Küllerden Doğmak Vol.2

Bugünkü ödev (16 Kasım)

Ödev: ilac dolabini temizleyip düzenlemek alternatif olarak tuvalet temizliği

Ödevini Yapanlar

1.scooter
2.eflalim
3.seyhan77
4. Bi kahve

Tarihi geçen varsa hepsini attım. Bazı çocuk şurupları iki tane biri açılmamış onları da ayırdım hepsi sağlık ocağına gidicek :KK66:

Bugün cam kapı silmeyi planladım ama olmadı, hastane işleri vardı, pc ye virüs girdiği için çocuklarımın bütün fotoğrafları videoları gitti:KK43: çok ama çok Üzgünüm ağlamaktan başım çatliyor gözlerim acıyor, maalesef kurtulmuyor:KK43:
Ayy çok kotu olmuş valla cikartmiyoruzda resimleri eskisi gibi evde bile bi tane fotoğraf yok belki kurtulur canım üzülme ya giden gitmis bundan sonra önlemini alirsin

Bugünkü ödev (16 Kasım)

Ödevini Yapanlar

1.scooter
2.eflalim
3.seyhan77
4. Bi kahve
5.anathema

Ben komple evi temizledim banyoyuda yıkadım hastalıklar bitti geçmiş odevlerdende kalorifer peteklerini dış kapıyı sildim ütü yaptım caydanligimi yıkadım tezgah temizledim cumaya kadar yatarım artik diycem olmiycak ben hergun süpürmezsem olmuo

Bugünkü ödev (16 Kasım)

Ödevini Yapanlar

1.scooter
2.eflalim
3.seyhan77
4. Bi kahve
5.anathema
6.naz__24

Ben haberim olmadan hem ilaçları düzenledim Hemde wc yıkadım :) malum babannem ishaldi o gidince yıkadım enfeksiyon var dedi doktor :KK43: çamaşırsuyu manyağı oldum malesef.

canım benim özledik seni, sohbetini, hoşgeldin, büyük geçmiş olsun zor bir imtihan olmuş ama geçmiş şükür Rabbim tekrarını yaşatmasın...her şeyi anlatıp sonunda çok şükür diyorsun ya bayılıyorum sana :KK66:

canım çok geçmiş olsun ay kıyamam ben ona Rabbim tez elden şifa göndersin inş.
Sağol Canım daha iyi çok şükür annemin yanında en azından gözüm arkada değil.

Bugünkü ödev (16 Kasım)

Ödevini Yapanlar

1.scooter
2.eflalim
3.seyhan77
4. Bi kahve
5.anathema
6.naz__24
7. Areser

Ben sadece ilaç dolabı düzenlemek zannediyordum wc temizliği de yaptım iki ödevi birden yapmışım....

Bugünkü ödev (16 Kasım)

Ödevini Yapanlar

1.scooter
2.eflalim
3.seyhan77
4. Bi kahve
5.anathema
6.naz__24
7. Areser
8. Melegimkorusun

Bugünkü ödev (16 Kasım)

Ödevini Yapanlar

1.scooter
2.eflalim
3.seyhan77
4. Bi kahve
5.anathema
6.naz__24
7. Areser
8. Melegimkorusun
9.pinhan16

Bugünkü ödev (16 Kasım)

Ödevini Yapanlar

1.scooter
2.eflalim
3.seyhan77
4. Bi kahve
5.anathema
6.naz__24
7. Areser
8. Melegimkorusun
9.pinhan16
10.eshma

dün ilaç kutusunu kontrol ettim tarihi geçenleri attım. zaten kızım hasta o sebeple ilaçları gözden geçirmek istiyordum. sürekli aynı ilaçları alıp alıp durmak istemiyorum. kış geldi hastalık geldi yine ev ilaç doldu. yine çok şükür allah dermansız dert vermesin.

Bugün cam kapı silmeyi planladım ama olmadı, hastane işleri vardı, pc ye virüs girdiği için çocuklarımın bütün fotoğrafları videoları gitti:KK43: çok ama çok Üzgünüm ağlamaktan başım çatliyor gözlerim acıyor, maalesef kurtulmuyor:KK43:
ay bizdede var öyle bir sorun. biz bilgisayarda tutmuyorduk hariciye atıyoruz fotoları ama eşim geçen hariciyi takmış bilgisayara format istiyormuş. haricinin içide kızımın doğduğundan beri fotoları videoları ile dolu. eğer onlar giderse bende eminim senin gibi çok üzülürüm. inşallah sizinkilerde kurtulurlar

canım ya başka biri baksa.
kurtulur belki.
üzülmekten çok haklısın.
bir daha ele geçmeyecek şeyler.:KK43:

çok üzüldüm ben de.
ama kurtulmasını da ümid ediyorum.

dagci dagci canım dedim başkası baksın diye kardeşim sormuş zaten, yinede o halini yedekledi belki ilerde virüse çare bulunur, ümidin doğru çıkar umarım, öyle çok ağladım üzüldüm ki bugüne kadar beni üzen şeyler bu kadar uzmemisti:KK43:

X