Küllerden Doğmak Vol.2

haftalık ödevlerde cumartesi günü canım diğer cuma gece 23:00'a kadar süren var yapmak için :KK49:

Bugünkü ödev şahane bence başlayabilirsin, evdeki tüm çiçekleri sulamak, hadi biz bekliyoruz sen sula da gel :KK19:
Evimde çiçek yok ki :/ Bulunduğum yerde öğretmenim, tatillerde falan çiçeği taşıyamayacağım için hiç almadım, yoksa çiçek severim :KK200:

1 günde bir haftalık görev bittiiiiiii gelsin raporlar

KASIM 2.HAFTALIK GÖREVLER:
  • Evdeki tüm masa ve sandalyelerin temizlenmesi
  • Deri sandalyeler aspirin sıkılıp silindi. Masa silindi
  • Tencere, tava, çaydanlık ciflenmesi, ek yer vidalarının çıkarılarak temizlenmesi
  • Tencereler tek tek rafdan çıkarılıp tencere parlatıcısıyla temizlendi
  • Evi silip süpürmek
  • Ev dip köşe silinip süpürüldü camlar silindi
  • Gecmis gunluk odevlerden evinizin ihtiyacina gore yapmadiginiz 6 tanesini yapmak (Alternatifi: Geçmiş haftalık görevlerden 2 tanesini yapmak)
  • Hangisini yazsam o kadar cok şey yapıldı ki bugun
  • 1- ortalık toplandı hersey yerlerine kaldırıldı
  • 2- 2 makine çamasır yıkandı
  • 3- Geçen gün yaptıgım kitap okuma
  • 4- aynalar silindi
  • 5- kapılar silindi
  • 6- lavabolar temizlendi

Çiçeğim yok benim iyikide yok.. Oyh bütün gün cam sildim hebicüğünü parlattim balkonu yikadim sonrada sineklikleri yikadim çamur olmuşlar resmen soktum banyoya gıcıdırdım hepsini haliyle dun yikadigim banyonun bugünde anası ağladı bida yıkadim şuan makinada çamaşırlar var ve ben çamaşır asmaktan nefret ederim kim ascak onları simdik yaaa peff :KK51:

BUGÜNKÜ ÖDEV (12 Kasım 2015)
Ciceklerimizi yikiyoruz yada siliyoruz vede suluyoruz cicegim yok diyenler gitsin kendine cicek alsin ciceksiz evmi olur allasen

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. yesilkubbe
3. cnntrm
4. Areser
5. yesa1
6.anathema8
Ben sildim suladım inşallah bi zarar vermemişimdir:)

Çiçeğim yok benim iyikide yok.. Oyh bütün gün cam sildim hebicüğünü parlattim balkonu yikadim sonrada sineklikleri yikadim çamur olmuşlar resmen soktum banyoya gıcıdırdım hepsini haliyle dun yikadigim banyonun bugünde anası ağladı bida yıkadim şuan makinada çamaşırlar var ve ben çamaşır asmaktan nefret ederim kim ascak onları simdik yaaa peff :KK51:

Maşallah sana ama bu işte bir terslik yok mu eşin izne sen temizliğe???:KK70:

Ciceklerimizi yikiyoruz yada siliyoruz vede suluyoruz cicegim yok diyenler gitsin kendine cicek alsin ciceksiz evmi olur allasen

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. yesilkubbe
3. cnntrm
4. Areser
5. yesa1
6.anathema8
7. Ayseyma
Ben yapay çiçeklerimi sildim epeydir aklımdaydı çok iyi oldu internetim az inşallah yarın bildirim yapabilirim haftalık görevlerimi tamamladım, internet az ken daha iyi iş yaptım bu da gerçek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. yesilkubbe
3. cnntrm
4. Areser
5.yesa1
6.anathema8
7.seyhan77

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. yesilkubbe
3. cnntrm
4. Areser
5.yesa1
6.anathema8
7.seyhan77
8.ayseyma

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. yesilkubbe
3. cnntrm
4. Areser
5.yesa1
6.anathema8
7.seyhan77
8.ayseyma
9 pisikus.
Bi cerry domatesim sus biberim bide cam guzelim var suladim kurumus yapraklarini topladim saksi ve altliklarini yikadim mis oldular misss

X