Küllerden Doğmak Vol.2

Günaydın herkese pc tamire gitti tabletten yazmak işkence o yüzden sohbete dahil olamıyorum, bu hafta görevleri hemen bitirince tembel tembel takıldım:) birazda dinlenmek lazım:)

Ütüm yok benim:) hayret:)

Duha22 Duha22 hoş geldin canım arkadaşım hamarat arkadaşım, katıl sen buraya çok zor değil görevler:)
Canim benim iyi hos olur da.ben abartirim cigrindan cikar.
Okuldayken caliskan bi ogrenciydim hiccc odev kacirmazdim.simdi odevleri yapamazsam icim rahat etmezzz he he:) uzulurum....
Tabi bu arada haftaliklariniz zorluyor bana gore...gunlukleri yaptim da cogunu.haftaliklari yapamadim burayi takip ettigimden beri....

denerim bu hafta yaparsam yazarim ins.

Bilmiyorum ki gelir heralde bugün yarın

Mecburen geldim. Benimki hasta oldu bir kac gun evvel. Bana da yavas yavas geliyorlar bogaz agrisi burun akintisi ve hapsirik olarak başladı. Gunluk odevleri de takip edemedim haftaliklari da yetistiremedim haliyle. Bugüne bir bakayım dedim 13 kasım ödevi olarak çiçekleri sulamak yazmışsınız ama altında liste de var hemen. Yaptığım bir şeydii ama dünün ödevi heralde o. Neyse. Zaten kaçmış kaçan...

Bu hafta kendiniz çalıp oynayacaksiniz.. Herkes hangi ödevi beğeniyorsa verebilir. Inisallah cabuk iyileşirim de bebeğe bulaşmaz.Herhangi bir şey olursa etiketlersiniz dönüşte bakarım. Görüşürüz

Mecburen geldim. Benimki hasta oldu bir kac gun evvel. Bana da yavas yavas geliyorlar bogaz agrisi burun akintisi ve hapsirik olarak başladı. Gunluk odevleri de takip edemedim haftaliklari da yetistiremedim haliyle. Bugüne bir bakayım dedim 13 kasım ödevi olarak çiçekleri sulamak yazmışsınız ama altında liste de var hemen. Yaptığım bir şeydii ama dünün ödevi heralde o. Neyse. Zaten kaçmış kaçan...

Bu hafta kendiniz çalıp oynayacaksiniz.. Herkes hangi ödevi beğeniyorsa verebilir. Inisallah cabuk iyileşirim de bebeğe bulaşmaz.Herhangi bir şey olursa etiketlersiniz dönüşte bakarım. Görüşürüz

geçmiş olsun canım sen kendini toparla da biz idare ederiz kendi kendimize yalnız anlamadığım haftalık ödevleri de mi biz vericez? chentiq chentiq
bu arada 13 kasım yazdığımın farkında değilim yanlış yazmışım dünün ödeviydi o eveto_O

Kızlar bu hafta iş yerinde çok zor zamanlar geçirdim tabii o kadar stresin üstüne iki gündür fena halde hasta oldum. İşten rapor da almadım, akşamdan beri yatıyorum. Haftalık ödevlerden günlük ödevlerin hepsini yapamadım

13-11-2015 cuma günü ödevi bes parca ütü yapmak ütüsü olmayan lavabo silecek
1.seyhan77 lavabo sildim
2.naz__24 banyoyu sildim komple (ütüm yok)
3. ütüm de vardı emme lavaboyu silmiş bulundum banane banane :KK6:

Canim benim iyi hos olur da.ben abartirim cigrindan cikar.
Okuldayken caliskan bi ogrenciydim hiccc odev kacirmazdim.simdi odevleri yapamazsam icim rahat etmezzz he he:) uzulurum....
Tabi bu arada haftaliklariniz zorluyor bana gore...gunlukleri yaptim da cogunu.haftaliklari yapamadim burayi takip ettigimden beri....

denerim bu hafta yaparsam yazarim ins.
hoşgeldin canım aramıza ben bu hafta pek takılamadım buraya, yeni gördüm seni :KK36:

1.seyhan77 lavabo sildim
2.naz__24 banyoyu sildim komple (ütüm yok)
3. ütüm de vardı emme lavaboyu silmiş bulundum banane banane 
4.benimde ütü yoktu lavabo sildim. Ütü Ödevini pazar tekrar verelim dağ gibi ütü birikiyor şimdi den

1.seyhan77 lavabo sildim
2.naz__24
3.bendimahi
4.eshma
5. Pisikus

Alternatif goreve yeni baktim ama allahtan bugun tuvalet ve banyoyu temizlemistim.. Zaten bi topikten bi liste hazirlamistim kenfime gore duzenlemistim 2 gune 1 wc ve banyo temizleniyor benim

1.seyhan77
2.naz__24
3.bendimahi
4.eshma
5. Pisikus
6. cnntrm

42 parça ütü yaptım. ayrıca lavaboyu da temizledim :))

Canım çok geçmiş olsun

Ödevci geldi haninmm günaydin kizlar iyi haftasonlari hepimize günün ödevi empati insan haklari ve neler oluyor bize konusunu onbes dakika kahve esliginde düsünmek düsünmek istemeyenler sokak hayvanlari icin su koysun disariya yada yemek versin öptüm bebislerim

Gecmis olsun centiqcim dinlenin siz yesacim halleder bizde yardimci oluruz canim

Ödevci geldi haninmm günaydin kizlar iyi haftasonlari hepimize günün ödevi empati insan haklari ve neler oluyor bize konusunu onbes dakika kahve esliginde düsünmek düsünmek istemeyenler sokak hayvanlari icin su koysun disariya yada yemek versin öptüm bebislerim
Oyy hergun kızımla yapiyoruz hatta gün içinde bile aa kuşlar acikmis kedi sut istiyo diyo sabah kreşe gitmek istemiyo bizde elimize sut ekmek alıp hayvan arıyoruz:)

1.seyhan77
2.naz__24
3.bendimahi
4.eshma
5. Pisikus
6. cnntrm
7.pinhan16

X