Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV (14 Kasım 2015)
Empati insan haklari ve neler oluyor bize konusunu onbes dakika kahve esliginde düsünmek ya da sokak hayvanlari icin su koysun disariya yada yemek versin

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2.seyhan77
3.pinhan16

Yemekte balık vardı. Kedilerimizi besledik bizde.

valla evdede çok yapiyorum sayilmaz bu aralar , supurme toplama vs anca yapiyorum
havalar sogudu burda tam ki$imiz geldi , hava kapali akranik hep
bende depresyinami girdim neee :)
Aaaa evet Can'ım ondandır bu ara İstanbul çok iyi güneşli benim depresyon geçti ama yakında yine başlar

Empati insan haklari ve neler oluyor bize konusunu onbes dakika kahve esliginde düsünmek ya da sokak hayvanlari icin su koysun disariya yada yemek versin

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2.seyhan77
3.pinhan
4.naz__24 (düşün düşün töbe töbe )

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2.seyhan77
3.pinhan
5.madem sayılıyor ben de kuşuma yem verdimm çok tatlı bıcır bıcır konuşan bi kuşum var teyzoşları :)) diğer konuyu da zaten otomatikmen düşündüm bugün

Kızlar,sabah bildirim yapmak ıcın pci actım.ama virıs girmis,gopgie veistedogom hicbir yere giremedim.
5 de 5 yapmıstım.
Simdi kızımın telinden giriyprum.
Oglenden bu yana dısardaydım.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2.seyhan77
3.pinhan
5. Bendimahi
6. Areser

Bu kadar olur yani bugün ki ödevi görmemiştim şimdi geldi aklıma baktım tam bana göre olmuş aksam yemekte balık yapmıştım baya bi artı onları yarın sabah kedilere vermek için poşete koymuştum cuk oturdu yani

kizlar bende 23:30da kitaplık silmeye basladim kitaplari ayikladim gereksiz bir suru kagitlar varmis onlari attim yeni bitti isim onun oncesinde de 2takim nevresim utuledim gunduz yaptigimiz isler yetmemis gibi gecede duramadim aklim fikrim iste bu ara niye boyle olsu bilmem

günaydın kızlar
ben bu ara bazanın altını,koltukların altını boşaltıp sildim,aynı şekilde dolapları da
dün kütüphaneye giriştim,bu ara dipbucak temizliyorum
kolay gelsin hepinize

Supersin canım .

Haftalık ödevlerde geldi.

3 cam.
3 kapı.
3 çekmece dolap.
Tüm ev sil süpür
5 adet günlük odev yap istedigin

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2.seyhan77
3.pinhan
5. Bendimahi
6. Areser
7.eflalim camın önüne ekmek koydum:)

BUGÜNKÜ ÖDEV (15 KASIM)
2 adet avize ampul ışık lamba silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1) CallanPinckney
2. Eflalim
bugün silicem zaten aklımda olan bir şeydi süper oldu:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…