Küllerden Doğmak Vol.2

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. yesilkubbe
3. cnntrm
4. Areser
5.yesa1
6.anathema8
7.seyhan77
8.ayseyma
9 pisikus.
10 eshma
11 callan
12.pinhan16
13.dagci
Sabah çiçeğimi suladım da çıktım :)

Ben de uzun zamandır ütü işini erteliyordum iyi oldu valla:KK17:

BUGÜN BİLDİRİM GÜNÜ HAYDİ KIZLAR HAYDİ KIZLAR HAYDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

:KK71::KK71::KK71:

Oooo kac 5 parça suan 2 makine yıkanacak var 2 makine de bekleyenler var bu aksam ütü yapmak bana farz oldu....

günaydın,iyi bir ödev.
bugün yapmayı düşünüyordum.
ama 5 in katları halinde olacak benimkiler.:))

Benim de 3 makine var yikanacaklari bitirdim bende de 5in katı da kizmasinlar diye 5 dedim :))

Günaydın kızlarrrr bugün hiç iyi değilim,morelim bozuk,ceyran kesik :) evi komple silip süpürücem oğlumu okula bırakayım,toplantısıda var bugün Allah'dan 30 dk sürecekmiş eve gelip saat 17.00 e kadar bitiricem inş,zaten sadece silip süpürme ve masa sandalye kaldı şuan kalkıcam ölmüşlerime Kuran okuyacağım malum bugün CUMA;mübarek olsun bütün müslümanlara görüşmek üzere.

Günaydın kızlarrrr bugün hiç iyi değilim,morelim bozuk,ceyran kesik :) evi komple silip süpürücem oğlumu okula bırakayım,toplantısıda var bugün Allah'dan 30 dk sürecekmiş eve gelip saat 17.00 e kadar bitiricem inş,zaten sadece silip süpürme ve masa sandalye kaldı şuan kalkıcam ölmüşlerime Kuran okuyacağım malum bugün CUMA;mübarek olsun bütün müslümanlara görüşmek üzere.
Allah kabul etsin canim

Masalar sandalyeler silindi kizlar gecmisden alti ödev yspildi evimide temizledim haftasonuda dolap iclerine gireyim diyorum giyecek dolaplarina ütüm yok sükür ama lavabo silerim görüsürüz canlar

13-11-2015 cuma günü ödevi bes parca ütü yapmak ütüsü olmayan lavabo silecek
1.seyhan77 lavabo sildim
2.naz__24 banyoyu sildim komple (ütüm yok)

KASIM 2.HAFTALIK GÖREVLER:
  • Evdeki tüm masa ve sandalyelerin temizlenmesi
Bol cifli suyla gıcır gıcır silindi
  • Tencere, tava, çaydanlık ciflenmesi, ek yer vidalarının çıkarılarak temizlenmesi
Bu odevden muaftim ben camlari sildim yerine olmaz mı..
  • Evi silip süpürmek
Kacinciya supurdum hatırlamıyorum bile...
  • Gecmis gunluk odevlerden evinizin ihtiyacina gore yapmadiginiz 6 tanesini yapmak (Alternatifi: Geçmiş haftalık görevlerden 2 tanesini yapmak)
Bi sürü yapmışım tek tek yazamicak kadan yorgunum... Makinem durmuştur fon perdelerimi asmam gerek... Çok yorgunum uykum var ifadeler arasında kafası yemek tabagina düşen bi tane olsaydı en sık kullandığım ifade olurdu şüphesiz...:KK51:

• Evdeki tüm masa ve sandalyelerin temizlenmesi
  • 4 mutfak + 6 salon sandalyesi + mutfak masası + oturma odasındaki bilgisayar masası silindi salondaki masada örtü var o yüzden o silinmedi
  • Tencere, tava, çaydanlık ciflenmesi, ek yer vidalarının çıkarılarak temizlenmesi
  • vida mida uğraşmadım tüm tencereler ciflendi
  • Evi silip süpürmek
  • tüm ev silip süpürüldü
  • Gecmis gunluk odevlerden evinizin ihtiyacina gore yapmadiginiz 6 tanesini yapmak (Alternatifi: Geçmiş haftalık görevlerden 2 tanesini yapmak)
bulaşık makinesi ve buzdolabı silindi
wc yıkandı
2 makine çamaşır atıldı
telefon, televizyon ve bilgisayar silindi
Ortalık toplandı (o odaya ait olmayan şeylerin kaldırılması)
Nevresim değişti

kızlarrr merhaba ben geldim, bitirim aldığım işi ohhh, bu hafta sizleyim, özledim yaa :KK36:
bu hafta kitap fuarına falan gittik evde de full çalıştım ev aldı başını gitti görevleri sabırsızlıkla bekliyorum..
bu arada bugünün ödevi lavabo ovmak mı ay az önce ovdum ne tevafukk:KK71:

X