredi hep birşey olucak diye onlar hala tepemde eşim i soruyor. Olsa dükkan senin yok işte. Çıkmadan da durmadan geldiler eşiniz nerde diye?
Sanırsın banka soyduk
Alt tarafı çocuğum sigarayı bırakmaya çalışıyordu

ben de seni merak ediyordum ama böyle şeyler aklıma gelmemişti. kuzunun canı çeker tabi tatlıları çocuk bu anlamaz ki hastalıktan yavrum kıyamam. yalnız küçüğün olayı kötü olmuş. evet zehirlenme doğrudan adli konuya giriyor ve bu gibi durumlarda çocuğun bakımından anne sorumlu olduğu için babaya davacı olup olmadığı soruluyor. hangi anne ister ki böyle bir şey olsun neyseki fark etmişsin de müdahale edilmiş. Allah korumuş yavrunu. onların canı sağolsun da gerisi hikaye. çok geçmiş olsun kuzum kızlar telef etmişler seni bu ara...

canım adli rapor,ifade böyle olaylarda rutindir,kişisel alma sakın,sonuçta türlü türlü insan var adli rapor tutmak zorundalar
çokkkk geçmiş olsun,akılları ermeyince her şeyi ağızlarına alıyorlar mağlesef
büyük kızınla da iletişimi kuvvetlendirmeye çalışmalısın,hastalıktan daha cok bahsedebilirsin,zor gerçekten,çocuklar insanı hiç dinlemiyorlar

Çokkk teşekkür ederim arkadaşlar.
Adli olay çok umursadığım birşey değil benim kızdığım çocuğa müdahele ediliyor onlar tepemde. Yatırılacak işte o zaman gel ne istiyorsan sor. Amann prosedürler işte gereksiz prosedürler.
Bugün okula gitmiyorum. Bakalım neler olucak.
Ben yeniden başlamak istiyorum.
Ev aldı başını gidiyor kızlarla uğraşmaktan çok ilgiledenedim.
Bu arada kızlarımın odası geldi harika oldu.

Eski ne varsa gitti, kıyafetleri de ayırdım verdin pembiş beyaz odaları var iki kuzunun. Büyünce karşılıklı çene çalarlar

yesa canım telden tuhaf yazmışım c.tesi.
bildirim topiğine c.tesi sabah pcden giremedim.
gün boyu da dışardaydım.akşma ancak telden yazdım.
geçen haftayı bildirmiş ayılırmıyım.

Babannem bende hasta,sabah gittik evinden aldık şuan uyuyor bu ara iş yapamam maalesef
Allah şifa versin canım.:)
size de kolaylık.

canım kucağa alışması çok zor.
kanguruya takıp evde beraber dolaşsanız.
büyüdükçe zor olmaz emin ol.
1,5 yaşına kadar çok yoruluyor insan ama aşama aşama hafifliyor.
1,5dan sonra koşup oynuyor.söylediğini anlıyor.
çok çok geçmiş olsun canım.
ne kadar zor bir gün yaşamışsın tahmin edebiliyorum.
Allah göstermesin bir daha.

Babannem bende hasta,sabah gittik evinden aldık şuan uyuyor bu ara iş yapamam maalesef
Çok geçmiş olsun cnm babaannene.

Geçmiş olsun cnm. Rabbim sakınsın inş. Takıldığım nokta, neden eşine soruyorlar senden şikayetçi misin diye? Çocukların bakımı sdc anneye mi aitmiş?
Diğeri de okulunda ilgilenen kimse yok mu, muhakkak biliyorlardır çocuğun şekeri olduğunu. Daha dikkatli olmaları gerekmiyor mu?

Allah kolaylık versin cnm. Bebişle gerçekten çok zor ama biraz daha sabır. Oturmaya başladığında mama sandalyesine ya da kullanmayı düşünüyorsan yürüteçe koyarsın. Belki o zaman biraz daha kendine ayıracak vaktin olur. Benim bebeğimde 6yı dolduruyor inş. Eve gittiğimde sürekli kucakta, sürekli ilgilenilmek istiyor.

Günaydin kizlar nasilsiniz ödev veriyorum simdi
Ödev: ilac dolabini temizleyip düzenlemek canlar sizi seviyorum
Benim ilaç dolabımda yok ki.
Dünkü ödevi de o yüzden yapamadım. Lambalarım led şeklinde tavandaki kartonpiyerin içindeler. O yüzden silemedim. Masa lambam vs de yok zaten.
Bugünkine alternatif bir şeyler vermeniz mümkün müdür acaba :)

benim kızda sürekli havaya havaya hoplatmamı isterdi ne deniyo bilmiyorum ama kucağımda dışa dönük sürekli yukarı aşağı ve kanepeye bile oturamıyordum bırak oturmayı oturma eğilimi yapsam ağlıyordu sabahtan akşama kahvaltı bile yapacak vaktim olmuyordu aman yarabbi ne günlerdi ama şöyle avutuyordum kendimi zaten büyüyünce istesemde kucağımda durmayacak onlar çok minik bizlere ihtiyaçları büyük çok zor gerçekten ağzı sulanıyor mu belki de diş çıkaracaktır benimki iki ay önceden başlamıştı diş için ağlamaya

Çok geçmiş olsun canım....

dagci P pinhan16 sağolun kızlar,bu sabah yine doktora götürdük isali var çok fena bütün gece wc den çıkamadı,utanıyorda ortalık kirleniyor diye boşver babane alt tarafı wc diyorum sifonunçek bitti ama anlamıyor işde yük oluyorum sanıyor abimlerede gidemiyorum birazda eşimden çekiniyor nede olsa yabancı onun için,abimlerin wc alaturka oturamıyor,annemin merdiveni çok çıkamıyor evi deseniz hastaneye çok uzak zor oluyor perişan oldu kadın 1 gecede rabbim hasta etmesin inş ne diyeyim. @Bi kahve m gelmene sevindim hadi basla işler seni beni bekler :)

canım eğer 23:00'dan önce bildirdiysen chentiq kabul ediyor ama ondan sonra kabul etmiyor sanırım

NAZ24 canım ben kaçırmışım babaannen mi hasta çok geçmiş olsun

canım eğer 23:00'dan önce bildirdiysen chentiq kabul ediyor ama ondan sonra kabul etmiyor sanırım

NAZ24 canım ben kaçırmışım babaannen mi hasta çok geçmiş olsun
önceydi buraya yazdım.
bildirime giremiyorum siz ekleyin diye.
telden öyle yazmışım ki kendim anlamadım.:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…