Küllerden Doğmak Vol.2

Ah be Canım sürekli bunu düşünüyorum nerdeyse beynim yandı artıkama kahve iyimiş

ay ben dün bildirim yapmayı unuttum düğün icin ist a geldim dün kına vardı aklımdan çıkmış tüh 4 te üç yapmıştım

Ahaaha bunlar benim yapmayı planladığım işler zaten:) nasıl mutlu oldum anlatamam :)))
3 cam silmek (perşembe 1 cam sildim, dün 2 cam sildim, bugün de 2 tane var sonra bitiyor)
3 kapı silinecek (4 kapının silinmesi lazım diğerleri temiz)
tüm ev silinip süpürülecek (olmazsa olmaz zaten)
günlük ödevlerden 5 tane yapılacak (ille çıkar bir şeyler listeye bakmak lazım)
3 dolap ya da çekmece düzenlenecek (kepçeleri koyduğum çekmece ve erzak dolabı çok karışmış haftasonu yapayım diye düşünüyordum)

ödevleri görünce ben

ballı böcük seniiiiiii

BUGÜNKÜ ÖDEV (14 Kasım 2015)
Empati insan haklari ve neler oluyor bize konusunu onbes dakika kahve esliginde düsünmek ya da sokak hayvanlari icin su koysun disariya yada yemek versin

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1

ben güvercinlere onların sevdiği bir şey verdim.

Yesacanim sekerim görevler süper camlarim silinecekti zaten silerim artik dolap iclerinede bu hafta mecbur girecem artik bide evdeki avizeleri silmek gibi degisik görevler nasil olur canim maralin motivasyonu düsmüs avizelerini parlatsin ne güzel

Özel mesaji gec gördüm sekerim kusura bakma camiye gitmistik ama benim aklimdakilerde bunlara yakindi zaten bide avizeleri lamba yada lambaderleri silmek vardi degisik olarak haftaya verilebilir belki ne dersin

BUGÜNKÜ ÖDEV (14 Kasım 2015)
Empati insan haklari ve neler oluyor bize konusunu onbes dakika kahve esliginde düsünmek ya da sokak hayvanlari icin su koysun disariya yada yemek versin

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2.seyhan77 baliklarima yem verdim

Bende bu haftaki odevleri sevdim bugun iki odayi esimle sildik supurduk camlarini ve kapilarini sildik hemde hic odevlere bakmadan yarinda evin kalan kismini halletcez bir odaninda daha cam kapisini sileriz olur biter camlari esim siliyo hamile oldugum icin sayilir sanirim bugun ayakkabi dolabini sildim duzenledim yarinda kiler dolabini duzeltcez kaliyo bir dolap pazarteside kitaplarin oldugu dolabi silerim bu haftada isler erkwn bitecek sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…