Küllerden Doğmak Vol.2

Selam kizlar ben dun bahartlarimida hallediverdin sadece ilac kutusu kaldi onuda birazdan carsiya cikip yeni kutu alicam insallah eski ilkyardim kutusu kucuk geliyor artik

image.jpg

Buda baharat cekmecem eski baharat takimimi kaldirdim soyle guzel suslu pusku bisey ariyorum bakalim bulursam alicam

BUGÜNKÜ GÖREV
1 Çamaşır çekmecesi düzenlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-seyhan77
2-anathema8
3-statistician
4-bi kahve
5-dagcı (kesin yapacak ama gelip yazmaya zaman olmayabilir):KK53: dahil edelim bence :KK55:

Hergün ne yemek yapacağımı düşünmekten usandım artık ben :KK43: eşim sabah a karşı geldiği için yemek yemiyor evde. Onu eliyorum, büyük kızım diabet benim ona şekerini yüjseltmicek yemekler olması gerek. Pirinç yiyemiyor bulgur yapıyorum, küçük te bulgur yemiyor pirinç seviyor. Az az ikisine de yapıyorum ama yemek yok ortada yine. Ne yapsam acaba varmı menüsü olannnn?

Hergün ne yemek yapacağımı düşünmekten usandım artık ben :KK43: eşim sabah a karşı geldiği için yemek yemiyor evde. Onu eliyorum, büyük kızım diabet benim ona şekerini yüjseltmicek yemekler olması gerek. Pirinç yiyemiyor bulgur yapıyorum, küçük te bulgur yemiyor pirinç seviyor. Az az ikisine de yapıyorum ama yemek yok ortada yine. Ne yapsam acaba varmı menüsü olannnn?
Allah kolaylık versin, şehriyeli bulgur pilavı biliyor musun belki anlamaz küçük, yer.

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-seyhan77
2-anathema8
3-statistician
4-bi kahve
5-dagcı
6-2kediannesi

Allah kolaylık versin, şehriyeli bulgur pilavı biliyor musun belki anlamaz küçük, yer.
Mercimekli yaptım ıhhh yemedi kelek. Şehriyeli domatesli yapıyorum bulgur û yoğurt la yedireyim diyom yok atıyor ağzından pirinç yapınca yiyor ama. İkisine de az az yapmak beni yormuyor beni ne yemek yapsam sıkıntısı zorluyor.

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-seyhan77
2-anathema8
3-statistician
4-bi kahve
5-dagcı
6-2kediannesi
7.En iyi kadın oyuncu

Kızlar ben nasıl düzenleyeceğim valla bilemedim yahu :KK43:

Mercimekli yaptım ıhhh yemedi kelek. Şehriyeli domatesli yapıyorum bulgur û yoğurt la yedireyim diyom yok atıyor ağzından pirinç yapınca yiyor ama. İkisine de az az yapmak beni yormuyor beni ne yemek yapsam sıkıntısı zorluyor.
yaninada bi köfte yapsan

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-seyhan77
2-anathema8
3-statistician
4-bi kahve
5-dagcı
6-2kediannesi
7.En iyi kadın oyuncu
8.cnntrm

Eşimin ve oğlumun cekmecelerini sürekli düzenlediğim için 2dk bile sürmedi :))) bugüne bana ek görev var o yüzden yarınki misafire mamalar yapmak :KK66: yalnız hala bir sorunum var anahtarlar :KK43: eşim geldikten sonra kutu arayışına girsem iyi olacak :KK43:

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-seyhan77
2-anathema8
3-statistician
4-bi kahve
5-dagcı
6-2kediannesi
7.En iyi kadın oyuncu
8.cnntrm
9.catuke

Çekmeceleri düzenlerken size çok dua ettim Allah gönlünüzden geçen ne Murat varsa versin, hepinizden çok çok Razı olsun diye. Çekmeceler öyle dağılmış ki çok güzel oldu toplayınca. Yarın ki görevi sabırsızlıkla bekliyorum

merhaba hanımlar ben 1 yıldır evliyim. evlenmeden öncede sevmezdim ev işi yapmayı yine hala sevmiyorum :KK43: hoş değil biliyorum ama böyle. topigi tesadufen buldum bende katılabilir mıyım aranıza

Tabii ki katılabilirsin canım, ilk sayfayı oku yeter:)

Ben hala ödev yapmadım ama yapacağım kızlar, nasıl yapacağım bilmiyorum ama :KK43:

okudum canım mutfağı dağınık şimdi onu halledip çekmece yerlestiricem bende

süpersin canım :KK49: bitirdikten sonra listeye adını ekleyebilirsin :KK19:

hadi kızlar denizyagmur4 ile birlikte 10 olacak 5 daha lazım. Rekor 14 onu geçelim

@herkess yarın bildirim yapmayı unutmayalım, her cuma bildirim günümüz :KK55::KK54::KK54:

günlük ödevlerde yaptığın zaman listeye adını eklersin haftalık ödevlerde her cuma buraya yazarsın canım

X